Bana Akıl verin hanımlar Aldatıldım

LivreAmour

C'est la vie
Pro Üye
Doğa Severler Kulübü
27 Nisan 2020
1.148
2.709
Niye ayrılıyorsun derse mi :KK57:
Ya adam buz gibi aldatmış, üstüne aşk acısı sözleri... Sebebe gerek mi var, vurun kapıyı çocuklarınızla çıkıp yeni bir hayat kurun. O da kalsın aşk acısıyla başbaşa...

dogatam

Üye
Kayıtlı Üye
23 Mart 2021
995
835
36
Merhaba hanımlar 10senelik evliyim 3cocugum var ve 29yasindayim iki hafta önce aldatildigimi öğrendim beni alman bir kadınla aylarca aldatmış kadın beni aradı anlattı kocam evden kaçtı ailesi terk et bu şehire dediler ona ve aradan 3gun geçti bana msj atmaya başladı yalvardı yakardı affet beni son bir şans ver bana dedi elini Kur'an'a vurdu bidaha yapmayacağım diye ben çocuklar için son bir şans verdim ve eve geldi ama bundan çok eminim aşık olduğu başka biri var ve onun için nekadar çok acı çektiğinin farkındayım yemin ediyor yok diye ama yalan yere çok yeminler etti aşk acısı sözleri paylaşıyor bilmem ne maden aşıksın ne diye geldin geri eve bitirseydin ve ben onun aci cektigiini görünce niye affettim diye kendime kızıyorum ve bitirmek istiyorum bu evliliği kesinlikle tek başıma ayakta duracak imaknim var ama durduk yere bana son bir şans verdin şimdi niye ayriliyordun derse bedenen lazım başka biri için acı çektiğini kabul etmiyor hanımlar bana bir fikir verin şuan okadar çok ihtiyacım var ki buna.
Sizi aldatmış evi terketmiş ..başka birine aşık bunu biliyorsunuz...aciyormusunuz siz bu adama ..başkası için acı cektigini kabul etse neolur etmese ne olur bu saatten sonra .düşündüm içim alır sandım ama yanılmışım hazmedemiyorum diyeceksiniz bu kadar basit ..çok fazla açıklama yapmayada gerek yok olan ortada zaten

Mi-Ok Yun

Manyak Üye 🤫
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
19 Ocak 2017
2.729
7.692
34
Dinimizi, kitabımızı kullanarak yemin edenlere zaten inanmam. Eşinizde inanmadım. Şu ülkede başımıza ne gelirse böyle din üzerinden yapılan şeyler yüzünden geliyor zaten. 🤦🏼
Sizinde hakkınızda hayırlısı olsun.

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 15-09-2021

Hamileliğimin 27. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 94 gün kaldı.

Bebeğinizin beyni hızlı büyümesini sürdürüyor. Bebeğiniz artık ağlayabilir. Yoğurt iyi bir protein kaynağıdır. Yoğurt sütten daha fazla kalsiyum içerir ve hamilelikte daha yaygın olan maya mantarları riskini azaltan aktif bakteri kültürlerini içerirler. Sofranızdan yoğurt etksik etmeyiniz.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 960 gr. - Yaklaşık boyu : 36.6 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

belirsizlikzor

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
24 Ağustos 2017
2.625
7.276
38
Ya hadi aldattı, hata yaptı pişman oldu, affedip affetmemek size düşer kimse yargilayamaz ama gözünüze soka soka neden aşk dolu sözler paylaşsın ki? Sizden ayrı olduğu günler için paylaşmış olmasın 🙄

AlminaH

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Şubat 2017
623
852
Ne nedeni arıyorsunuz Allah aşkına, hazmedemedim yaptıklarını der çeker gidersiniz. Sizi aldatan adamdan boşanma kararı aldınız diye üstüne açıklamama mı yapacaksınız. Ay bide her türlü haltı yiyip kurana kitaba el basmalar da ne bileyim neyse başka bişey demeyeceğim.