Bakire olmadan evlenip mutlu olan var mı?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Anaaaa... ayni konudan kaç tane açtın kız?
Yüzü düşmeyi bırak bakire misin sorgusu yapmayacak bir adamla evlen. Mutluluğu bacak arasındaki zarda arayan adamdan koca mı olur hiç...
Hanımefendi bunu kendisine büyük sorun etmiş... Acilen bir yardım alması gerek

Evet öyle dedi ama bana yakınlaşmaları sanki tecrübeli gibi bende anlamdım
Şimdi direkt diyorsun ya adama daha ilk haftadan ben bakire değilim diye. Bir kere karşındaki kendini nasıl gördüğünü anlıyor onu söyleyeyim. Bir de kötü bir insansa iyiymiş takılalım biraz der sonra bir bakarsın gitmiş. Daha çok üzülürsün. Hem diyorsun ben bakirim dedi ama hareketleri deneyimli gibi... yani tamamen sallıyor da olabilir. Kendinizi kabul edilmesi gereken bir şeymiş gibi anlatmayın hemen. Aa bak haberin olsun gibisinden. Siz yanlış anlamayın ama bu gidişle bakire olmadığınız için değil tabii ama bu konuya yanlış yerden baktığınız için gidip yanlış sacmasapan birini bulacaksınız. Kendini gerçekleştiren kehaneti yaşayacaksınız.

Bana dediki öpüştüm falan desen normal karşılarım dedi ama bu konu için düşüncem dedi ben anlamadım o normal benim yaptığım anormal mi bakirim dedi

Ya niye bu adamlara kendilerini paşa gibi hissettiriyorsunuz çıldıracağım geliyor ya. O kim senin öpüşmen hakkında böyle ahkam kesiyor.

Çok zor, şimdi nasıl bakacaksınız kocanızın yüzüne? Kirli kirli... Zarınız yokmuş, zarsız bir evliliğin ömrü olmaz, o zar imzadan sonra gidecekti ki evliliğinizin bir manası olacaktı. Hele anne olsanız, nasıl bakacaksınız evlatlarınızın yüzüne? "Annemin zarı yokmuş meğer, zarsız evlenmiş, önceden kimlerle neler yapmış" diye boynu bükük gezecek çocuklar.

Geçtiğimiz gün mahallede böyle iki çocuğu dışlamışlar, oyuna almamışlar. "Annesi bakire değilmiş, evlendiğinde bakire değilmiiiş" diye taş atıp kovalamışlar. Çok acı şeyler bunlar.
Bakire olmadan evlenen çok insan var. Ama mutlu olup olmamak senin elinde. Kendini suçlu hatalı kusurlu gördükçe karşındakine de özür gibi bunu anlattıkça mutsuz olursun.
O adamla evlreyin,siz once bir tedavi olun,
Siz nesiniz ki degeriniz düşsün, 2 3l otomobil mi ,mal gibi gormeyin kendinizi ,o mustakbel es 30 yasinda hic kimse beraber olmadiysa zaten daha buyuk sorun var demektir
Hepinizle aynı düşüncedeyim ama beynim beni kemiriyor yatağa yatıyorum pişmanlık var evleneceğim adam ilkim olsun istedim o da olmadı

Anaaaa... ayni konudan kaç tane açtın kız?
Yüzü düşmeyi bırak bakire misin sorgusu yapmayacak bir adamla evlen. Mutluluğu bacak arasındaki zarda arayan adamdan koca mı olur hiç...
O sorguyu yapmayacak birini bulamaz ki. Bulsa da anlayamaz ki daha ilk günlerden ben bakire değilim diyor. Adam kendini yanlış tanıtabilir. Biraz tanımadan olaya dan diye dalınca karşıdaki nasıl biri nasil anlaşın.

Farkettim. Kendisini zardan ibaret sanmış. Zar gitti hayat bitti diyor. Niye sevişmiş ne cesaretle sevişmiş böyle düşünen biri anlamak zor gercekten.
Evet ama böyle biri neden sevişir onu anlamadım ben ilk ilişkimde bekaret tabusunu silerek bunu yaşadım. Sonradan pişman olmayacağıma emin şekilde...

Hepinizle aynı düşüncedeyim ama beynim beni kemiriyor yatağa yatıyorum pişmanlık var evleneceğim adam ilkim olsun istedim o da olmadı

Önemli olan geçmiş değil. O yokken kiminle ne yaşadığın değil. Onunla birlikteyken ilişkinde sadakatsizlik yapmamak. Aynı şey onun için de geçerli. Senin için bundan sonrası var. Yaşadıklarından da pişmanlık duymayı bırak. Eski ilişkilerimiz de bizi biz yapanlar. Tedavi ol lütfen terapi al ❤️

Yüzü düşmüş paşamın,yazık!Benim eşimden önceki ilişkim 5 yıllıktı.Cinsel ilişkim olmadı.Ama eşimin benden öncekilerle olmuş.Benim bakire olmama şaşırma değil de Yani ilk birlikteliğimizi yaşarken sorgulamamıştı bile.O kişiyle bir şey de yaşamış olabilirdim.Bu beni asla değersiz yapmaz.Karşımdaki, açılmamış hediye gibi birini isteyen bir şahsiyet ise ona yolun açık olsun der yoluma bakardım.Üzgünüm ama başta suratı düştüyse evlenince de aklına gelecek ve size hayatı ve kendinizi sorgulatacak.Siz değersiz olduğunuz için değil karşınızdaki insan bencil biri olduğu için bu ilişkiden umudunuzu kesin bence.

Bir de böyle tipler yüzünden yok anal yok sürtünme yok kızlık zarı diktirme olayları hortladı gitti.Ona da sizin gibi dürüst biri değil de her bi haltı yiyip ben bakireyim diyen biri layık.Yapmayın bunu kendinize.Cinsellik ayıp bir şey değil.Yaşamak istediğiniz biriyle yaşamanız çok normal.Bunu anormal gören biriyle de hayat geçmez.

30 yasinda adam, ve duyunca yuzu dusuyor 🤔 evlenmeyin kendinizi ve hayatinizi yakarsiniz. Ilerde en ufak seyde basiniza kakacak. Bu kadar degersiz misiniz?
Bakire olmadan evlenip mutlu olan var mi demissiniz, sosyete ve zenginler hic sallamiyor boyle seyleri, hep fakir erkekler takiyor nedense.
Aynen hem cepleri boş hem bekaret arıyorlar doğru tespit.

İnanın korktum şimdi ailesin de çarşaf olayı var kendimi mecbur hissettim bunu söylemeye doğulu kendisi
Aferin size. böyle biriyle olur mu sizce? Bir de adam kötü biriyse siz ayrılırsanız şimdi ve sizle ilgili dedikodu yaparsa. Ne gerek var ki böyle şeye. Ortak çevrenizden biri mı?

O sorguyu yapmayacak birini bulamaz ki. Bulsa da anlayamaz ki daha ilk günlerden ben bakire değilim diyor. Adam kendini yanlış tanıtabilir. Biraz tanımadan olaya dan diye dalınca karşıdaki nasıl biri nasil anlaşın.
O zaman tek tavsiyem bakire değilim yazısı assın boynuna da boşuna uğraşmasın her önüne gelene bakire değilim demeye. Tövbe estağfurullah. İnşallah tedavi görür.

İnanın korktum şimdi ailesin de çarşaf olayı var kendimi mecbur hissettim bunu söylemeye doğulu kendisi

Senin ilk ilişkinde kan geldi mi peki? Bende gelmedi de. Bir de kim bilir en son ne zaman ilişkiye girdin. Vajina kendini toparlayabilen bir organ. Ben böyle bir evlilik yapmazdım da. Hadi senin tarafından bakmaya zorluyorum kendimi hiç söylemezdim. Bir erkeğin bunu anlatma ihtimali pek yok önüne gelenle sevişmediysen.

Kız sen deli misin çarşaf olayı ne. Sen ve o buna izin mi vereceksiniz ay kafayı yicem bende senin gibi böyle adamlarla takılırdım zamanında düşünürdüm acaba isterler mi kafaya takardım. Çevremi değiştirdim şimdi ne Bekaret ne çarşaf zerre umrumda değil Allah aşkına çarşaf nedir ya buna izin veren kocanın yüzüne tüküreyim

Yüzü düşmüş paşamın,yazık!Benim eşimden önceki ilişkim 5 yıllıktı.Cinsel ilişkim olmadı.Ama eşimin benden öncekilerle olmuş.Benim bakire olmama şaşırma değil de Yani ilk birlikteliğimizi yaşarken sorgulamamıştı bile.O kişiyle bir şey de yaşamış olabilirdim.Bu beni asla değersiz yapmaz.Karşımdaki, açılmamış hediye gibi birini isteyen bir şahsiyet ise ona yolun açık olsun der yoluma bakardım.Üzgünüm ama başta suratı düştüyse evlenince de aklına gelecek ve size hayatı ve kendinizi sorgulatacak.Siz değersiz olduğunuz için değil karşınızdaki insan bencil biri olduğu için bu ilişkiden umudunuzu kesin bence.
Eger yaşamış olmuş olsaydınız hiçbirsey olmamış gibi davranırmıydı

Merhaba arkadaşlar daha önceki yazılardan hatırlarsınız belki suan ki konuştuğum erkek arkadaşıma açıkladım bakire olmadığımı o da ilk başta sorun etti söylendi yüz ifadesi düştü sonra düşündü karakterin kişiliğin daha ağır bastı dedi Haziran da isteme olacak kısmetse ama ben hala kendimi kötü hissediyorum değersiz gibi çünkü beni öyle bilmiyordu o da zor kaldırdı ama anlayışlı biri tabi hatta bir daha bu konu açılmasın dedi ben hala içimde yara kalmak gibi ilerde nasıl anne olacağım diyorum çünkü ailem beni bu konuda çok tembihlerlerdi benim daha önce bu hatayı yapmam Kendime bile yediremem ilerde evlensem mutlu olcakmıyım diye sorgulamalar .benim gibi olup evlenenler bu psikoloji ile nasıl başa çıktınız?
Ortada gercek bi sevgi varsa herseyin üstesinden gelinir. Sen dürüst olmus ve gercegi söylemissin onunda enaz senin kadar dürüst olmasi lazim bu durumun ilerde sorun yaratmayacagina seni inandirmasi ve hicbir tereddut olmamasi lazim ikinizinde aklinizda. Sonucta bir yuva kurulacak kurmak zor yıkmak kolaydır. Gecmisinde keske boyle bir hatan olmasaydi gelecegini dusunerek davranabilseydin ama keskelerle hayat yürümüyor malesef, sevginizden ve karsindaki insandan eminsen ona gore davran ve kararini ver o kabullendiyse sende kabullen onu ve kendini mutlu etmek icin calis

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X