Bana bir akıl verin.. kayınvalidem :(

yahu ne anneniz ne de başkası sizin çocuğunuza bakmak zorunda değil. kime güvendiniz de çocuk yaptınız gözünüzü seveyim bir de akşam yemek yapmıyorlar demişsiniz size bunlar külfetse niye evlendiniz niye çocuk yaptınız bırakın şu anaları babaları ya. işten mi çıkarsınız bakıcı mı tutarsınız bilmem ama başkalarından medet ummayın

Çocuk yaparken kendinize güvenin . Kimseye değil. Annane babaanne torun sever . Bakarsa lutfundandir. Bakmazsa kendi bilir. Bu yüzden kin gudulmez. Gözlerinden ateş falan püskürmesin. Bu konuyu yazarken bile kendini kaybetmişsin. O kadar öfkelisin ki. Allah Allah bakamayacaksan dogurmaycaksin. Yada otur kendin bak çocuğuna. Annen ben bakarım demiş ama hastalık çıkmış. Eee o zaman kaynanandan nefret etme saatin mi gelmiş oluyor. Okey de oynar temizlik te yapar . Yada bütün gün oturur kahve keyif yapar. Biraz makul olun

çocuk yapmadan önce planlı olmak şart gerekirse işi bırakmak şart kimseye güvenmeyin en iyisi

Acaba en basta kendi annenizi hep ön planda tutup kayinvalideyi 2. Plana atmis olabilirmisiniz? Kayinvalidede bu durumdan tepki koyuyor olabilirmi?

Yahu bakmak zorunda mi? Kadın rahatına düşkün diye kızıyorsunuz resmen
19 aylık çocuğa bakmak hic kolay değil zaten .

Evet şimdi gördüm
Kaldı ki konuyu hortlatan ben değilim
O yuzden sizin de benden alıntı yapmanız komik
Yok ben konuyu siz hortlattınız demedim..Düzenli aralıklarla hortlayan bir konu bu..daha da çok hortlar bence.

Şu fi tarihinden kalan konuları nereden buluyorsunuz ya?Tarihlerine bakın açmadan .Sonuna kadar okudum bir de .

Ay o ne kadar beklenti okurken tüylerim ürperdi
İyi ki devir değişmiş de kayınvalideleri serbest bırakma trend olmuş

Dramatize etme konusunda bir numarasiniz para vermek yanlis geliyor bakici tutmak yanlis geliyor keyiflerine bakmalari yanlis geliyor size yemek yapmamalari yanlis geliyor oldu hanfendi size hizmet etsinler baska bisey yapmasinlar. Cocugu yaptiysaniz bakmasini bilin ya yardimci tutun ya isten cikin annenizide kavdenizide zorlamayin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…