Balık Burcu 20 Şubat - 20 Mart Balık Kadını... :)

qlamour

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Kasım 2011
41
0
  • Aşırı kıskancım. Sevdiğim herkesi kıskanırım, arkadaşım veya sevgilim farketmez.
  • İnanılmaz tripçiyim. Trip atma yarışması yapılsa %100 birinci olurum.
  • Kinci gibi görünürüm ama aslında değilim. İçim çok yumuşaktır, dayanamam.
  • İlgiyi çok severim. Göstermezsen ilerlersin.
  • Karşıdan bakan, tanımayan herkes beni çok burnu havada, soğuk zanneder. Ama aslında hiç öyle değilim. Çok sıcak kanlıyım.
  • Kolay kolay herkesi sevmem. Ama bi kere ulaştıysan kalbime çıkışın yoktur. Deli gibi severim ve herşeyimle senin olabilirim.
  • Hatta öyle çok severim ki, ne sen kendini ne de ben kendimi bu kadar çok sevmemişizdir.
  • İlgim ve sevgimle bazen bunaltabilirim. Ama napıyım aşkı dolu dolu yaşamayı severim :)
  • Sevdiğim erkekle ilgili herşeyi hissedebilirim. 6. hissim fazla kuvvetlidir. Genelde aklıma gelen her zaman başıma gelir.
  • Hep ilk adımı senin atmanı beklerim.
  • Eğer gerçekten seviyorsam yatar kalkar seni düşünürüm. Her an seni içimde yaşarım. Aklımdan 1 saniye bile çıkarmam.
  • Birlikte yemek yapmaktan çok hoşlanırım. Bişeyler paylaşmak önemlidir :)
  • Yalan söyleyen insandan nefret ederim ve yakaladığım an kayıp giderim hayatından.
  • Kalbimde sana yer vermişsem o yerin kıymetini bil ve beni sıkı tut. Kolay kolay bulamazsın benim gibi dürüst ve sadık birini.
  • Sahiplen. Çok sev beni. Kıskan. Çok ilgilen. Bunları her zaman beklerim. Özellikle ilgiyi :)
  • Sana kızmışsam bi süre yanıma yaklaşma derim. Ağzımdan çıkanı kulağım duymaz sinirliyken ve çıkmazlara girebiliriz.
  • Laf sokmayı çok severim. Geçmişi asla unutmam ve sanada unutturmam. Biliyorum iyi bişey değil ama sürekli kafana kakarım.
  • Sevmediğim biriyle asla sevişmem. Seviyorsam herşeyimle senin olurum.
  • Çok dengesizim anım anımı tutmaz.
  • Herşeye kuruntu yaparım. Kafamda kurarım kurarım ve ona bi şekilde inanırım. Geleceğin şizofreni :)
  • Hayal dünyam inanılmaz geniş. 7/24 hayal kurabilirim. En büyük zevkim diyebilirim.

Bir balık kadını olarak bende böyleyim işte... :)

hönkkk ..bn kendimi kova burcu bilirim ama bunalrın hepsi tutuyo:KK53: hoş gerçi bazı siteler yükselenimi oğlak bazları balık diyo :KK52:

Ben de balığım ama çoğu bana uymuyor.
Kıskanç değilim. Saçma sapan trip atmalardan nefret ederim.
Kendim yapmam yapana da tahammül etmem.
Sıcakkanlı değilim kesinlikle. Zor severim. Aşk anlamında değil sadece, genel olarak öyle.
Sevgi dolu biri değilimdir pek. İnsan ayrımı yaparım, herkese aynı davranmam. Davrananları sahtekar bulurum.
Çok fazla ilgiden bunalırım, kendim de çok ilgi göstermem, abartı değer vermem.
Ama ilgi mutlaka olacak. İlgisiz insanla hiç işim olmaz. Sevgiyi hissetmem lazım.
İltifatlar, güzel sözler önemlidir. :KK70:
Beni avcunun içine aldığını sanan erkeğe takmeyi basarım.
Sıkıntıya gelmem. Kolay vazgeçerim. Tam bir mantık abidesiyimdir.
Aşk insanı değilimdir. Aşık olursam çok fena severim tabi o ayrı. :KK70:
Çok fazla yalancı insanla karşılaştığım için sallamıyorum genelde yalancıları.
Bi dee sinirlenince de çok mantıklıyımdır. Ağzımdan çıkanı kulağım duyar.
Sinirlenince ağzına geleni söyleyen insanlardan iğreniyorum. Kendini bilmeli insan.
Kontrol edebilmeli hislerini.
Laf sokarım o doğru. Dilim uzundur zaten. :KK70:
Yapılan kötülüğü bin yıl geçse unutmam ve fırsatım olursa aradan 10 sene de geçmiş olsa intikam almak isterim. :KK70:
Kafamda kurarım, o da uyuyor. Ayrıca dengesizlik de en baş özelliğim.
Ama dengesiz demek ağır kaçıyor ve tam uygun kelime değil bence.
Değişken demek daha doğru olur. :KK70: Sürekli fikrim , hislerim değişir. :KK70:
İlk adımı gerekiyorsa ben atarım, ille de karşıdan beklemem. :KK70:

Benim gibi bir balık kızı var mıdır merak ediyorum.

Son düzenleme:
Ben de baligim , soyledigin seylere %99 uyuyorum :) Sinirlenince ben de kuduruyorum ama kendimi son zamanlarda kontrol etmeye basladim, ofkeyle agiz acip goz yummak iyi degil bence, zarali cikan ben oluyorum.
Ben de sevdigim zaman deliler gibi seviyorum, insanlar bu kadar asik olmak mumkun mu inanamiyor :)
Benim icin ask ve romantizm cok onemli, o yuzden biraz da tekrar asik olamazsam diye korkuyorum bu kotu :KK43:

• Aşırı kıskancım. Sevdiğim herkesi kıskanırım, arkadaşım veya sevgilim farketmez.
  • İnanılmaz tripçiyim. Trip atma yarışması yapılsa %100 birinci olurum.
  • Kinci gibi görünürüm ama aslında değilim. İçim çok yumuşaktır, dayanamam.
  • İlgiyi çok severim. Göstermezsen ilerlersin.
  • Karşıdan bakan, tanımayan herkes beni çok burnu havada, soğuk zanneder. Ama aslında hiç öyle değilim. Çok sıcak kanlıyım.
  • Kolay kolay herkesi sevmem. Ama bi kere ulaştıysan kalbime çıkışın yoktur. Deli gibi severim ve herşeyimle senin olabilirim.
  • Hatta öyle çok severim ki, ne sen kendini ne de ben kendimi bu kadar çok sevmemişizdir.
  • İlgim ve sevgimle bazen bunaltabilirim. Ama napıyım aşkı dolu dolu yaşamayı severim :)
  • Sevdiğim erkekle ilgili herşeyi hissedebilirim. 6. hissim fazla kuvvetlidir. Genelde aklıma gelen her zaman başıma gelir.
  • Hep ilk adımı senin atmanı beklerim.
  • Eğer gerçekten seviyorsam yatar kalkar seni düşünürüm. Her an seni içimde yaşarım. Aklımdan 1 saniye bile çıkarmam.
  • Birlikte yemek yapmaktan çok hoşlanırım. Bişeyler paylaşmak önemlidir :)
  • Yalan söyleyen insandan nefret ederim ve yakaladığım an kayıp giderim hayatından.
  • Kalbimde sana yer vermişsem o yerin kıymetini bil ve beni sıkı tut. Kolay kolay bulamazsın benim gibi dürüst ve sadık birini.
  • Sahiplen. Çok sev beni. Kıskan. Çok ilgilen. Bunları her zaman beklerim. Özellikle ilgiyi :)
  • Sana kızmışsam bi süre yanıma yaklaşma derim. Ağzımdan çıkanı kulağım duymaz sinirliyken ve çıkmazlara girebiliriz.
  • Laf sokmayı çok severim. Geçmişi asla unutmam ve sanada unutturmam. Biliyorum iyi bişey değil ama sürekli kafana kakarım.
  • Sevmediğim biriyle asla sevişmem. Seviyorsam herşeyimle senin olurum.
  • Çok dengesizim anım anımı tutmaz.
  • Herşeye kuruntu yaparım. Kafamda kurarım kurarım ve ona bi şekilde inanırım. Geleceğin şizofreni :)
  • Hayal dünyam inanılmaz geniş. 7/24 hayal kurabilirim. En büyük zevkim diyebilirim.

Bir balık kadını olarak bende böyleyim işte... :)

aynısının tıpkısı ben beni anlattığınız için teşekkürler özelliklede son madde :KK70:

Çok duygusalım aşırı alınganım.Açıkçası birdaha dünyaya gelsem balık burcu olmak istemezdim

Yükselenim balık ama kendimi balık burcundan hissediyorum :KK19:

X