Balık burçu erkeği nasıldır?

Ben bir balık kadını olarak aslan erkeği ve kadını ile anlaşamıyorum.öyle kavga gibi değilde.bu iki burç birbirlerini çok yoruyor.farklı görüş,farklı düşünceler vs.gibi çok çakışıyorlar.tabi ilişkide yükselen burçta önemli belki kendi burcundan değilde yükseleninden etkileniyorsa durum değişir.yani bu burçların kadını erkeği hangisi olursa olsun çok nadir anlaşanı oluyor o da dediğim gibi yükselen burçtanda da kaynaklanıyor olabilir.

Aslan kadınıyım. Önceki sevgilim balıktı. Allah onu nasıl biliyorsa öyle yapsın. Aslan özellikleri taşıyorsan o da balık özelliklerini taşıyorsa zor kardeş. Manipülasyonda üstüne yoktur. Depresiftir ama belli etmez içinde yaşar. Sonuçlarını sana yansıtır. Psikolojimi bozup bıraktı.

aslan kadınıyım, iş yerinde balık burcu birisi beni yatağa atmaya çalışmıştı, sonradan öğrendim ki o sırada bir de sevgilisi varmış. Başka bir balık erkeği tanıdığım da bir erkek arkadaşa alışveriş yaptığı mağazadaki kızlar dar giyindiğinden etkilenip oraya gitmekte zorlandığını anlatmıştı. Yani benim için balık burçları sapık kısaca ,ama bu 2 kişi her şey demek değil tabi. ondan bağımsız yukarıda birisinin dediği gibi anlaşma konusu da zor, yani bakış açıları, fikirler, zihniyet ikisi ile de çok farklıydı. öyle tartışma, kavga vs olmaz da, bambaşka iki dünya diyeyim.

X