Bakın lütfen bakın, çok kötüyüm:((((

galiba gidip ciddi ciddi konusmama gerek bi faydası olursaa tabii :KK43:(

Evinize gidin bence, orada eşinizle ciddi ciddi konuşun... Size güvenmesi gerektiğini, yoksa evliliğinizin huzurunun kaçtığını konuşun... Umarım etkili olur...

inşşlah canım deneyeceğim ama biliyorum gene beni konusturtmaycak kendini haklı bulacak allah bana yardım et su adamınn aklı birazda benim tarafımdan çalışssın artık tsk ederim yazıdıgıınız içinn

ya daha neler bencede eşin bahane arıyor kızmak için.ya bence hiç takma kafana kendini üzdüğüne değmez.hem umursamadığınıda belli et.senin üzüldüğünü kafana taktığını bildiği için üstüne geliyor bence.sen umursama kızsın kızsın dursun boşver

inşşlah canım deneyeceğim ama biliyorum gene beni konusturtmaycak kendini haklı bulacak allah bana yardım et su adamınn aklı birazda benim tarafımdan çalışssın artık tsk ederim yazıdıgıınız içinn

Yine kendini haklı bulmaya kalkarsa, böyle yaptığı zaman ona olan saygınızın azaldığını ve

sizi kırdığınız söyleyin... " Benim kocam dediğim , sonsuz saygı duyduğum adam gidiyor,

yerine ,bambaşka biri geliyor ..." filan diyin, onu can evinden yakalayın bence... Bir daha

yaparken 10 kez düşünsün...

daha önce açtığın başlıkları okumadım ancak bakkala gitmek normal, doğal, basit bir olay...bunun için hesap sormaya diş sıkmaya gerek yok yeri geliyor ufacık çocuklar bakkala yollanıyor.paşa paşa alışveriş yapıp dönüyorlar.eşinize sabredebildiğiniz için sizi tebrik ederim.evli değilim ahkam kesmek, boyumdan büyük laf etmek istemem ancak bu kadarı da fazla...böyle adamlar beni evlilikten soğutuyor valla...

malesef haber almaya alışınca eşler böyle oluyor. bende kocama haber veririm. bir aradığımda açmayınca gidiceğim yere giderim yolda görünce şok olur. ama bağırmaz. çünkü her zaman bana ses yükseltmeye kalktığında mükemmel kocamın ayarı kaçtı dinlemek istemiyorum bu herifi der kulaklarımı tıkarım o da bana kıyamaz..:)

sizde açıkça konuşun. kontör olmadığından böyle oldu deyin.hem sen niye arada bir aramıyorsun diye de fırça atın.

hastalık boyutunda bi kıskançlık ...

Keske kiskanclik olsa.....:nazar:
Adamin derdi o degilki....esinin ona itaat etmesini istiyor...ben ne dersem o olur...tuvalete bile gidersen benden izin alacaksin...ben erkegim, sef benim!!!:kahve:

Kiskanclik sevgiden dogan bir hisstir...insan sevdigini kiskanir, oysaki konu sahibi arkadasimizin diger konusunuda dahil edersek esinin sevgiden insanliktan cok uzak bir insan oldugu kanisina variriz..daha dogrusu kendim icin konusayim..ben öyle bir kaniya vardim...:nazar:

Yazik diyorum sadece...20 yasinda genc bir kadinin simdiden hayatinin kararmasi cidden üzücü bir durum.:çok üzgünüm:..allah yardimcisi olsun

allah allah ne biçim adam bu ya köle pazarından esir mi almış seni
sevgiden doğan kıskançlık değil bu
adam düpe düz kendini senin efendin sanıyo
çocukken çok ezilmiş galiba şimdi böyle olmuş

Valla aman kırılmasın, aman tatsızlık çıkmasın diye alttan aldıkça tepeye çıkıyorlar, sonrada indirebilene aşkolsun...
ılk başlarda eşimin de böyle bir teşebbüsü olmuştu... ış çıkışı yolumun üstündeki markete uğrayıp alışveriş yaptım...
Eve geldiğinde ne zaman aldın bunları dedi, ben de bugün markete uğradım dedim... Niye bana haber vermedn dedi... Dedim ki neyi haber vericem aşkım, zaten yolumun üstü, markete uğrayıp eksiklerimizi tamamladım ne var bunda dedim... Bi daha başka biyerlere uğrayacağın zaman haber ver bitanem dedi...
Ben de dedim, işten çıkınca alakasız biyere gidersem zaten haber veririm, aşkım işten çıkınca ayşeyle buluşçam mçköyegitcem falan derim, ama markete gitcem diye de haber veremem yani kusura bakma dedim... Market de işten eve gelirken otobüsle toplam 5 durak var, markete gitmek istersem 7. durakta inip geri yürüyerek dönüyorum.... Böyle bişeyi haber veremem dedim...
Ben sert çıkınca, yok o yüzden demedim aşkım, yani markete gideceğin zaman söyle, sen taşıma beraber gideriz, yorulma diye söyledim falan diye kıvırdı... Dedim eksikler vardı, sen gelmeden gidip alıp yemek hazırlamam gerekiyord gittim, hem bana da değişiklik oldu gezmiş oldum... Sen takma kafana ben seviyorum market gezmeyi dedim kapattım konuyu.. Daha da laf diyemedi..

valla benim eşimde yeni evliyken kuzenimdeydim markete gittik akşam söylediğmde niye haber vermiyosun bilmem ne dedi o demesiyle kaldı diyecegine dediğine pişmam ettim onu .market ya altı üstü..ne sanıyo bunlar kednilerini tamam kıskanıyo olabilirler.ama bize güvenmeliler.bittii agac yasken egilir. bence hemen tavrını koy.

guzelım benım bende senın gıbıyım kıskanıyorlarmış kendılerı açık kadınlara bakarken bız kıskanmıyoruz ya ben bu erkeklerı anlamıyorum kendılerı hanımının kımseyle görüşmesını konusmasınını ıstemıyor 3,4 yıl gecınce yanı onların tabırınce hanımı eskıyınce yenı bırı aranıyor hemen ve çok kısa zamanda buluyorlar kör sağiır farketmez onlara kendılerını bıraz avutsun yeter amaaaaaaaaan bu erkekler hep onlar haklı zaten kadınlar evde cocuk bakar evı temızler bıde yatak işlerı olsun tamam evlısın ıste

amaaaaaaaan bu erkekler bazen bi acaip oluyorlar işte
bazen diyorum evlilik akıllı insan işi değil diye
ne olmuş bi marketten dimi?
ama işte sebep çok onlara göre

konu market falan değil....canı kavga etmek istiyor.

market için ertesi gün laf sokmalar falan
bence bir an önce konuşmlısın.
ne kadar küçük bir şeyden olay yaratıyor bu erkekler

Esinin karakteri...zor degisir
Cok saçma ama yokmu sanki boyleleri ? Kardesin dururken sana dusmez mantiginda...
Isin gerçekten zor
Hatta isimiz diyim

wc ye giderken de izin almanı istiyomu???
bu nasıl bi eş ya..seni fonusa koysun bide..öölee bakımlık dur camın içnde..
kimse seni görmesin..
sen kimseyi görme ööle bi hayat gerip gitsin..
bu kafadan galiba!!!!!!!!!!!

3 yıllık evlıyım lojman ıçınde kantıne gıdıp ogluma mama aldım gelıncede aradım konuştuk saatlerce basımın etını yedı nıye gıderken söylemedın dıye...bır on yıl daha boyle surer
:1shok::1shok::1shok:
Pesssssss Çok üzgünüm çoook

bence bu durumu eşinle konuşmalısın
seni ne kadar rahatsız hissettirdiğini bilmesi gerekli
kendi kendine ve bizlerin verdiği cevap bu durumu düzeltmeyecektir
en doğru olanı eşine bunu neden yaptığını sormaktır en doğru cevap eşinde çünkü
belkide yaptığının sana zarar verdiğinin farkında bile değildir
normal bir tutum sergilediğini sanıyordur
kendini rahatlatman ve onun yanlışta olduğunun farkına varması için uygun bir dille konuş
göreceksin herşey yoluna girecektir

X