Yatak Odası Dekorasyonu bakın bakalım beğenecek misiniz :)

61serra

Üye
Kayıtlı Üye
5 Eylül 2013
74
2
34
$valentin.jpg

merhaba kızlar siz ce bu yatak odası nasıl ?
buna benzer yatak odası kullanan kızlar memnun musunuz ?

bunun beyaz rengini düşünüyorum çok beğeniyorum modeli fakat odam 3.30 X 3.30 acaba nasıl olur :S

Kesinlikle beyazi alma konusunda iyi dusunmussun. alirken olculere dikkat et sonucta odaya sigmasi lazim..

kesinlikle beyazi alma konusunda iyi dusunmussun. Alirken olculere dikkat et sonucta odaya sigmasi lazim..

evgör mobilyada var.. Mor rengi çok hoş gerçekten ilk bakışta kesinlikle mor diyor insan ama bi zaman sonra morda sıkar insanı değişiklik yapmak istediğim zaman beyaz mobilyaları her renkle kombinleyebilirim..

Zaten renk renk nevresim takımlarım var morla hiç uyumlu olmaz hep pudra beyaz krem pembe gibi renkler kullanmak zorunda kalırım..
Hem odamda küçük olduğu için beyazın daha aydınlık ve geniş göstereceğini düşünüyorum kızlar. Beğendiğinize sevindim :KK16:

evgör mobilyada var.. Mor rengi çok hoş gerçekten ilk bakışta kesinlikle mor diyor insan ama bi zaman sonra morda sıkar insanı değişiklik yapmak istediğim zaman beyaz mobilyaları her renkle kombinleyebilirim..

Zaten renk renk nevresim takımlarım var morla hiç uyumlu olmaz hep pudra beyaz krem pembe gibi renkler kullanmak zorunda kalırım..
Hem odamda küçük olduğu için beyazın daha aydınlık ve geniş göstereceğini düşünüyorum kızlar. Beğendiğinize sevindim :KK16:

Bu rengin kendini bu şekilde gösterebilmesi için mekanın genişliği ve uygun bir concept çok önemli, her zaman açık renkler tercih edilmeli diye düşünüyorum, bu sayede tek renge bağımlı kalmıyorsun. Mesela açık renk ve tek renk bir mobilya aldığın zaman salonunda koltuklarının rengini, halını, perdeni isteğe bağlı her renge dönüştürebilirsin kaldı ki aksesuarlar da çok önemli, her renk aksesuarı kullanabilme imkanın da oluyor. Şimdiden hayırlı olsun. :KK31:

Eki Görüntüle 1062054

merhaba kızlar siz ce bu yatak odası nasıl ?
buna benzer yatak odası kullanan kızlar memnun musunuz ?

bunun beyaz rengini düşünüyorum çok beğeniyorum modeli fakat odam 3.30 X 3.30 acaba nasıl olur :S

sevgili 61serra özel mesaj gonderemedim size,
mesaj sayım yetmıyor
instagram.com/thekonsept şeklinde instagramda aratabilirseniz iletişim bilgilerim orada mevcut

X