Bakımlı Olma Topiği :)

KK nın Bakımlı Hanımları merhaba:KK200::nazar::deli::KK76:
sizleri göremiyoruz,bekleriz buraya
Önceden yaptığınız gibi günlük şekilde yazar mısınız öyle başlasak 🥰 o kadar üşeniyorum artık yapmaya zorsunuyorum kendim konu açıp yapim dedim kalabalık olmayınca yine şeytan sonra yaparsın diyip erteletti çok zaman olmuş 😂 Günlük şeklinde başlayalım hepimiz 🥰

Günaydıııın 🥰 bugünkü planımda epilasyon var yeni sipariş ettim ve karınca yumurtası yağı da aldım . Gelecek çok heyecanlıyım bakalım işe yarayacak mı 😊 ondan sonra maske saç bakımı yapabilirim yorulmazsam 🥰 yaptıktan sonra tekrar yazacam

Günaydıııın 🥰 bugünkü planımda epilasyon var yeni sipariş ettim ve karınca yumurtası yağı da aldım . Gelecek çok heyecanlıyım bakalım işe yarayacak mı 😊 ondan sonra maske saç bakımı yapabilirim yorulmazsam 🥰 yaptıktan sonra tekrar yazacam
Pamuk oldum 😅 yarına maske yapacam🥰

Bende uzun zamandır salmışım. Bugün kaş bıyık hizaya sokarak bakıma giriş yapıyorum🤣 belki ayak topuklarima peeling yaparım. Onun dışında günlük nemlendiricilerimi sürüyorum. Zaten düzenli yaptığım tek şey o.
Birde alınacaklar listesi yaptım. Yüz nemlendiricim azaldi. Bu hafta yenisini alsam iyi olur. Ve evde saç adına hiçbir şey kalmamış. Güzel bir bakım yağı ve yeni bir şampuan alacağım. Aylardır sarımsaklı şampuan kullanmaktan fenalık bastı.
Bendeki Max. bakım budur arkadaşlar

Bakımlı Kızlar Merhaba;:spor:
Nasılsınız Bakımlar nasıl gidiyor,yaz geliyor,dikkat edelim :KK200:
Ben düzenli olarak pazar günleri saç maskesi yapıyorum . Kremlenip yüzümü tonikliyorum . Uzun zamandır kullanmıyordum Duş jelini kokusuna yenildim fakat içindekiler zararlı diye doğal sabunlar araştırıyorum şimdi zaten kokusu çabuk uçuyor güzel kokulu iyi bir sabun arayışındayım🥰

Merhaba,

Ben de buraya haftanın bazı günleri takılmayı planlıyorum. Cilt bakımımı yapmayı baya bi aksattım. Bu topik hoşuma gitti. Zinde tutar.

Bu mesajdan sonraki 20 dk içinde yapacaklarım; tırnak kesimi ve yüzüme temizleyici, tonik ve nemlendirme yapmak, bu şekilde başlamış olayım ben de:)

Bende uzun zamandır salmışım. Bugün kaş bıyık hizaya sokarak bakıma giriş yapıyorum🤣 belki ayak topuklarima peeling yaparım. Onun dışında günlük nemlendiricilerimi sürüyorum. Zaten düzenli yaptığım tek şey o.
Birde alınacaklar listesi yaptım. Yüz nemlendiricim azaldi. Bu hafta yenisini alsam iyi olur. Ve evde saç adına hiçbir şey kalmamış. Güzel bir bakım yağı ve yeni bir şampuan alacağım. Aylardır sarımsaklı şampuan kullanmaktan fenalık bastı.
Bendeki Max. bakım budur arkadaşlar
sarımsaklı şampuanın faydasını gördünüz mü? bir memnun kaldıysanız bana özelden marka verir misiniz

Herkese merhaba, şu an tam ihtiyacım olan topik burası. Havalar çok sıcak, stres sıkıntı derken ben de kendimi iyice saldım maalesef. Özellikle havalar çok sıcak olunca saçımı hiç yapasım gelmiyor topuz yapıp çıkıyorum, Spor ayakkabıdan başka bir şey giymiyorum. Adliyeye giderken bile full sporum. Hep maske taktığım için makyaj da yapmıyorum. Oje sürmeyi de bıraktım. Yani cidden işe mi gidiyorum markete mi gidiyorum belli değil. Bu durumun ucu kaçtı artık.
Bir de bu durum cidden özgüvenimi azaltıyor. Bugünden itibaren kendime bakım yapmaya yeniden başlıyorum. Kendi bedenimi, kendimi sevmem için birer adım bunlar.

Kesinlikle aldığım yeni kararlar var. Bakımlı olursam daha dişil enerji yayabileceğimi düşünüyorum 😅 o yüzden öncelikle sabah akşam cilt temizliğine ve nemlendirmeye dikkat edeceğim. Yarın yapabilirsem şöyle güzel bir kil maskesi de süper olur 🙂 makyaj anlayışım rimel ve kalemden ibaret onu da biraz değiştirirsem süper olacak gibi 😂

Hadi bakalım katılayım ben de 😁 ama özellikle bir gün seçmeyeceğim. Genel olarak her gün kendim adına bir şeyler yapmaya çalışacağım. İlk gün : 45 dk eğimli tempolu yürüyüş, 15 dk tüm vücut antrenmanı, duşta vücut peelingi + yoğun saç bakımı. Duş sonrası kağıt cilt maske. Bu hafta manikür, pediküre gitmem lazım, ertelememeliyim 🤷🏼‍♀️

Hadi bakalım katılayım ben de 😁 ama özellikle bir gün seçmeyeceğim. Genel olarak her gün kendim adına bir şeyler yapmaya çalışacağım. İlk gün : 45 dk eğimli tempolu yürüyüş, 15 dk tüm vücut antrenmanı, duşta vücut peelingi + yoğun saç bakımı. Duş sonrası kağıt cilt maske. Bu hafta manikür, pediküre gitmem lazım, ertelememeliyim 🤷🏼‍♀️
Egzersiz yapmayı alışkanlık haline getirmeyi ben de çok istiyorum 🙂 bir de resmen yaz başından beri yaklaşık 5 kilo almışım 🙄

Egzersiz yapmayı alışkanlık haline getirmeyi ben de çok istiyorum 🙂 bir de resmen yaz başından beri yaklaşık 5 kilo almışım 🙄
Ya ben 2-3 aydır haftada 3 ya da 4 gün (haftanın yoğunluğuna bağlı) eğimli yüksek tempoda 40-45 dakika koşup 10-15 dk da antrenman yapıyorum çooook iyi geldi. Hem ruhen hem bedenen harika hissediyorum. Bebiş öğle uykusuna yatıyor ben hemen koşu bandına kaçıyorum 😁 kesinlikle tavsiye ederim. Bu 30 gün fit uygulaması var onu kullanıyorum, bedava hem 😬 tavsiye ederim mutlaka. İlla koşmanıza da gerek yok yaklaşık 20-30 dk ısınıp onları yaparsanız çok faydasını görürsünüz. Amblemi şöyle :

Eklentiler

• 17DE266A-6484-407F-8923-15751EC0BDD7.jpeg
    17DE266A-6484-407F-8923-15751EC0BDD7.jpeg
    21,8 KB · Görüntüleme: 57
Ya ben 2-3 aydır haftada 3 ya da 4 gün (haftanın yoğunluğuna bağlı) eğimli yüksek tempoda 40-45 dakika koşup 10-15 dk da antrenman yapıyorum çooook iyi geldi. Hem ruhen hem bedenen harika hissediyorum. Bebiş öğle uykusuna yatıyor ben hemen koşu bandına kaçıyorum 😁 kesinlikle tavsiye ederim. Bu 30 gün fit uygulaması var onu kullanıyorum, bedava hem 😬 tavsiye ederim mutlaka. İlla koşmanıza da gerek yok yaklaşık 20-30 dk ısınıp onları yaparsanız çok faydasını görürsünüz. Amblemi şöyle :
Uygulamayı şimdi indireceğim teşekkürler 🥰 inşallah ben de bir düzene oturtabilirim bakalım 😂

Iki gündür bende bakım yapıyorum hemen yazayım. Pirinç maskesi hazırladım kendime onu sürüyorum , bugün yüz tüylerimi sararttim ve kaş kirpik yağı sürdüm aktardan almıştım ikisininde kokusu aynı bence aynılar, biraz kaziklanmis olabilirim. Haftada iki kerede serum peelingi kullanıyorum henüz gözle görülür bir fark yapmadı, yorumlarda siyah noktaları küçülttüğünü falan yaziyordu. 2-3 haftadır kullanıyorum.

X