çift embriyo transferi mi tek embriyo transferi mi? Lütfen yardımcı olur musunuz?

Senin bileceğin iş ama bence iki embiro daha garanti gibi geliyor. Ya ikizin olur, ya tek, yada hiç biri üç seçenek var. Zaten Allah korusun tutmasa geride biraksanda tutmiycakmis demekki ben öyle düşünüyorum. Allah emeklerinizi boş çıkarmasın inşallah sağlıklı hayırlı evlatlar nasip etsin hepimize 🤲
Aminnnn 🙏yazdıklarınız çok doğru. Haklısınız 🙏 çok teşekkür ederim ilginiz önerileriniz için gerçekten içimi huzur kapladı 🙏 inşallah doğru süreç olur ve sağlıkla yavrularımıza kavuşuruz 🙏🌸🤰🏼🤰🏼

Herkese Merhaba çift embriyo transferi mi tek embriyo transferi mi? Başarı şansını etkiliyor mu? Önceki tedavimde 4. Gün çift embriyo transferi yapılmıştı ve sonuç negatif oldu. Geride kalan 5. Gün 2 tane embriyoyu çift transfer mi yaptırmalıyım yoksa ayrı ayrı mı? Açıkçası ben tek embriyo transferi planlamıştım. Geride dondurulmuş embriyo olduğunu bilmek iyi hissettirecek diye düşünüyorum. Ama doktorum başarıyı etkileyeceğini söyledi ve çift embriyo transferi yapacağını söyledi. Sizin öneriniz tecrübeleriniz nedir? Lütfen yardımcı olun 🙏
Benim de iki embriyo transfer edilecek olması içimi rahatlatıyor açıkçası.Geride embriyo kalmamasındansa onun yerine şansınızın daha yüksek olduğuna odaklanmak kendinizi daha iyi hissetirebilir😊

Bana çift koydular, ikisi de tuttu. Gebelik biraz riskli ve bolca stresli geçti. Sonrası da özellikle küçük doğdukları için ilk aylar baya zor geçti. Şu an 2 yaşındalar, şimdi de yaramazlık yapıyorlar çok. Yani sürekli yardımcın varsa gir o işe

Benim de iki embriyo transfer edilecek olması içimi rahatlatıyor açıkçası.Geride embriyo kalmamasındansa onun yerine şansınızın daha yüksek olduğuna odaklanmak kendinizi daha iyi hissetirebilir😊
Bu bakış aşısı daha güzelmiş 🥰 sağolun ❤️

X