Balayı için muhafazakar otel tavsiyeleri olan var mı çoook acillll :))

rky4175

Üye
Kayıtlı Üye
8 Mayıs 2013
7
1
Arkadaşlar ağustosta düğünüm var ama daha balayı için otel bulamadık :KK43:( muhafazakar otel önerisi olan yardımcı olabilir mi ?

bence otel yerine willa kiralayabilirsin. 5 günlüğü 500 600 liraya dubleks evler villalar var bodrumda çeşmede daha rahat ve temiz kullanabilieğin :)

marmaris'te grand yazıcı turban otelını begenmıstım tavsıye ederm

canım benim düğünüm eylülde. biz villa kiraladık 6 günlüğü 1250 tuttu. havuzu da dışarıdan görünmüyor. o yüzden rahat rahat havuza da girebilicem eşimle :) muhafazakar otellerde erkek-kadın havuzları ayrı. balayında böyle ayrı vakit geçirmek istemedik. en güzel çözüm bu. villa kiralama işini bir düşün bence :KK66:

canım benim düğünüm eylülde. biz villa kiraladık 6 günlüğü 1250 tuttu. havuzu da dışarıdan görünmüyor. o yüzden rahat rahat havuza da girebilicem eşimle :) muhafazakar otellerde erkek-kadın havuzları ayrı. balayında böyle ayrı vakit geçirmek istemedik. en güzel çözüm bu. villa kiralama işini bir düşün bence :KK66:

aslında bende öyle villa düşünüyorum ama genelde haftalık kiralanıyor biz 4-5 gün düşünüyoruz.Siz nerdn bakıyorsnuz link atabilir misin :)) benim düğün ağustosta ve o dönem çok pahalı yaa :KK43:(

sana özel mesaj yazıyordum ama gönderme yetkim yokmuş daha :) o yüzden buradan yazayım :)
biz villasepeti.com dan seçtik. siteye girince havuzu dışarıdan görünmeyen villalar olarak aratırsan bir çok seçenek çıkar. ama ağustos fiyatları biraz daha pahalı haklısın :KK43: gerçi muhafazakar otellerin fiyatları da az değil ki onlar da pahalı.
bizim seçtiğimiz villa da 7 günlük kiralanıyordu. biz aradık konuştuk şirket ev sahibiyle konuştu 6 güne düştü. belki ısrar etsek 5 günü de kabul edebilirdi.bazı villalarsa 5 günü zaten kabul ediyor. bence sen bir araştır canım bütçenize göre uygun bir yer bulabilirsin bu sitede belki.
ben başka siteleri de araştırdım ama bu site daha güvenilir geldi bize. ve diğer villa kiralama sitelerinde rezervasyonu yapınca hemen ücreti kredi kartı bilgilerini alarak çekiyorlar. villa sepetinde sadece ücretin bir kısmını hesaplarına yatırıyorsun. kalanı tatil günü villaya gittiğinde ev sahibine veriyorsun. bu daha iyi bence.
umarım ikimizde istediğimiz gibi bir balayı geçiririz canım :)

bizde villa bakmaya karar verdik :) inşallah canım herşey çok güzel olur ikimiz içinde :)) teşekkürler

bir de adenta otel var pahalı biraz ama güzel

düşünürseniz yalovada rizom otel var
bizim de düğünümğz ağustota oraya gideceğiz inşallah

hala karar veremediyseniz kesinlikle alanya bera otel diyorum
mayısta balayındaydık harika geçti herşey düşünülmüş bence
biz her sene gitmeyi düşünüyoruz allah nasip ederse tabi

ŞAHH İN PRADİSE tuttuk biz tavsiye üzerine... bende görüşmelerde olumlu buldum. ekim 27 de oradayız ınsallah

sana özel mesaj yazıyordum ama gönderme yetkim yokmuş daha :) o yüzden buradan yazayım :)
biz villasepeti.com dan seçtik. siteye girince havuzu dışarıdan görünmeyen villalar olarak aratırsan bir çok seçenek çıkar. ama ağustos fiyatları biraz daha pahalı haklısın :KK43: gerçi muhafazakar otellerin fiyatları da az değil ki onlar da pahalı.
bizim seçtiğimiz villa da 7 günlük kiralanıyordu. biz aradık konuştuk şirket ev sahibiyle konuştu 6 güne düştü. belki ısrar etsek 5 günü de kabul edebilirdi.bazı villalarsa 5 günü zaten kabul ediyor. bence sen bir araştır canım bütçenize göre uygun bir yer bulabilirsin bu sitede belki.
ben başka siteleri de araştırdım ama bu site daha güvenilir geldi bize. ve diğer villa kiralama sitelerinde rezervasyonu yapınca hemen ücreti kredi kartı bilgilerini alarak çekiyorlar. villa sepetinde sadece ücretin bir kısmını hesaplarına yatırıyorsun. kalanı tatil günü villaya gittiğinde ev sahibine veriyorsun. bu daha iyi bence.
umarım ikimizde istediğimiz gibi bir balayı geçiririz canım :)

100 mesajinizi doldurdugunuz da özel mesaj gönderebileceksiniz : )

Hemen söylediginiz sayfayi kayit ettim favorilerime.
Bu sene senelik izni annemlerde gecirecegiz insaAllah.
Ramazan bayrami icin de ufak bir kaplica kacamagi yapacagiz. (Bay Bayan ayri.)
Ama seneye bu secenegi düsünebiliriz belki : )

Arama yaptim da ortak havuzlu daire diyor ??

Son düzenleme:
hala karar veremediyseniz kesinlikle alanya bera otel diyorum
mayısta balayındaydık harika geçti herşey düşünülmüş bence
biz her sene gitmeyi düşünüyoruz allah nasip ederse tabi

Biz de uzun araştırmalar ve tavsiyeler sonucunda berayı seçtik.Maalesef düğünüm Kasımda :KK43: inş güzel geçer.Balayı notunu da düştük de odada bi süpriz olur mu bilmiyorum:) Sizinki nasıldı ?

bence otel yerine willa kiralayabilirsin. 5 günlüğü 500 600 liraya dubleks evler villalar var bodrumda çeşmede daha rahat ve temiz kullanabilieğin :)

teşekkür ettim güzel oldu b u okuduklarım benimde ağustos sonu eylülde gidecez nasipse yer belli del daha..bu hafta kurtulmak istiyorm bu tasadann..herkese mutlululklar..

Biz de uzun araştırmalar ve tavsiyeler sonucunda berayı seçtik.Maalesef düğünüm Kasımda :KK43: inş güzel geçer.Balayı notunu da düştük de odada bi süpriz olur mu bilmiyorum:) Sizinki nasıldı ?

balayı çiftine ayrıca % 5 indirim yapıyorlar hergün temizlik var zaten
ve hergün yatağını süslüyorlar ayrıca seçeceğin 1 gün odana özel kahvaltı gönderiyorlar
inşallah beğenirsin yorumlarını bekliyoruz seninde ama bence memnun kalacaksın
animasyon yetersiz sadece ama biz gerek duymadık :)

balayı çiftine ayrıca % 5 indirim yapıyorlar hergün temizlik var zaten
ve hergün yatağını süslüyorlar ayrıca seçeceğin 1 gün odana özel kahvaltı gönderiyorlar
inşallah beğenirsin yorumlarını bekliyoruz seninde ama bence memnun kalacaksın
animasyon yetersiz sadece ama biz gerek duymadık :)

Ben tatil sitelerinden birinden aldım odamı.İndirim falan da demediler ama zaten uygundu cnm.İnş güzel geçer :)teşekkür ederim bilgilendirdiğin için

Kiralık villalara baktım bende ama güvenliği beni çok düşündürdü.Dağda tek başınıza balayı ürkütücü :18:
birde temizlik ve yemek olayı var işin içinde yemekler bizden oluyor galiba.Otellerde de hizmet güzel ama eşinle havuza denize giremedikten sonrada ne kadar güzel olur bilmiyorum Eşimden ayrı her zaman denize girerim zaten :KK19: en iyisi doğa içinde bungalov evler herhalde.

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

X