Saç Kesim Şekilleri Bakırköyde kuaför

Saç Kesim Şekilleri (kesim, örgü, topuz), Kuaför Önerileri, Düz Saçlara Özel, Dalgalı Saçlara Özel, Kıvırcık Saçlara Özel

matteroftime

Guru
Kayıtlı Üye
7 Temmuz 2010
1.296
1.382
Dert değil ama yine de yardımınıza ihtiyacım var. Yarın kep törenim var bakırköyde kuaför arıyorum.saçıma maşa yaptıracağım makyaj ve manikür. Güzel ve uygun fiyatlı bildiğiniz bir yer var mı şimdiden teşekkürler :)

Dert değil ama yine de yardımınıza ihtiyacım var. Yarın kep törenim var bakırköyde kuaför arıyorum.saçıma maşa yaptıracağım makyaj ve manikür. Güzel ve uygun fiyatlı bildiğiniz bir yer var mı şimdiden teşekkürler :)

pahalı:
deniz akel
carousel

ucuz:
nişantaşı kuaför (adı öyle, kendisi incirlide)
meydandaki çiçekçilerden sağa dönünce biraz yürüyorsun, sağda 2.katta da var bi tane.

Son düzenleme:
ne iyi olmus boyle bi konu actigin benimde yardima ihtiyacim var,
bende yurt disinda yasiyorum, benimde guzel bi kuafore ihtiyacim var.
2010 da bakirkoyde carouselin karsisinda kariyer diye bi kuaför vardi, üst kati kuaförluk kursuymus ayni isimde alttada kuaförü vardi.
oyle rast gele girdim saclarima röfle, sac bakimi , kesimi pedikür manikur tam bakim yaptirmisdim ve inanilmaz memnun kalmisdim.
ama malesef 2011 de gittigimde o yerin tasindigini ögrendim. mecbur bakirkoyde baska bir yer aradim gözüme sahile inerken solda KUAFÖR ADIL carpti neyse girdim yaptirdim ne yalan soyliyim digeri kadar memnun kalmadim.

umarim arkadaslar ikimizede yardimci olurlar. insan her gördügü yere giremiyo, bu sene yine gidicem türkiyeye ve benimde bakirkoyde bi kuafore ihtiyacim var.

güvenilir eli caliskan becerikli ve ne istedigini anlayabilicek kuaförler varsa yazin arkadaslar :KK3:

ne iyi olmus boyle bi konu actigin benimde yardima ihtiyacim var,
bende yurt disinda yasiyorum, benimde guzel bi kuafore ihtiyacim var.
2010 da bakirkoyde carouselin karsisinda kariyer diye bi kuaför vardi, üst kati kuaförluk kursuymus ayni isimde alttada kuaförü vardi.
oyle rast gele girdim saclarima röfle, sac bakimi , kesimi pedikür manikur tam bakim yaptirmisdim ve inanilmaz memnun kalmisdim.
ama malesef 2011 de gittigimde o yerin tasindigini ögrendim. mecbur bakirkoyde baska bir yer aradim gözüme sahile inerken solda KUAFÖR ADIL carpti neyse girdim yaptirdim ne yalan soyliyim digeri kadar memnun kalmadim.

umarim arkadaslar ikimizede yardimci olurlar. insan her gördügü yere giremiyo, bu sene yine gidicem türkiyeye ve benimde bakirkoyde bi kuafore ihtiyacim var.

güvenilir eli caliskan becerikli ve ne istedigini anlayabilicek kuaförler varsa yazin arkadaslar :KK3:
benim o kadar ince iş olmayacağı için biraz daha rahatım. ama kep törenimde saçımın kötü olmasını hiç istemiyorum :KK43:
kimse ilgilenmesi konuyla sanırım ama napalım bekliycez
:18:

carausel avm karsını bılge adam kursunun yanın da .necmı alı kuafor dıye

kıme sorsan gosterırler .ben oradan cok memnun ayrılırım .

fıyat durumu orta .

ben de ayni dertten muzdaripim..yurtdisinda kaliyorum fakat bu yil yine Türkiyeye gelecegim izin icin.bakirköyde kaldigim icin hangi kuaföre gitsem diye düsünüyordum.
röfle yaptirmak istiyorum.

röfle nekadar dir bahsettigin kuaförde acaba?

size kuaför sabahat,ı önerebilirim..
bakırköy incirlide kryolan profesyonel makyaj ve çok hoş topuzlar yapıyorlar sabahat hn fransa da dünya 6.cılığı varmış ödülleri fln var ve kendisi sahne ve sinema makyajı eğitimi almış ben gelin başı için gitmiştim çok begendim..

Çözüm www.kadinkuaforu.com burada kendine güvenenler var. Umarım mutlu olursun.

Tuana kuafor diyorum baska bir sey demiyorum.
Hem ilgileniyorlar, hem becerikliler hemde ucuza yapiyorlar.
Ah Istanbul'da yasasam her hafta giderdim oraya. :KK1:

carausel avm karsını bılge adam kursunun yanın da .necmı alı kuafor dıye

kıme sorsan gosterırler .ben oradan cok memnun ayrılırım .

fıyat durumu orta .

bu yoruma güvenerek necmi ali kuaföre saçlarıma gölge yaptırdım ve ne kullandılar bilmiyorum saçlarımı mahvettiler daha hala kendine gelemedi aylardır uzatıyorum artık onlar yüzünden gölgeden soğudum bir daha saçıma kimyasal sürdürmeyeceğim uzatıp kına yakıcam.
bu arada onlardan önce de her sene 1 defa olmak üzere gölge attırıyordum zaten ve çok güzel oluyordu saçlarım yanmıyordu ama onların yaptıkları sonuucunda tiftik tiftik yıpranmış ve dökülen saçlarım oldu belimdeki saçlarımı inatla kestirmiyorum ama onlar yüzünden istediğim gibi uzatamadım saçım dökülüyor çok mutsuzum. kimseye önermiyorum kesinlikle.
tuana kuaför gibisi yok hem mütevazi hem ilgili ve titizler. saçı açarken oryal kullanmıyorlar orda yaptırdığımda asla saçım yıpranmamıştı.

Merhabalar ben tuana bakırköyde Cemil Gündoğdu güzellik salonunu size öneririm geçenlerde gitmiştim çok memnun kaldım yapmış oldukları işten çok memnun kaldım hepinize tavsiye ediyorum denemekten zararlı çıkmazsınız :KK66:

slm ben de burda yazanları dikkate alarak bakırköy'e cemilgündogdu kuafore gittim ve gercekten insanların
tavsiye ettigikadar varlar bikere cok eylenceliler ve saclarım harika oldu cemil bey ve ekibine son
suz tesekkür ederim arkadaşlar kesinlikle tavsıye ederim intagramdada varlar @cemilgündogdu olarak bu sayfa
yöneticilerinede cok tesekkür ederim bizleri dogru yönlendirdikleri icin

evet bende cemilgundogdu kuaföre gittim gercekten burda bahsettiklerikadar varlar
ben gelinsacımı yabdırdım ve cok memnunkaldım teksıkıntı bana göre cok kalabalık
ve müzik sesi cok yüksek ama ordan calısan muco diye birisivar kahveleri evsane
cok kalabalık olmasına raman herkezle cok ilgililer
cemilgundogdu 1619.JPG

2011 yılında okula giderken bakırköydeki Nişantaşı kuaföre gidiyordum. Anadolu yakasında oturuyorum hala daha ayda bir oraya giderim. Çünkü bugüne kadar başka nereye gittiysem kaşımın şeklini bozdular. Kaç kuaför denediysem sonuç alamadım. Nişantaşı kuaförden şaşmam..

@cemilgundogdu ınstagramdan takıp edebılırsınız

X