Balayı için muhafazakar otel tavsiyeleri olan var mı çoook acillll :))

canım benim düğünüm eylülde. biz villa kiraladık 6 günlüğü 1250 tuttu. havuzu da dışarıdan görünmüyor. o yüzden rahat rahat havuza da girebilicem eşimle :) muhafazakar otellerde erkek-kadın havuzları ayrı. balayında böyle ayrı vakit geçirmek istemedik. en güzel çözüm bu. villa kiralama işini bir düşün bence :KK66:

Nereyi tuttunuz öğrenebilir miyim acabaa

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Arkadaşlar ağustosta düğünüm var ama daha balayı için otel bulamadık :KK43:( muhafazakar otel önerisi olan yardımcı olabilir mi ?

Fatihte elçi turizmde villa alya butik otel diye biyer var biz orayı ayarladık villasepeti falan boş yani incelersen anlarsın villa sepetinde suyu metreküp hesabıyla veriyolar bazı villalarda yemek var bazılarında yok temizlik hiç yok ama elçi turizm villa alya sabah akşam açık büfe 5 çayı temizlik istediğin günlerde çağırıyosun geliyolar vs. Bide villa sepeti tel.de ayarlanıyo güvenemedim pek ama nişanlımla fatihte elçi turizme gittik çok hoş bi bayan ilgilendi bizimle villa alyayıda çok beğendik kesinlikle tavsiye ederim

Fatihte elçi turizmde villa alya butik otel diye biyer var biz orayı ayarladık villasepeti falan boş yani incelersen anlarsın villa sepetinde suyu metreküp hesabıyla veriyolar bazı villalarda yemek var bazılarında yok temizlik hiç yok ama elçi turizm villa alya sabah akşam açık büfe 5 çayı temizlik istediğin günlerde çağırıyosun geliyolar vs. Bide villa sepeti tel.de ayarlanıyo güvenemedim pek ama nişanlımla fatihte elçi turizme gittik çok hoş bi bayan ilgilendi bizimle villa alyayıda çok beğendik kesinlikle tavsiye ederim

Villa alyanin resimlerine baktim ben internet sitesinden, ama resimlerde sanki havuz disaridan ve diger villalarin camlarindan görünüyor gibiydi. Gercekten yazdiklari gibi görünmüyormu yoksa görünüyormu? :44:

Villa alyanin resimlerine baktim ben internet sitesinden, ama resimlerde sanki havuz disaridan ve diger villalarin camlarindan görünüyor gibiydi. Gercekten yazdiklari gibi görünmüyormu yoksa görünüyormu? :44:

Bi arkadaşımda benim gibi özel havuzlu villa arıyodu balayı için eşi bu konuda çok titiz onlarda villa alyaya gittiler geçen hafta geldiler balayından çok memnun kalmışlar havuz gözükmüyormuş yemekler güzelmiş istedikleri zaman 5 tl ödeyip yemekler eve geliyormuş ve yine istedikleri zaman temizlik yaptırtmışlar. Bende bunları duyunca mutlu oldum:) eylül sonu bende gideceğim hayırlısıyla :)

Bence de muahafazakar otelde ayri ayri havuzlara gidip sıkılmaktansa havuzlu villa kiralamak daha mantikli.
Gerci bende suan bebek var koca yok neyin yorumunu yapiyorsam :)))

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Bi arkadaşımda benim gibi özel havuzlu villa arıyodu balayı için eşi bu konuda çok titiz onlarda villa alyaya gittiler geçen hafta geldiler balayından çok memnun kalmışlar havuz gözükmüyormuş yemekler güzelmiş istedikleri zaman 5 tl ödeyip yemekler eve geliyormuş ve yine istedikleri zaman temizlik yaptırtmışlar. Bende bunları duyunca mutlu oldum:) eylül sonu bende gideceğim hayırlısıyla :)

Tesekkür ederim, bilgilendigin icin :KK54:

villa alya ,hotel mavi denizin. o otele giden var mı acaba.bnde orayı düşündüm aslında daha uyguna geliyo.yada islami otelmi acaba

bende aralıkta evlendim kaplıcalara balayına gidecekken rahatszlıgımdan dolayı balayımızı yaza ertelemek zorunda kaldık. cok arastırdık, eşim balayını birlikte gecirmek istedi hani denizde ayrı havuzda ayrı olmak istemedi. bu yuzden bizde villasepetınden villa kiraladık. yorumlar guzel inşallah memnun kalırız.

villa kiralayanlar nereden tuttunuz ve memnun kaldınız mı acaba ?

canım sanırım arkadaş butik otelden bahsetmiş senin bahsettiğin ve benim de gitmeyi düşündüğüm ve merak ettiğim kiralık villa olan villa alya.. naptın sen peki gittin mi yoksa daha var mı senin balayına

merhabalar msjlarınızı tek tek okudum ama sorun şu ki güncel değiller.. ekimde düğünüm olacak allah nasip ederse bizde muhafazakar bir balayı düşünüyoruz. villa alyayla konuştuk ve yarı yarıya villa otel secenegi sunabileceklerini soylediler.. sorum şu olacak ekim ayı için önceden rezervasyonla mı daha uygun olur yoksa sezon olmadıgı için gittiğimizde de fiyatlar uygun olur mu??

merhabalar msjlarınızı tek tek okudum ama sorun şu ki güncel değiller.. ekimde düğünüm olacak allah nasip ederse bizde muhafazakar bir balayı düşünüyoruz. villa alyayla konuştuk ve yarı yarıya villa otel secenegi sunabileceklerini soylediler.. sorum şu olacak ekim ayı için önceden rezervasyonla mı daha uygun olur yoksa sezon olmadıgı için gittiğimizde de fiyatlar uygun olur mu??

Merhaba, otel yerine Kaş Kalkan'da balayı villasi düşünür müsünüz acaba ?

Kızlar peki kadınlar ortak havuzunda ne gitmeyi tercih ettiniz ben güneşlenmek için ne giysem diye düşünüyorum

X