Balayı otelimize karar verdik :)

Hayatcım birşey sorucam sana, ulaşımda dahilmi vermiş olduğun fiyata acaba? Biz kendi imkanlarımızla gidelim diyoruz, daha uyguna geliyor öyle sanki... Uçakla gitmek istediğimiz için ets de uçak fiyatları çok uçuk...

Hayatcım birşey sorucam sana, ulaşımda dahilmi vermiş olduğun fiyata acaba? Biz kendi imkanlarımızla gidelim diyoruz, daha uyguna geliyor öyle sanki... Uçakla gitmek istediğimiz için ets de uçak fiyatları çok uçuk...

Canım verdiğim fiyat sadece konaklama ulaşım ets turda internetten rezervasyon yaparsan atlas jet yazıyor çok pahalıya geliyor gerçekten..Biz pegasus la gitmeyi düşünüyoruz çok uygun fiyatları var 1 saat 5 dk sürüyor hemde :)

bence bu otel güzel olabilir ama mayıs başında kesinnnnlikle çok soğuk oluyor orası... ha şimdi gitmişsiniz ha mayısta gerçekten fark etmiyor. keşke antalyaya gitseydiniz. özellikle de alanya bence en sıcak tarafı ve orası bence mayısta sıcak olur.. ama ben kemerden vazgeçemiyorum :) erken rezervasyon yaptırdım sungate e :) ama hazirana :)

cnm bızde ekımde voyage sorguna gıtmeyı ıstıyoruz sence suanmı rezervasyon yapsak yoksa eylulu mu beklesek yanı ekımde ıns yuzde 30 ındırım felan olur yıne aslına bakarsan suan yaptırmak ıstemıoruz dırek nakıt paramızı kullanmak ıstemıyoruz cunku..
sence o zaman fıyatlar aynı kalıp bı kampanya olmazmı (ben öle dusunuorum ıns öle olmaz)
bılgı verırsen sevınırım

cnm yeni gördüm açıkcası hiç belli olmuyo.. ama zaten ekim diyosun fazla talep olmayan bir ay ama yine belli olmaz belki fiyat düşer ama yer olmaz bazende boşluk oluyo 4 5 günlük kampanya yapıyolar.bu arada bişey diyim ben size voyageler kış sezonunda çok uygun oluyo fiyatları ama yazın baya uçuyo ben olsam imkanınız varsa hatta nisanda en uygun oda fiyatı 70 liradan başlıyo..

bizde 2 sene önce voyage sorgun selecte gitmiştik balayında
ama 2 sene önce 1550 tl ödemiştik kafamçokkarıştı
ama çok güzel bir tatildi
iyi eğlenceler sizede

arkadaslar ben 11 ekımde evlendım,kıbrısta salamise gıtmıstık. denızı sahane, otel cok sakın ve cok guzeldı. gercekten kafa dınlemek ıstıyorsanız basbasa kalmak ıstıyorsanız o mevsım ıcın en uygun yer orası. ekımde hava oyle sıcaktıkı sortla askılıyla bıle bunalıyordum.

size bır de denızını gosteren bır fotograf atabılırım ıstersenız.

bizde ikinci balayımızı bu otelde geçireceğiz,hatta ilk erken rezervasyon fırsatından yararlanıp karar verdiğim bir yerdi,%40 indirimle tek çekimde ödemeyi yaptık,29 Mayısta ordayız inşallah,1 hafta kalacağız,bizden önce gelip giden arkadaşlar yorumlarınızı da döndükten sonra da yaparsanız sevinirim,otel bu sene yenilenmiş geçen seneden daha farklı yani,inşallah memnun kalırız,herkese şimdiden iyi tatiller kaydirigubbakcemile5

Çok güzel bir otel.ıyi tatiller.ınşallah unutamayacağın kadar güzel bir balayı geçirirsin:nazar:.Şimdiden mutluluklar dilerim....a.s.

X