Balık Burcu 20 Şubat - 20 Mart balık kadını yay erkegi esi sevgilisi olanlar

Leblebitozu19

🌹
Pro Üye
30 Aralık 2013
7.753
4.344
ben balık esim yay burcu birbirimizi seviyoruz ama onun kıskanclıkları beni yıldırdı bende kıskancım ama daha kıskanc.:KK4::KK4::KK4::KK4: inatcı dısarda sert evde sakin.ve ben daha ilgiliyim...cok duygusal degil.ben asırı duygusalım.hayalperstim.benim gibi olan varmı yay erkegi cok zor cok...:KK9::KK25::KK35::KK57::kk77::kk77::kk77::kk77::kk77:

Son düzenleme:
Balık kadınıyım.Yıllar önce Yay bir sevgilim oldu.Rüya gibi başladı,kabus gibi bitti.Yay mı,aman aman,Allah sabırlar versin.:KK14::KK14:

Ben de balığım, nişanlım yay. 6 yıldır beraberiz ve söyleyebileceğim tek şey gerçekten zor :) o dışardan çok sert ben kırılgan, duygusal ama sanırım zıtlıklar da birbirini çekiyor :KK70:

ben balık nişanlım yay 3 sene olacak ama yaşlandım sankii :) gerçekten zor bir birliktelik ben sürekli onu suçlu görüyorum o ise benii ama ne olursa olsun vazgeçemiyoruz birbirimizden sanırım tutku yoğun :))

ben balık esim yay burcu birbirimizi seviyoruz ama onun kıskanclıkları beni yıldırdı bende kıskancım ama daha kıskanc.:KK4::KK4::KK4::KK4: inatcı dısarda sert evde sakin.ve ben daha ilgiliyim...cok duygusal degil.ben asırı duygusalım.hayalperstim.benim gibi olan varmı yay erkegi cok zor cok...:KK9::KK25::KK35::KK57::kk77::kk77::kk77::kk77::kk77:
merak ediyorum evlenince nasıl oluyorlar daha mı kötü daha mı iyi .. anlat birazz :)

Ben de baligim esim yay ve dediginiz gibi cok zor . Ben asiri duygusalim o tam tersi duygusalligimi hiç bir zaman anlamadi hatta biseylere uzuldugum zamanlar bana kizio :)

Konu eski ama yazmadan edemedim... Yay burcu duyunca arkama bakmadan kaçasım geliyo resmen :) bir yay erkeği girdi hayatıma iki yılımı mahvettiii neler Çektim takıntılı ruh hastasıydı resmen.... Benden uzak olsun illallah...

X