Bakireyim ertesi hapı kullandım hamile miyimdir ?

kınamamak lazım ama yaptığın hoş bir şey değil
evlen ve istek arzularını helalin sevdiğin ile geçir

gelelim soruna değilsindir ama DNA dengeni zedeliyorsun
bir an önce bu işlere ya son ver yada evliliğe adım at

aksi halde hoş sonuçlar doğurmaya bilir

kınamamak lazım ama yaptığın hoş bir şey değil
evlen ve istek arzularını helalin sevdiğin ile geçir

gelelim soruna değilsindir ama DNA dengeni zedeliyorsun
bir an önce bu işlere ya son ver yada evliliğe adım at

aksi halde hoş sonuçlar doğurmaya bilir
ne yazik ki durum istek konusu da değil daha farklı durumlar var anlayamazsınız yargılamanızı normal buluyorum ben sadece sorumun cevabını arıyorum

ne yazik ki durum istek konusu da değil daha farklı durumlar var anlayamazsınız yargılamanızı normal buluyorum ben sadece sorumun cevabını arıyorum
Tecavüz ve taciz varsa lütfen gerekli yerlere gidip şikayette bulunun burda sorunuzun cevabını aramak yerine bi hastaneye gidin

Tecavüz ve taciz varsa lütfen gerekli yerlere gidip şikayette bulunun burda sorunuzun cevabını aramak yerine bi hastaneye gidin
kardeşim gerekli her sey yapıldı fakat kan da dahi olsa şuan kan sonuçlarında bu çıkmaz bir süre gecmesi lazım öyle 1 günde hamilelik cıkmıyor. ben yardımcı olabilecek bir sonuç arıyorum

kardeşim gerekli her sey yapıldı fakat kan da dahi olsa şuan kan sonuçlarında bu çıkmaz bir süre gecmesi lazım öyle 1 günde hamilelik cıkmıyor. ben yardımcı olabilecek bir sonuç arıyorum
Spermler vajinaya doğru gittiyse sıkıntı var demektir bakireykende hamile kalınabiliyor çünkü

Ertesi gün hapı yumurtlama tarihini değiştirir var olana bir şey yapamaz. Son adet tarihinden 14 gün sonra yumurtlar ortalama olarak. Adete yakın mı oldu bu olay?

X