Bakirelik

Merveyadamer

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
10 Şubat 2020
12
1
25
Merhabalar size öenli bir konu hakkında bir soru sorucam seneler önce ben cinsel istismara uğradım hunu ancak belirli bir yaşa geldiğimde anladım şu an neredeyse evelenicek yaşa geliyorum sorum şu ben bakiremiyim değilmiyim bilmiyorum o zamana dair çok ufak kesitler hatırlıyorum canımın acıdığını ve 1 gün sonrasında reglim in başladığını hatırlıyorum ve ben teste girmek istiyorum bunun için kendimden emin olmak istiyorum bunu hangi hastane yapar ve sgk karşılarmı bunu 18 yaşından büyüğüm napmam lazım bu test için bir usulu varmı

Özele git.. Cinsel istsmara uğradığını muayene olmak istediği söyle baksnlar... Ben genel rutinler için gitmştm 2 kere amilyat olmuştum sonta yüzünden hep tedirgindim acaba brşy olmuş mudur dye domtor normal muayene ederken sormuştum duruyor demişti bunda telaş yapcak brşy yok canm

Bir jinekologun ozel muayenehanesine gidersen kolayca ogrenirsin. Bu aslinda onemli bir bilgi degil ama madem merak ettin ogren. Ozel durumunu paylasmak zorunda degilsin bence direkt sormalisin bakire olup olmadigimi merak ediyorum seklinde. Bunlardan onemlisi o kisi her kimse yanina birakmamalisin ve psikolojik destek almalisin arkadasim.

Ayrica sgkya da gidebilirsin. Bu bilgiyi kimseyle paylasmazlar.

Devlete de gidebilirsin randevu alip kadin dogumdan. Jinekologlar bakinca anliyorlar, oyle test vs bir durum yok.

X