Balık Burcu 20 Şubat - 20 Mart Balık burcu erkeğiyle ilgili olarak ..

begumsakin

Üye
Kayıtlı Üye
16 Aralık 2012
17
1
Merhabalar ablalarım dostlarım :))) ben öğrenciyim 17 yaşındayım . Balık burcuyum aynı zamanda . Balık burcu kadınlarını çok iyi anlıyorum öyle olduğumdan . Çok duygusalız , sevgi ilgi ve şefkat bekleriz , eğlenceliyizdir , dost canlısıyızdır bunlar tabiiki iyi taraflarımız :KK70: . Gelelim balık burcu erkeklerine . En başta balık burcu oldugumdan bana benzeyebileceklerini düünmüştüm fakat galiba bayağı farklı . Ben birisinden hoşlanıyorum yaklasık 3-4 aydır . Kendisi balık burcu . Bir genç için Çok sessiz , çok sakin , elinde kalem bir şeyler karalayıp sürekli düşünceler içerisinde olan , konustugunuz zaman en basta soğuk diyebileceğiniz fakat sonra bağımlılık yaratan bir tip . Sanırım burcun ortak özelliği . Kesinlikle " zarif " bir erkek .. yanlıs okumadınız .. :KK70: Peki ben bu konuda bilgili , tecrübeli olan arkadaşlara soruyorum sizce bir balık erkeği hoşlandığını nasıl belli eder ? koruyucu mu davranır , konusamaz utanır susar mı , yoksa tam tersi konusmaya mı cabalar acaba .. Anlaması gerçekten zor bir insan . Sürekli yanyana olduğum halde , onun hakkında 3 cümleden fazla bir şey söyleyemeyecğim biri .. yorumlarınızı bekliyorum .

devamlı arar sorar hatta mesajlarıyla bunaltır her zaman görüşmek ister ve pat diye hoşlandığını söyleyebilir

Benimde başımda 1 adet balık burcu erkeği var :KK1:
Henüz neyiz bende bilmiyorum ama sevgili olmadığımız kesin :18:
Aylardır hoşlandığını belli edip ardından geri adım atan bi tip :KK53:
3 gün önce sinemada sarılıp elimi tuttu sonrasında ses seda yok :44:
Ne yapmaya çalıştığını anlamadım, kendisinide çözemedim zaten 1 yıldır :KK47:
Allah yardımcımız olsun :KK1:

baş belası onlar. balık burcu erkeğinden uzak durmak lazım en azından kendi ruh sağlığınız için:26::26::26:

Aynen arkadAsa kAtiliyorum. Balik erkeginden ne kadar uzak durursaniz kendi sagliginiz icin en iyisini yapmis olursunuz. O kadar kendini bilmez, dengesiz karakter daha bir insan olamaz. Selamlar

Sent from my iPhone using Kadınlar Kulübü

X