Balık Burcu 20 Şubat - 20 Mart Balık Erkeği Terk Ederse Geri Döner mi ?

maavii

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Kasım 2011
4
0
Kızlar sizce balık erkekleri terk ederse tekrar ilişkiye geri dönüş yaparlarmı? fikirlerinizi alabilirmiyim acaba ?

bence döner tatlım ama ayrılık sebebi de durumu değiştirebilir ..

bence döner tatlım ama ayrılık sebebi de durumu değiştirebilir ..

üzerine çok gitmiştim basit bir konuda üstelik. benim hatamdı belkide. üzerlerine gitmekten hiç hoşlanmıyolar çünkü biliyorum :KK43: ama biz 10 ay oldu ayrılalı ve hiçbir iletişimim yok ama onu hala sevdiğimi biliyor bundan eminim. sence hala şansım varmı arkadaşım :KK43: ümitle beklemeye devam etmelimiyim bilmiyorum :KK43:

Ben balık burcuyum evlenmeden önce bır sevgılım vardı oda balık burcuydu tamam muhabbet guzel iyide çok çapkın oluyor balık erkeği ıyy

bir gün dönücek diye hayatını ona endeksleme bence .başka aşklara yelken aç .

Balık erkeği bu belli olmaz. 3 ay sonra geri dönenini tanıyorum. Arkadaşımın sevgilisi de balıktı, 2 yıl sonra döndü.Hala daha arada bir dönüyor . Yoklar onlar arada :KK9:

Son düzenleme:
Döner döner:KK14: hatta benim görüştüğüm kişi eski sevgilisine döndü şuan :KK1: dönüyomuş demek :KK1:

benim ki de balık burcu ve hep şöyle derdi bitti mi geri dönüşü olmaz ama sonra geri döndü ve insan sadece sevdiğine şans veriyormuş dedi. ama biz 1 ay falan ayrı kaldık yani 10 ay çok uzun bence dönse bile ne kadar güvenilir bilmiyorum. sen kendine yeni bir sayfa aç bence:KK50:

Eğer gercekten seviyor ya da sensinler geleceği olacağına ınanıyorsa sen dünyanın neresınde olursan ol döner kolay kolay bırakmaz

dönmez.. dönse de bekleyen kişi çoktaaan ölmüş filan olur. o karar verene kadar..

Her balık erkeği, olay mahalline geri döner.
Zaten bu kalbimizin katilleri de çoğunlukla balık burcundan çıkıyor.
Geri döner ama yine gider yani. Akılları sürekli gelip gittiği için başka planlara,hayallere,kişilere ...
Ha gelmezse bilin ki ölmüştür :)

Her balık erkeği, olay mahalline geri döner.
Zaten bu kalbimizin katilleri de çoğunlukla balık burcundan çıkıyor.
Geri döner ama yine gider yani. Akılları sürekli gelip gittiği için başka planlara,hayallere,kişilere ...
Ha gelmezse bilin ki ölmüştür :)
resmen haklisin kalbimin katili oldu kokmus balik:) acili acili davranmiyor mu bir de:KK43:

üzerine çok gitmiştim basit bir konuda üstelik. benim hatamdı belkide. üzerlerine gitmekten hiç hoşlanmıyolar çünkü biliyorum :KK43: ama biz 10 ay oldu ayrılalı ve hiçbir iletişimim yok ama onu hala sevdiğimi biliyor bundan eminim. sence hala şansım varmı arkadaşım :KK43: ümitle beklemeye devam etmelimiyim bilmiyorum :KK43:

9ay olmus mavii'cim.o ılıskıden gerıye kullerı bıle kalmamıstır.ucusup gitmıstır.cok baglı degılmıs demek,sen de bahanesını eline verınce kaçıvermis.yedekte bırı de var kanımca.yoksa 9ay yalnız kalmaktansa sana bı ısık yakardı

Erkegini bilmem ama ben bir balik kadini olarak yorum yapayim.

Seviyorsam asla terk etmem, terk ettiysem sevememisim demektir. Sevmedigim biriyle olmaya da kendimi zorlayamam, yani uzgunum kizlar ama terk eden balik kesinlikle asik olmamistir, bosuna beklemeyin. Ayrildiktan sonra iletisim kuruyorsa baska birini bulana kadar kafa oyaliyordur, yalniz kalmamak icin takiliyordur, gercekten hoslandigi biri cikarsa basar gider. Baliklar bencildir, kendi mutlulugundan baska bir sey dusunmez, sevse de sevmese de karsidakinin duygularini onemsemez, dunya kendi askimiz, kendi duygularimiz, kendi dusuncelerimiz, kendi yargilarimiz etrafinda doner. Baskasinin gozyasindan etkilenmeyiz yani, kendi saadetimize bakariz. Sevmedigimiz insanlara karsi icimizde zerre kadar sorumluluk veya sefkat duygusu olmaz.

Eski sevgilim de resmen ben seni cok sevdim diye onumde aglamisti ama inanir misiniz zerre kadar etkilenmedim, ben duygu somurusunden etkilenmem mesela.

Gercekleri acikca yazayim dedim, terk eden baliktan bir beklentiniz olmasin, bosa vakit harcamayin diye.

Son düzenleme:
X