Balıkesir üniversitesi en iyi kadın doğum doktoru hangisi ?

safis23

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Haziran 2021
155
39
31
Balıkesir üniversitesi en iyi kadın doğum doktoru hangisi öneriniz var mı? Orkun beye randevu bulamıyorum. Doğumum sezaryen olacak gibi gebeliğim riskli . Alanında en iyi kimse ona ameliyat olmak istiyorum. NOT: Şuan 28. Haftamdayım

Balıkesir üniversitesi en iyi kadın doğum doktoru hangisi öneriniz var mı? Orkun beye randevu bulamıyorum. Doğumum sezaryen olacak gibi gebeliğim riskli . Alanında en iyi kimse ona ameliyat olmak istiyorum. NOT: Şuan 28. Haftamdayım
Merhaba ben de Orkun beyle başladım 30. Haftadayiz sizin de dediginiz gibi randevu bulmak imkansiz gibi o yuzden Gurhan Beyle devam ediyoruz. Bu 3. Randevumuz biz cok memnunuz cok anlayisli iyi bir doktor.Tavsiye ederim

Merhaba ben de Orkun beyle başladım 30. Haftadayiz sizin de dediginiz gibi randevu bulmak imkansiz gibi o yuzden Gurhan Beyle devam ediyoruz. Bu 3. Randevumuz biz cok memnunuz cok anlayisli iyi bir doktor.Tavsiye ederim
Yorum için teşekkür ederim. Orkun beyin randevuları ayın son günlerinde açılıyo ve 2 haftaya bir randevu aldım. 2 kez randevu alabiliyorsunuz . Şuan 33. Haftamdayım ve doğumumu da ona yaptırcam . Hakkımızda hayırlısı olsun inşallah 🥰 bebeklerimizi sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin Rabbim

Kızlar Balıkesir’e yeni taşındım ben de doktor arayışındayım. İzmir’de Ege üniversitesine giderdim çok memnundum. O yüzden Balıkesir’de de üniversiteye gitmek istiyorum. Ama geçen hafta bi arkadaşım orada normal doğum yaptı ve bebeği enfeksiyon kaptığı için 4-5 gün kuvözde kaldı. Odasında doğum yapan kadın da öyle olmuş bebek enfeksiyon kapmış. Hastanenin çok pis olduğunu söyledi hiç memnun kalmamış. Çok moralim bozuldu balıkesirde hiç güzel bi hastane yok gibi geliyor 😔 S safis23 S sevill61

X