Bebek Beslenmesi Balık yağı kullanmalı mıyım?

Bebek Beslenmesi, Ek Besin Önerileri, Mamalar, Anne Sütü, 3 yaştan büyük çocukların çok yeme ya da yememe, obezlik, iştahsızlık, okulda beslenme, beslenirken dikkat edilecek konuların yani her türlü yeme problemlerinin paylaşıldığı alan.
önceden ayda 2 cm filan uzuyorlardı.
şuan yarım yada 1 cm anca uzuyorlardır.öyle böyle büyücekler
herzaman mı iştahsız yoksa dönem dönemmi iştahsız oluyor
diş den filan olabilirmi

hep iştahsız işte memeye güveniyor..

anca emsin..bıraktırmayada kıyamıyorum ama ramazanda sanırım kesicem..

Carlson 'un tadı çok güzel gerçekten. Daha doğrusu herhangi bir tadı olmadığı için direkt içirebiliyordum. Şişesi biraz büyük olduğu için 60 günde bitmedi tabii. Ben de attım. Eşim bu sefer zincomega almış. Aman allahım tadı iğrenç bir de çocuk sürekli balık kokuyor. Meyve püresine falan karıştırmadan kesinlikle içmiyor. İçinde çinko var diye biraz içireyim dedim ama ben de carlson'a döneceğim kısa zamanda.

Arkadaşlar bir de İglo'nun somon balığını şiddetle tavsiye ediyorum. Bugüne kadar yediğim en lezzetli ve kokusuz somon diyebilirim. Açık denizlerde yakalanıp,Almanya'da paketleniyormuş.

Carlson 'un tadı çok güzel gerçekten. Daha doğrusu herhangi bir tadı olmadığı için direkt içirebiliyordum. Şişesi biraz büyük olduğu için 60 günde bitmedi tabii. Ben de attım. Eşim bu sefer zincomega almış. Aman allahım tadı iğrenç bir de çocuk sürekli balık kokuyor. Meyve püresine falan karıştırmadan kesinlikle içmiyor. İçinde çinko var diye biraz içireyim dedim ama ben de carlson'a döneceğim kısa zamanda.

Arkadaşlar bir de İglo'nun somon balığını şiddetle tavsiye ediyorum. Bugüne kadar yediğim en lezzetli ve kokusuz somon diyebilirim. Açık denizlerde yakalanıp,Almanya'da paketleniyormuş.

cnm senin bebiş kac yaşında
haftada kac kez veriyordun balık yagını?

bu arada bende cok begendim tadını.kızımda sorunsuz içiyor maşallah

cnm senin bebiş kac yaşında
haftada kac kez veriyordun balık yagını?

bu arada bende cok begendim tadını.kızımda sorunsuz içiyor maşallah

Canım bebeğim bugün 14. ayını bitirdi. Haftada 2 yada 3 gün balık yiyor zaten. Diğer günlerde de bir gün balık yağı bir gün keten tohumu yağı veriyorum.

Canım bebeğim bugün 14. ayını bitirdi. Haftada 2 yada 3 gün balık yiyor zaten. Diğer günlerde de bir gün balık yağı bir gün keten tohumu yağı veriyorum.

maşallah bebegine.
haftada 2-3 kez balık yiyorsa balık yagına gerek bile yok
keten tohumu yagının markası ne?
yazın balık yiyemicek bu durumda balık yagını gün aşırımı verceksin

maşallah bebegine.
haftada 2-3 kez balık yiyorsa balık yagına gerek bile yok
keten tohumu yagının markası ne?
yazın balık yiyemicek bu durumda balık yagını gün aşırımı verceksin

Canım keten tohumu yağının markası aymar. Migrostan almıştım.
Yazın neden balık yiyemeyecek anlayamadım kafamçokkarıştı av yasağından dolayı mı?

benimde bi oğlum 3 yaşında diğeri iki aylık.hem oğlum hem kendim için istiyorum.aşırı unutkanlık var bende.iyi geliyormuş.kendime hap oğluma şurup düşünüyorum.sanırım bende carlson alacağım.

canım keınlıkle seven seas derım ogluma bebklıgınden berı verıyorummm cok yayrlııı dırenc saglıyoo

bende bugün iyi bir araştırmadan sonra carlsona karar kılıp portakallısını aldım,bunu oğluma vermek zorunda hissediyorum kendimi,çünkü balık tüketimi sıfır,iştahında sorun yok,ama cevizde yemiyor,omega 3 alabileceği bişey yok gibi nerdeyse..iştah açması için kilo aldırması için falan değil tamamen omega3 alabilmesi için..gerekli olduğunu düşünüyorum çünkü..

arkadaslar bebeklerinizi düşünüyorsanız tabiki hiç düşünmeden carslon alın piyasanın diğer balık yağları yarardan çok zarar verir bunların içinde ingiliz menşeyli seven seas da var

bizim doktorumu zbu konuda hiçbişey söylemedi bize
kızım 27 aylık olucak hiç kullanmadık
balık yemiyor sadece ceviz kesinlikle verilmesi şartmıdır

carlson aldımm 1 şişesi bitti bileee.cok memnun kaldım tekrar alcammm

arkadasım alakasız olacak ama msjın altındakı cızelgeyı nerden nasıl hazırlayıp eklıyorsunuz?ben oglumun ayı kılosu boyunu eklemek ıstıyorum.bırınde gordum de bulamadım kımde oldugunu yardımcı olurmusnuz.. kusura bakma tekrardan alakasız oldu ama.msj yazamıyorum da yorumum 100 olmamıs.

kızım 17 aylık Minadeks adlı vitamini kullanıyorduk.ama artık balık yağına geçmek istiyorum.o kadar çok çeşit var ki kararsız kaldım.CARLSON,SEVEN SEAS,NUTRİGEN,ZİNCOMEGA v.s. bunlar iyi olarak duyduğum markalar..
peki sizler çocuklarınız için hangi balık yağını kullanıyorsunuz?

arkadaşlar bu konu hassas konu. ifos sertifikalı ürünleri kullanın derim. incelediğim kadarıyla carlson ve seven seas markalarının ifos onayı yok.
lütfen Kullandığınız balık yağlarının ifos onaylı olup olmadığını International Fish Oil Standards - IFOS buradan araştırın.
benim araştırdığım kadarıyla New Life EFA ve Nordic Naturals Türkiyede satılan ifos onaylı balık yağı markalarıdır. Yanlışım varsa lütfen düzeltiniz sağlıklı günler olsun.

X