Bana bir yol gösterin lütfen 🙏

Embriyo karışması için önlem varmı acaba ? Biliyormusunuz. Gittiğim merkezde asla bişey yok.
Gittiğiniz merkezde ne yapıyorlar tüm embriyoları etiketsiz isimsiz aynı kutuya koyup,sonra hangisi dek gelirse onu mu alıp transfer ediyorlar,önlem yok derken anlamadım

Gittiğiniz merkezde ne yapıyorlar tüm embriyoları etiketsiz isimsiz aynı kutuya koyup,sonra hangisi dek gelirse onu mu alıp transfer ediyorlar,önlem yok derken anlamadım
Herhangi bir şey yok gidip transfer olup geliyoruz. Kolumuza kağıt bile takmıyorlar

Ankara’da tedavı olup labarotuvarı iyi olan bir merkez arıyorum
Merhabalar ben Ankara'da tedavi gördüm ilk bebeğimde hrs tüp bebekte köklü bir merkez labaratuvar iyidir. İkinci tedavimde novaart Çukurambar burasinida doktorum oraya geçtiği için tercih ettik daha iyi olduğunu son teknoloji dedi. Şimdi ikinci bebeğime hamileyim Allah'ın izni ile kucağıma almak nasip olur inşallah. Sizede rabbim nasip eder.🤲

Merhabalar ben Ankara'da tedavi gördüm ilk bebeğimde hrs tüp bebekte köklü bir merkez labaratuvar iyidir. İkinci tedavimde novaart Çukurambar burasinida doktorum oraya geçtiği için tercih ettik daha iyi olduğunu son teknoloji dedi. Şimdi ikinci bebeğime hamileyim Allah'ın izni ile kucağıma almak nasip olur inşallah. Sizede rabbim nasip eder.🤲
Amin çok teşekkür ederim 🙏🌸 hangi doktor acaba ?

Herhangi bir şey yok gidip transfer olup geliyoruz. Kolumuza kağıt bile takmıyorlar
Bu arada hrsde yoktu ama novaart ta barkod sistemi vardı her işlemde kolumuzdaki bilekliği okutup fotoğraflarımız ekranda çıkıyordu tüm bilgilerimiz ve sizden teyit alınca işleme başlıyorlardi.

Ben 2 kere tüp bebek tedavisi gördüm aynı merkezde ilkinde toplanan tüm embriyolarda ya kimyasal ya negatif aldım doktor nasıl olmaz diye sorgularken eşim sigara içtiğimi söyledi doktor glutatyon ve vitamin takviyesi uyguladı akabinde tekrar yumurtalar toplandı ilk transfer de pozıtıf ı gördük
Merhaba hangi vitaminleri verdi mesaj atabilirmisiniz

X