Bakımlı Olma Topiği :)

merhaba hanımlar şu yazdıklarınıza o kadar fransızım ki :KK43:
gerçekten kendime hiç bakmıyorum 2 gün yapsam 3. gün bırakıyorum doğru ürün seçemiyorum vs
31 yasındayım kendimle çok barışık bir insan değilim bundan kaynaklı sanırım ki şu son 2 senedir hayatımda sorunlar dertler bitmiyor
şimdi sizden fikir istiyorum
ne yapmalı nerden başlamalı göz altlarım da biraz morluk var cildim yağlı
özellikle saçlarımdaki yağdan ne yapsam kurtulamadım
hatta göz altlarıma yakın yerlerde bazen yağ bezeleri oluşuyor.
uygun orta fiyatlı (bütçem biraz kısıtlı ama ille de bu mutlaka olmalı dediğiniz varsa ona esnetebilirim)
cit bakım önerilerinizi mutlaka bekliyorum.
çok solgun soluk cansz duruyorum ve bu beni gün geçtikçe daha da mutsuz edip etkiliyor :KK43:
dermapen evde denemek istedim ama cesaret edemedim
önerilerinizi beklemedeyim :KK36:

Konuda ilk mesajları yazan üyeler halen devam ediyor mu yeni bakımlar eklediler mi merak ediyorum keşke eskisi gibi olsa çok beğenmiştim

merhaba hanımlar şu yazdıklarınıza o kadar fransızım ki :KK43:
gerçekten kendime hiç bakmıyorum 2 gün yapsam 3. gün bırakıyorum doğru ürün seçemiyorum vs
31 yasındayım kendimle çok barışık bir insan değilim bundan kaynaklı sanırım ki şu son 2 senedir hayatımda sorunlar dertler bitmiyor
şimdi sizden fikir istiyorum
ne yapmalı nerden başlamalı göz altlarım da biraz morluk var cildim yağlı
özellikle saçlarımdaki yağdan ne yapsam kurtulamadım
hatta göz altlarıma yakın yerlerde bazen yağ bezeleri oluşuyor.
uygun orta fiyatlı (bütçem biraz kısıtlı ama ille de bu mutlaka olmalı dediğiniz varsa ona esnetebilirim)
cit bakım önerilerinizi mutlaka bekliyorum.
çok solgun soluk cansz duruyorum ve bu beni gün geçtikçe daha da mutsuz edip etkiliyor :KK43:
dermapen evde denemek istedim ama cesaret edemedim
önerilerinizi beklemedeyim :KK36:
Şampuanınıza çam terabentin koyarsanız daha geç yağlanmasına yardımcı olur bir de gün aşırı yıkıyorsanız saçınız yıkama rutininize göre şekil alır. Cilt bakımı önerisi yapamıcam tam aksinize cildim inanılmaz kuru

Şampuanınıza çam terabentin koyarsanız daha geç yağlanmasına yardımcı olur bir de gün aşırı yıkıyorsanız saçınız yıkama rutininize göre şekil alır. Cilt bakımı önerisi yapamıcam tam aksinize cildim inanılmaz kuru
Cam terebentin denedim. Malesef hic faydasi olmadi. 2 gunde bir yikiyorum normalde bazen uzatiyorum ama yağli sac kabus benim icin. Benim aslinda tam t bolgesi daha yagli diye bilirim sanirim karma yagli cilt demek daha uygun.

Cam terebentin denedim. Malesef hic faydasi olmadi. 2 gunde bir yikiyorum normalde bazen uzatiyorum ama yağli sac kabus benim icin. Benim aslinda tam t bolgesi daha yagli diye bilirim sanirim karma yagli cilt demek daha uygun.
Cildiyeye gitmeyi denediniz mi peki ?

merhaba kızlar
siyah noktalar için neler yapıyorsunuz
önceden hiç siyah noktam yoktu pürüzsüz cildim vardı ama bir kaç aydır burun çevremde siyah nokta belirdi, yüzümü temizlemek dışında hiçbir şey yapmıyorum (bol su içerim sağlıklı beslenirim) makyajda yapan biri değilim pek sadece ruj ve rimel

yardımcı olabilir misin :KK43:

merhaba kızlar
siyah noktalar için neler yapıyorsunuz
önceden hiç siyah noktam yoktu pürüzsüz cildim vardı ama bir kaç aydır burun çevremde siyah nokta belirdi, yüzümü temizlemek dışında hiçbir şey yapmıyorum (bol su içerim sağlıklı beslenirim) makyajda yapan biri değilim pek sadece ruj ve rimel

yardımcı olabilir misin :KK43:
banyoda kese yapmak, kil maskesi (haftada 1 ve eğer cildin kuru değilse), salisalik asitli tonik kullanımı ve gözenek küçültmek için de cad fındığı toniği (uygun fiyatlı seçenekler mevcut).

Göz altı maskesi önerisi olan var mı ? Biraz araştırdım çoğu tekli satılıyor. Ben içinde çok olsun istiyorum en azından 10 cift olsun. Bir tane 30 ki buldum fiyatı çok yüksekti 180tl civarı. O kadar veremem. Uygun fiyatlı biliyor musunuz?

Göz altı maskesi önerisi olan var mı ? Biraz araştırdım çoğu tekli satılıyor. Ben içinde çok olsun istiyorum en azından 10 cift olsun. Bir tane 30 ki buldum fiyatı çok yüksekti 180tl civarı. O kadar veremem. Uygun fiyatlı biliyor musunuz?
Garnier’in göz altı maskesi fena değil. Tekli satılıyor. 10 TL kadar. Haftada 2 kez yetiyor.

X