Balayı otelimize karar verdik :)

Hayat87

♥αşĸıм,oğlυм ve &
Kayıtlı Üye
17 Eylül 2008
1.433
11
36
Çok uzun araştırma ve düşünmelerden sonra sonunda balayı için kararımızı verdik :sm_cool:

VOYAGE TORBA

KONUM: Bodrum'a 6 km., havaalanına 30 km. mesafede. PLAJ: Denize sıfır ve 280 m. uzunluğunda plajı bulunuyor. Güneş şemsiyeleri,minder ve havlu, plaj ve havuzda ücretsiz. BÜYÜKLÜK: 52.000 m2 alana kurulu 492 odalı bir tesistir.

Tatilinizi eşsiz bir doğa ve masmavi sularda geçirmek istiyorsanız 2009 yaz sezonunda tamamen yenilenen odalarıyla Voyage Torba tam size göre… Otelde rüya gibi bir tatil için aktivitelerden yüzme alternatiflerine, a la carte restoranlardan animasyona kadar her şey beğeninize göre hazırlandı.

BALAYI PAKETı

Girişte odaya meyve sepeti ve şarap ikramı
ılk sabah odaya kahvaltı servisi
Her sabah odaya gazete servisi
Bir akşam özel mekanda ( Alacarte rest) akşam yemeği

IMG_5407-3_750.jpg

IMG_7020-3_750.jpg

standart8017_750.jpg

standartIMG_8061_750.jpg

2 Mayıs - 8 Mayıs 6 gece 7 gün ultra herşey dahil 1.092 tl

Son düzenleme:
otel çok güzelmişş kaydirigubbakcemile5 bu fiyatlar kişi başımı toplammı :eek:

Teşekkür ederim :)

Fiyatlar 2 kişi toplam fiyat cnm 6 Nisana kadar erken rezervasyon fiyatı bu

Ayy çok güzel canım fiyatıda bayagı uygun şimdiden iyi eglenceler..
Ee artık dönüşte fotolarıda görürüzzz:lepi:

İnşallah eklicem canım benm sabırsızlıkla bekliyorum :1hug::nazar:

resimlerr çook güzeell,
ve gerçekten fiyatı uygunmuş,
:lepi:
sezon açılmadığından bu fiyat olmalı
hem de erken rezervasyon olduğu için sanıyorum.
:teytey:
mutluluklar canım

a.s.
:nazar:

Canım Allah içinize sindirsin..
Gerçekten çok güzel ve fiyatı uygun bi yermiş :lepi:

Bende balayı için Bodrum taraftarıyım ama,Bodrum haziran-temmuz da bile soğuk oluyor(denizi için söylüyorum)o taraflara gidip te havuza girme taraftarı değilim çünkü,hoş girebilecek miyiz o bile meçhul:jeyyar:bende mayıs sonunda evleneceğim için antalya taraflarını düşünüyorum,amaaan kocalarımızla başbaşa güzel bir tatil geçirelim de gerisi traşşş di mi:KK66:yerimseniben

Çok uzun araştırma ve düşünmelerden sonra sonunda balayı için kararımızı verdik :sm_cool:

VOYAGE TORBA

KONUM: Bodrum'a 6 km., havaalanına 30 km. mesafede. PLAJ: Denize sıfır ve 280 m. uzunluğunda plajı bulunuyor. Güneş şemsiyeleri,minder ve havlu, plaj ve havuzda ücretsiz. BÜYÜKLÜK: 52.000 m2 alana kurulu 492 odalı bir tesistir.

Tatilinizi eşsiz bir doğa ve masmavi sularda geçirmek istiyorsanız 2009 yaz sezonunda tamamen yenilenen odalarıyla Voyage Torba tam size göre… Otelde rüya gibi bir tatil için aktivitelerden yüzme alternatiflerine, a la carte restoranlardan animasyona kadar her şey beğeninize göre hazırlandı.

BALAYI PAKETİ

Girişte odaya meyve sepeti ve şarap ikramı
İlk sabah odaya kahvaltı servisi
Her sabah odaya gazete servisi
Bir akşam özel mekanda ( Alacarte rest) akşam yemeği

IMG_5407-3_750.jpg

IMG_7020-3_750.jpg

standart8017_750.jpg

standartIMG_8061_750.jpg

2 Mayıs - 8 Mayıs 6 gece 7 gün ultra herşey dahil 1.092 tl

canım ıyı bır secım yapmıssın bız esımle evlılıgımızın ıkıncı yılında orda kalmıstık super bır yer.bızımkı balayı degıl evlılık yıldonumu tatılıydı.balayımızıda sıde voyage da gecırmıstık.sımdıden ıyı tatıller

ya bu arada bız 2006da gıtmıstık gercekten evrım gecırmıs odalar.bız gıttıgımızdede guzeldı ama harıka olmus sımdı

Harika muhtesem bi yer ya, hayatimda bi defa otele gittim o da cocukken, simdi gitsem ne ise yarar, balayina bile gidemediksenağlamasenağlama
Allah mutlu mesut etsin simdiden canim :lepi:

cnm ben ets de calışıyorum yani bizim otelimiz gercekten güzel bir seçim 6 nisana kadar erken rez. kampanyası var doğru ama fiyat değişebilir haberin olsun..

Canım çok güzel bir seçim yapmışsınız. bende para biriktirip evliliğimizin 3. yılına özel eşime tatil sürprizi yapmayı planlıyorum.

cnm ben ets de calışıyorum yani bizim otelimiz gercekten güzel bir seçim 6 nisana kadar erken rez. kampanyası var doğru ama fiyat değişebilir haberin olsun..

cnm bızde ekımde voyage sorguna gıtmeyı ıstıyoruz sence suanmı rezervasyon yapsak yoksa eylulu mu beklesek yanı ekımde ıns yuzde 30 ındırım felan olur yıne aslına bakarsan suan yaptırmak ıstemıoruz dırek nakıt paramızı kullanmak ıstemıyoruz cunku..
sence o zaman fıyatlar aynı kalıp bı kampanya olmazmı (ben öle dusunuorum ıns öle olmaz)
bılgı verırsen sevınırım

Teşekkür ederim hepinize inşallah güzel bir balayı geçiririz aşkımla :asigim:

Hayırlı olsun canım... Bizde kısmetse haziranda oradayız, henüz rezervasyon yaptırmadık ama 6 nisana kadar inşallah yaptıracağız... Bende çok araştırdım, en güvenilir, en uygun ve en güzel otel olarak buraya karar verdik... İyi tatiller canım şimdidenn...

X