Bakın olayı nasıl çarpıttılar

Sence mi ? Deveye sormuşlar nerem doğru demiş, o hesap.
Gerçekten Samimi olarak söylüyorum. Ölçütünüz sadece din midir ? Adaletin, saygının,özgürlüğün, doğruluğun,dürüstlüğün hiç mi önemi yok ? İnsanların inançları kendilerini ilgilendiren bir durumdur. Senin kutsal kitabının böyle siyasi bir alet olması sizleri hiç endişelendirmiyor mu ? Din adı altında yapılan bütün bu yolsuzlukları görmemezlikten nasıl geliyorsunuz? Hepsine şantaj,montaj dediniz peki şu yapılan Saray da mı montaj ? Ona ne diyorsunuz ? İyi ki yaptı,yakışır,ihtiyacımız vardı. Senin ülkenin milyon dolarlık borçları varken nasıl milyon dolarlık bir saray yaptırırsın ? Nasıl o kadar aç insan varken o yatakta rahat uyursun ? Böyle birini nasıl desteklersiniz ? Ben utanırım be !
Başka adam mı var ile gelmeyin bana. 70-80 milyonluk bir ülke de adam çıkaramıyorsa bu ülke , sorun halkta !
Avrupa da orta çağ da din adamları her türlü pisliği Tanrı diye diye yapardı.Şimdi Allah Allah diyerek yapıyorlar.Sizler de alkışlıyorsunuz.
Ben bu zihniyetteki insanların inançlı olduğuna inanmıyorum. Dinin arkasına saklanan şeytanlaşmış insanlar olduklarını düşünüyorum. İnanan bir insanın yolu doğruluk ve dürüstlüktür.Yalan ya da hırsızlık değil.
Ataturk boyleleri kandırılmasın diye laikligi getirdi ama onun da kiymetini bilmeyip adami dinsiz ilan ettiler. Bence bu millete her sey mustehak ama olan bizim.gibilere oluyor iste.

Diyebilecek bir şeyiniz olmadığı diyemiyorsunuz. Bunları benim gibilerin demesi lazım çünkü biz ne dersek diyelim boş.Düşünün deyince beyin error veriyor.Biraz farklı bir bakış açısı ile bakarsanız kızanların niye kızdığını anlarsınız.
tamam bak yine hakaret ediyorsunuz ama nedense bize patlıyor haklısınız kardeşim siz haklısınız nediyem

saray adama mı kalacak Allah aşkına ya bu adam neymiş arkadş böyle
Saray adama kalacak diyen yok! Sadece onca parayi havaya harcamanin mantigi ne? Her ay bir dunya masraf da cabasi! Ne gosteris merakliso bir ulkeyiz ya. Sozde MUSLUMANİZ! Agzimizi acincada benim.peygamberim bi hırka bi hurma ile hayat gecirdi deriz!

ne desm boş nafile anlayamadığım bir öfke ve nefretle karşıkarşıyayım
sen burada yargılanmıyorsun forum burası yahu mahkeme değil,nedir bu mızmızlanmak, sen fikirlere yorum yapsana. fikrin cevabın yoksa da mağdur edebiyatı yapma bu yüzden ciddiye alınmıyorsun.

sen burada yargılanmıyorsun forum burası yahu mahkeme değil,nedir bu mızmızlanmak, sen fikirlere yorum yapsana. fikrin cevabın yoksa da mağdur edebiyatı yapma bu yüzden ciddiye alınmıyorsun.
şimdi dışarı çıkmam lazım ne desem boş şimdi de mızmız oldum

tamam bak yine hakaret ediyorsunuz ama nedense bize patlıyor haklısınız kardeşim siz haklısınız nediyem
Benim istediğim bana haklı olduğumu söyleyecek birilerinin olması değil.Benim haksız olduğumu gösterecek bir şeyler istiyorum.Beni haksız çıkartsın birileri.Sen haksızsın bu konuda doğrusu bu desin istiyorum.

Arkadaşlar dinimiz amin desin yeter bu kesime,nesini anlamadınız. İktidarda bunun farkında alabildiğine kullanıyor dini,türbanı,zaten bir onlar inanıyor gibi bir duruş var aksi davranan herkes dinsiz.Sonra dalga geçiyor oluyoruz. Kör kütük inanıyorlar koyun gibi. Bir araştır objektif ol ama nerde. Hırsızlık,yolsuzluk yapanı övmek mi var dinimizde,kul hakkına girmek mi var? Önce Kuran-ı Kerim'i hakkıyla okuyup anlayın sonra tapabiliyormusunuz böyle görelim. Ben hakkımı helal etmiyorum asla. Bu dünyada birgün bu hırsızlıkların hesabı sorulur elbet ama ahirette de hesap verecek eminim. Hdp ile masaya oturup pazarlık yapanda zaten sizin desteklediğiniz parti. Meclise girdiyse yine sizin sayenizde bilin istedim. Ama boşa konuşuyorum bununda farkındayım. Dilerim kimse iktidarla aynı masaya oturup uzlaşmazda,giderler başımızdan din tüccarları.

ne desm boş nafile anlayamadığım bir öfke ve nefretle karşıkarşıyayım
Evet ofkeliyiz.ulkeyi ayristiran pkk yi meclise sokan topraklari parsel parsel satan insanlari ikiye uce bölen hakaretlerle ve tehditlerle devleti yoneten torpilin alasini yapan bu dikta rejimine karsi cook ofkeliyiz, neyini anlamadin?

Evet ofkeliyiz.ulkeyi ayristiran pkk yi meclise sokan topraklari parsel parsel satan insanlari ikiye uce bölen hakaretlerle ve tehditlerle devleti yoneten torpilin alasini yapan bu dikta rejimine karsi cook ofkeliyiz, neyini anlamadin?
ben arkadşın bana olan öfkesini kastetmiştim

Arkadaşlar dinimiz amin desin yeter bu kesime,nesini anlamadınız. İktidarda bunun farkında alabildiğine kullanıyor dini,türbanı,zaten bir onlar inanıyor gibi bir duruş var aksi davranan herkes dinsiz.Sonra dalga geçiyor oluyoruz. Kör kütük inanıyorlar koyun gibi. Bir araştır objektif ol ama nerde. Hırsızlık,yolsuzluk yapanı övmek mi var dinimizde,kul hakkına girmek mi var? Önce Kuran-ı Kerim'i hakkıyla okuyup anlayın sonra tapabiliyormusunuz böyle görelim. Ben hakkımı helal etmiyorum asla. Bu dünyada birgün bu hırsızlıkların hesabı sorulur elbet ama ahirette de hesap verecek eminim. Hdp ile masaya oturup pazarlık yapanda zaten sizin desteklediğiniz parti. Meclise girdiyse yine sizin sayenizde bilin istedim. Ama boşa konuşuyorum bununda farkındayım. Dilerim kimse iktidarla aynı masaya oturup uzlaşmazda,giderler başımızdan din tüccarları.
ben kimseye dinsiz demedim demem ben doğruyum da demedim demem insanız çünkü hakaret etmedim etmem ama siz edersiniz siz yaparsınız biz koyunuz çünkü

ben kimseye dinsiz demedim demem ben doğruyum da demedim demem insanız çünkü hakaret etmedim etmem ama siz edersiniz siz yaparsınız biz koyunuz çünkü
ben ayrıca RTE na bazı arkadşların sakın yanlış anlaılmasın atatürk e taptıklrı gibi tapmıyorum olanların içinde en iyisi bence bu diyorum evet kötünün iyisi vardır sonuçta

Benim istediğim bana haklı olduğumu söyleyecek birilerinin olması değil.Benim haksız olduğumu gösterecek bir şeyler istiyorum.Beni haksız çıkartsın birileri.Sen haksızsın bu konuda doğrusu bu desin istiyorum.
desek anlamıyorsunuz ki yok papagan oluyoruz yok aşırı dindar oluyoruz yok düşünme özürlü yok lafı dolandıran oluyoruz yani kısaca oluyoruz da oluyoruz

bazı arkadşlar sayfalarca konular açıp akp ye ve özellikle RTE na halkın kendi iradesiyle seçtiği cumhurbaşkanına ve onu sevenlere verip veriştiriyorlar ya bunlar ne istiyorlar anlamadım bir iki kelam edince hemen anneliğinize kişiliginize gem vuruyor papagan vs. gibi alttan alttan hakaret ediyor düşünemiyorsun vs. gibi sözlerle sizin düşünme özgürlügünüzü elinizden alıyorlar siz ne istiyorsunuz kardeşim benneredeyse her konuya siyasi yada bdv konularına yorum yazdım ama kimseye hakaret etmedim saygısızlık etmedim etmem tek miyim böyle düşünen merak ediyorum biraz cesaret lütfen KK özgür bir platform sonuçta bu düşmanlığın nedeni sorgulayan düşünen tek benmiyim

Siz derken kimi kastediyorsunuz? İktidar yandaşı olmayanları mı? Dinsiz demezsiniz ama alttan alttan ima edersiniz degilmi?
Dogruyum diyecek bir pozisyon yok zaten ,ispatlayabileceginiz bir doğruda yok,sadece böyle bozulursunuz,konu açıp dertlenirsiniz,olup olacağı bu maalesef.
Siz neden üzerinize alındınız ki,ben gayet genel bir yorum yaptım,yalanda değil yani,bu aleni gerçekleri görmemek için ya koyun olmak ,ya kör sağır yada akvaryumda yaşıyor olmak gerek ötesi yok. Ha gördüğü halde 'ama dinimizi savunuyor,din kardeşlerim diyor,diğerleri bunu yapmıyor'diyenlerdenseniz zaten sizinle tartışmaya dahi gerek yok.

Siz derken kimi kastediyorsunuz? İktidar yandaşı olmayanları mı? Dinsiz demezsiniz ama alttan alttan ima edersiniz degilmi?
Dogruyum diyecek bir pozisyon yok zaten ,ispatlayabileceginiz bir doğruda yok,sadece böyle bozulursunuz,konu açıp dertlenirsiniz,olup olacağı bu maalesef.
Siz neden üzerinize alındınız ki,ben gayet genel bir yorum yaptım,yalanda değil yani,bu aleni gerçekleri görmemek için ya koyun olmak ,ya kör sağır yada akvaryumda yaşıyor olmak gerek ötesi yok. Ha gördüğü halde 'ama dinimizi savunuyor,din kardeşlerim diyor,diğerleri bunu yapmıyor'diyenlerdenseniz zaten sizinle tartışmaya dahi gerek yok.
bu forum da ki bazı arkadşlarda direkt sahsıma hkaret ettiler alttan alttan veriştirdiler ama onları ki göze batmaz demi tamam kim geçsin başa yada burdaki arkadşlar açıkça söylesinler şu parti şu lider diye

bide bazı arkadslar gibi sende lafı çok güzel çeviriyorsun ben forumdaki arkdaslardan bahsediyorum sen iktidar yandaşı olmayanlar mı diyorsun

objektif objektif diretme diyenler var ya Allah aşkına kim diretiyor kim objeltif bakamıyor kim fikirlere saygı göstermiyor elinixzi vicdanınıza koyun bi daha okuyun tüm atılan mesajları

bu forum da ki bazı arkadşlarda direkt sahsıma hkaret ettiler alttan alttan veriştirdiler ama onları ki göze batmaz demi tamam kim geçsin başa yada burdaki arkadşlar açıkça söylesinler şu parti şu lider diye
Hiçbir partinin yandaşı degilim ,illaki chp,mhp yandaşı olmak gerekmiyor iktidarı sevmemek için. Ayrıca desek ne olacak siz fikir mi değiştireceksiniz,hayır.
Atatürke tapanlara kadar vardırmışsınız olayı,bu bile insanlara dinsiz demenin bir yoludur. Çok saygılısınız ya bilin istedim.
Atatürk'ü seviyorum,saygım sonsuz,bana göre dünyaya onun gibi bir lider gelmedi henüz ama kalkıpta bir insana tapmam. Burada siz diye ötekileştirdiklerinizden kimsede çıkip ben tapıyorum demez ama sizin kesimde çokça rastlaniyor,taparım,ne isterse veririm vb cümlelere maalesef. Lütfen alıntılamayın artik rica ederim

Hiçbir partinin yandaşı degilim ,illaki chp,mhp yandaşı olmak gerekmiyor iktidarı sevmemek için. Ayrıca desek ne olacak siz fikir mi değiştireceksiniz,hayır.
Atatürke tapanlara kadar vardırmışsınız olayı,bu bile insanlara dinsiz demenin bir yoludur. Çok saygılısınız ya bilin istedim.
Atatürk'ü seviyorum,saygım sonsuz,bana göre dünyaya onun gibi bir lider gelmedi henüz ama kalkıpta bir insana tapmam. Burada siz diye ötekileştirdiklerinizden kimsede çıkip ben tapıyorum demez ama sizin kesimde çokça rastlaniyor,taparım,ne isterse veririm vb cümlelere maalesef. Lütfen alıntılamayın artik rica ederim
akp neylerse güzel eyler,anamızın ak sütü gibi ak parti:63:

X