Balıkesirde iyi kadin dogum doktoru ve ayrıntılı ultrason yardıım

Dndu112

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
3 Ağustos 2016
18
15
28
Arkadaslar 6 aydir balikesirde oturuyorum 21 haftalik gebeyim iyi bi kadin dogum doktoru bulamadim. Tarama teslerini yaptirmadim ve ayrintili ultrason istendi haftam gecmek uzere balikesirde nerde var ve fiyat ne kadar bilgisi olanlar yardim edin lütfen

Cnm ben Balıkesirliyim en iyi doktor Aladdin Kaçar ve Mehmet Şirvancıdır. İkisiyle de çalışma fırsatım oldu Cidde'n gözün kapalı huzurla gidebilirsin istersen internetten haklarında araştırma da yapabilirsin memnun kalacağından eminim

Mehmet sirvanciya girdim bu en son kontrolumde biraz hizli bakti sadece o dedi zaten ayrintili ultrasonu da peki burda universtede var mi biliyomusunuz acaba

Mehmet sirvanciya girdim bu en son kontrolumde biraz hizli bakti sadece o dedi zaten ayrintili ultrasonu da peki burda universtede var mi biliyomusunuz acaba
Üniversite Hakkı'nda hiç Bilgim yok cnm sadece kaliteli doktorların çalıştığını duyuyorum herkesten özellikle bizim sağlık camiasından.

İnşallah içine Sinen birini bulursun. Bebişin de hayırlı olsun cnm sağlıkla al kucağına

Ben Balıkesir'de yaşıyorum Alaaddin kaçara gidiyorum en güvenilir o çünkü.. Üniversiteye de gidebilirsin ama oranın acili yok diye biliyorum.. Mine İslimye Taşkın ve Ertan diye bi doktor soyadını bilemicem zaten ikisi var orda sadece onlardan birine gidebilirsin ben aşılamamı Mine hanımla yaptırmıştım tutmamıştı ama çok tatlı çok güleryüzlü bi kadın.. Randevu sistemleri var eğer randevu dışı özel muayeneye gidersen 100 liraydı 1 yıl önce fln ücreti.. Sormak istediğin başka bişey varsa cevaplayabilirim.. Mehmet şırvancıda aydın şavklıda çok iyi ve eski doktorlar ama başları hepsinin çok kalabalık olduğu için seninle uzun uzadıya konuşma fırsatları olmuyor çünkü hakverirsinki senin gibi bebişini görmek için sırada bekleyen kaç tane insan oluyor :)

İlk hamileliğimi Mehmet Şirvancı takip etmişti.Sakin sakin anlatyrdu her şeyi,hiç stres yaptırmadan.O zmn özel yeri de vardı.Şimdi yok sanırsam.Olsa hiç düşünmeden ona giderdim yine

Doppler di mi?Altıeylül hastanesi vardı o zmn.Kspandı şimdi ama özel hastane var başka.Orda yspıyrlardır.Saglıkla kucsgına al inş.bebeğini

Tesekkur ederim sagoluun :)
Ayrıntılı ultrason için Alaaddin bizi uzman tıp diye bi yere yöneltti altıeylül ilkokulunun ordaymış bende gitmedim daha bakalım nasipse 10 gün sonra gidicem

Ben Balıkesir'de yaşıyorum Alaaddin kaçara gidiyorum en güvenilir o çünkü.. Üniversiteye de gidebilirsin ama oranın acili yok diye biliyorum.. Mine İslimye Taşkın ve Ertan diye bi doktor soyadını bilemicem zaten ikisi var orda sadece onlardan birine gidebilirsin ben aşılamamı Mine hanımla yaptırmıştım tutmamıştı ama çok tatlı çok güleryüzlü bi kadın.. Randevu sistemleri var eğer randevu dışı özel muayeneye gidersen 100 liraydı 1 yıl önce fln ücreti.. Sormak istediğin başka bişey varsa cevaplayabilirim.. Mehmet şırvancıda aydın şavklıda çok iyi ve eski doktorlar ama başları hepsinin çok kalabalık olduğu için seninle uzun uzadıya konuşma fırsatları olmuyor çünkü hakverirsinki senin gibi bebişini görmek için sırada bekleyen kaç tane insan oluyor :)
Merhaba üniversite hastanesinde asılama yaptırmayı düşünüyorum mine hanım nasıl biri asistanlarımı bakıyo kendimi muayne ediyor aşılamayı mine hanim mi yaptı özel randevu nasıl oluyor bilgi verebilirmisiniz

X