Gebeliğe Hazırlık balli bitkisel karisim ile hamile kalmaya calisiyorum...

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

novasa

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
30 Temmuz 2016
1.860
2.326
41
Adetin ikinci gunu basladim bugun 11.gun 2 sonra birakicam...ikinciyi da siparis vericegim bakalim...tadi nasil derseniz bitkilerin balla karisimi....cok sevemedim ama bol su ictiriyor...ise yararsa herkese tavsiye edecegim...daha once hamile kaldim 1 i dusuk ve 1 ininde kalbi durdu...patoloji temiz cikti.hamile kalmamam icin sebep yok..vesile olacak bu macun inaniyorum

Adetin ikinci gunu basladim bugun 11.gun 2 sonra birakicam...ikinciyi da siparis vericegim bakalim...tadi nasil derseniz bitkilerin balla karisimi....cok sevemedim ama bol su ictiriyor...ise yararsa herkese tavsiye edecegim...daha once hamile kaldim 1 i dusuk ve 1 ininde kalbi durdu...patoloji temiz cikti.hamile kalmamam icin sebep yok..vesile olacak bu macun inaniyorum

Hakkında hayırlısı olsun . Umarım güzel sonuç alırsın

Kullandigim ilk gun adetin 2. Gunuydu...ve 5 gun adet oldum...normalde 1 yildir 3 gun adet oluyordum...olumlu gelisme cok sukur mutlu etti bile ....ve 11.gundeyim kasik agrim var ...

Kullandığın karışımın adı ne acaba birde içindeki bitkilerin ne olduğunu biliyormusun

12.gun kasik agrim var ...yemeklerden once 1 kasik aliyoruz.cigniyoruz,bol su ile arkadasim bahsetmisti.hamile simdi...

Hic ummadigin bir sey cikiyor vesile oluyor,,,hamile kalmak da boyle bir sey bir ot,bir dua,ilac,inanc ,bazisina iyi gelen bazisina kötü gelir....en iyisini bulmak umuduyla

Tadini sevmeye basladim...2gun daha kullanip birakicam...insallah tez vakitte hamile haberini veririm...

Esim sehir disina cikti ve 1 kere oldu ...o yuzden bu ay adet olmayi beklicem cok uzuldum ama yapilacak bir sey yok...

Ikinci paketin siparisini verdim az once ,,adetin 2.gunu tekrar baslayacagim....insallah size de sifa olur,anlattiklarim....

Adet gunume 7 gün kaldı..gün sayıyorum... Mucizeler yılı olsun tum anne adaylarina...hergun esmaul husna dilek dualarina basliyorum...nasip Allahtan..

X