Bana da yardmc olurmusunuz :)

RuZgaRLaGeL

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Ocak 2009
5
0
43
slm bayanlar ben yeniyim burasınıda çok beğendim en azından bayan olarak merak ettiğimiz hemen hemen herşey burada hepinize teşekkürler şimdiden ben 3 yıldır evliyim bu zamana kadar da eşim korundu şimdi bebek düşünüoruz ilk denemem adetime 11 gün var ve ben döllenmenin adet gününden önce olduğunu nasıl anlarım belirtileri nelerdirr inanın çok heycanlıyım :):):):) inşallah Allah isteyen herkese hayırlısı ile çocuk nasip eder:CüvCüv:

anlaşılmaz canımm önceden yani sen anlayamazsın tek yolu kan tahlili istersen onu dene umarım olur ama olmazsa sıkma canını bir kaç ay içinde kalırsın

loveli teşekkür ederim ilgin için ama çok yeni yani yumurtlama sürem yeni bitti 3 4 gün fln oldu sanırım ama yemek yerken miğdem bulanıyo bu ilk defa oldu ve yumurtlamamın 2 yada 3. gününde iğne batar gibi oldu inşallah hamileyimdir kan testi hemen cvp vermez sanırım

canım kan testinde hemen belli olur ama idrar testi 10 günden önce olmaz mesela ben kan testiyle öğrenmiştim sabredemedim adetim 5 gün geçmişti Allah gönlüne göre versin:ecrin_bebek:

Amin cnm sağol Allah herkesin gönlüne göre versin olmazsa biraz daha bekleyip kan testi yaptırayım aslında benim birde prolactin sorunum var 48 çıktı ve şu an ilaçta kullanıyorum ama öylede olsa hamile kalınmazmı belli olmaz die düşünüorum umarım herşey yolunda gider ve hamile kalırım çokkkk istiyorummmmmmm

canım ablamda aylarca hamile kalamamıştı sonra prolaktin hormonunun yüksek olduğu anlaşıldı süt hormonu yükseldiği için vücut kendini hamile hissediyomuş önce ilaçla hormon seviyesini normale getirdiler sonra hamile kalabildi

X