Bana herhangi bir fal bakana Tarotta Yeni Yıl Açılımıyla Fal Bakacağım

Calliopeia

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
31 Ocak 2013
223
26
Evet kızlar, birbirimizin falına bakalım. Malum yeni yıl da geliyor, herkes kendisini bu yıl neyin beklediğini bilmek ister. Şöyle güzel fal bakan arkadaşlardan bana tarot, kahve, iskambil falı, melek falı, desteden ya da bilmediğim başka fallardan fal bakana tarotta yeni yıl açılımıyla fal bakacağım.

Bu fal aylara göre her ay durumunuzun nasıl olacağını, en son da yılın genel bir değerlendirmesini sunar. Hadi bakalım eller destelere :))

Evet kızlar, birbirimizin falına bakalım. Malum yeni yıl da geliyor, herkes kendisini bu yıl neyin beklediğini bilmek ister. Şöyle güzel fal bakan arkadaşlardan bana tarot, kahve, iskambil falı, melek falı, desteden ya da bilmediğim başka fallardan fal bakana tarotta yeni yıl açılımıyla fal bakacağım.

Bu fal aylara göre her ay durumunuzun nasıl olacağını, en son da yılın genel bir değerlendirmesini sunar. Hadi bakalım eller destelere :))
ben kahve bakarım canımcım istersen fallaşabiliriiiz

bana bakarmısın canım tarot bakmıştım sana istersen katina bakayım yada başka birgün yine tarot bakayım sen bilirsin canım katina için saç ten göz rengini yazman gerek

Tamam yarın sizlere yeni yıl açılımı bakacağım bugün ikinize de fal baktım biraz zaman geçsin :) Bu arada göz rengim ela saç rengim koyu kumral ten rengim beyaz katina falı için :)

Rapisa bu fal da senin falın:
ocak:Bazı dostlarınla yollarını ayırdığın ve sana adil davranılmadığı hissettiğin bir dönem.
şubat:Bilge olmayan bir kişinin yanlış yönlendirmesiyle hatalar yaptığın bir dönem.
mart:karşına çıkan fırsatları değerlendirmezsen pişman olacağın bir dönem.
nisan:bilge birinin sana çok yardımı dokunacağı genel olarak pozitif bir dönem.
mayıs:zekanı kullanman sayesinde mutluluğa ulaşacağın bir dönem.
haziran:geçmişteki birinden haber alınca riske gireceğin bir atılım yapma, doğru bildiğin yolda ilerle.
temmuz:uzaklardan haber alacaksın, başarılı geziler görüyor.işte başarı, arkadaşlıklarda başarı gibi olumlu gelişmeler.
ağustos:yoğun tempo yüzünden yorulabilirsin, yanlış kararlar vermemeye çalış.
eylül:çevrene karşı saldırgan tutum alacağın bir dönem, sakinleş yanında yeşim akik taşı falan taşı negatif enerjilerden korunursun.
ekim:en sonunda kapında aşk görünüyor, yeni biri.Mutluluk, güzel bir dönem.Evde ailede huzur.
kasım:kendini iyi hissedeceğin, gücü elinde bulunduracağın doğru kararlar vereceğin bir dönem.
aralık:geçmişteki eski bir aştan haber alacaksın, yenisi ve eskisi arasında bocalayacaksın. Doğru olan kişi sana güven veren kişi.
yılın genel yorumu:sağduyunu izle, risk alma, yılın ikinci ksmından sonra şansın çok yerinde bunu doğru kullanmalısın.

Son düzenleme:
Kızlar benim de yılımın ilk kısmı kötü, ikinci kısmı güzel geldi. İlk kısımda mümkün mertebe zor ve riskli kararlar almamaya alışın.İkiniz de su burcusunuz ikinizde de inatçılık var, eski aşk ikinizde de çıktı eskiye dönmeyin canlarım yenisi daha hayırlı görünüyor. :)

Son düzenleme:
İnternetteki bir sorun nedeniyle birsürü kez yazmış oldum aynı mesajı neyse şimdi düzeltiyorum :)
Akşam burada olacağım falına baktırmak isteyen başka arkadaşların da falına bakabilirim. Ben de bana melek kartıyla, katinayla bakan olur mu merak ediyorum o fallar bana çok mistik geliyor. Akşama görüşürüz :)

Son düzenleme:
ocak:zekanı kullandığın, yeni işlerin başladığı bir döneme giriyorsun
şubat:Hayatındaki gelenekçi kişiler yüzünden bu dönem bazı isteklerin kısıtlanacak.
mart:Güven veren bir büyükten-erkek-kadın- yardım göreceksin bu dönemde
nisan:Ekonomik sıkıntılar ve buna bağlı moral bozukluğu yaşayacağın bir ay.
mayıs:geçmişte yaptığın hataları tekrarladığın için başarısız hissedeceğin bir dönem
haziran:Muhafazakar insanların yoluna taş koyduğu bir dönem daha.
temmuz:savurganlık yapacağın bir dönem
ağustos:sabrının sonunda istediğin bir iş olacak, mutlu bir dönemin başlangıcı.
eylül:Şansın sana döndüğü bir dönem, zafer kazanacaksın.Geçmişteki bir aşka dönüş görünüyor.
ekim:Bencil olup bir arkadaşınla münakaşa edebilirsin, kendi çıkarlarını düşündüğün bir dönem.
kasım:Hırslarını dizginleyemezsen bunlar sana hayal kırıklığı olarak geri dönecek.
aralık:Anlaşmazlıklardan ve kuşkulardan dolayı aşkta yalnızlık yaşayacağın bir dönem.
Yılın Genel yorumu:Etik ve doğru olanı yapmalısın. Bu dönemde birçok engelle yüzleşeceksin ve bu engelleri başarıyla aşarsan mükafatını fazlasıyla alacaksın.
çook teşekkür ederim canım benim:KK16:

çok iyi bir fal istiyorsanız size yardımcı olabilirim.ne zamandır yaşadığım bir takım ailevi sorunlaımdan dolayı çok huzursuz ve mutsuzdum.bir arkadaşım kanalıyla bugün bir falcıya gittik.adam daha doğrusu falcı değil.çok özel yetenekleri var.resmen içimi okudu.sorularımın tüm cevabını aldım.inanın şuan kafama takılan hemen hemen herşey aydınlandı desem yalan olmaz :))

haydı koy fotoları ben bakıcam:)benım sana hangı bılgılerı vermem gerekıyo canım?

Tatlım işte sen biliyosun :)) $20131229_020836.jpg $20131229_020851.jpg $20131229_020900.jpg $20131229_020910.jpg $20131229_020929.jpg

canım internete ancak girebildim o yüzden geç bakabildim falına.
katina falın:canım senin aşık olduğun düşündüğün biri var onu kıskanıyorsun aranızda bazı aksi durumlar oluyor fakat bunların üstesinden gelebilirsen uyumlu bir ilişkiniz olabilir.bir birlikteliğin varmı bilmediğim için tam yorumlayamıyorum.aranızda kavgadan dolayı şüphe oluşabilir buna dikkat etmelisin.erkek arkadaşın kumral renkli gözlü biri mi? sen onu baş hep düşünüyorsun.o çevresinde ilgi çeken biri.erkek arkadaşının şans oyunlarına karşı bir ilgisi varmı canım.yoksa da olabilir.şuanda bir hayal kırıklığı yaşıyorsun ama sakın korkma çünkü yakında bu sorunlarını çözeceksin ve etrafına neşe saçacaksın.canım senin hayatında 2 kişi mi var yada biri senin sevdiğin diğeri de sana ilgi duyan biridir belki çünkü 4 yerde 2 ayrı kişi çıktı.bunlardan diğeri siyah yada kahve gözlü kumral bu kişi senin etrafında olan biri bu sana ihanet mi etti aranızda bir anlaşmazlık var .sen bu sıkıntılarını unutacaksın ama sonunda yine bu kahve gözlü kumral adam olacak hayatında.

Rapisa bu fal da senin falın:
ocak:Bazı dostlarınla yollarını ayırdığın ve sana adil davranılmadığı hissettiğin bir dönem.
şubat:Bilge olmayan bir kişinin yanlış yönlendirmesiyle hatalar yaptığın bir dönem.
mart:karşına çıkan fırsatları değerlendirmezsen pişman olacağın bir dönem.
nisan:bilge birinin sana çok yardımı dokunacağı genel olarak pozitif bir dönem.
mayıs:zekanı kullanman sayesinde mutluluğa ulaşacağın bir dönem.
haziran:geçmişteki birinden haber alınca riske gireceğin bir atılım yapma, doğru bildiğin yolda ilerle.
temmuz:uzaklardan haber alacaksın, başarılı geziler görüyor.işte başarı, arkadaşlıklarda başarı gibi olumlu gelişmeler.
ağustos:yoğun tempo yüzünden yorulabilirsin, yanlış kararlar vermemeye çalış.
eylül:çevrene karşı saldırgan tutum alacağın bir dönem, sakinleş yanında yeşim akik taşı falan taşı negatif enerjilerden korunursun.
ekim:en sonunda kapında aşk görünüyor, yeni biri.Mutluluk, güzel bir dönem.Evde ailede huzur.
kasım:kendini iyi hissedeceğin, gücü elinde bulunduracağın doğru kararlar vereceğin bir dönem.
aralık:geçmişteki eski bir aştan haber alacaksın, yenisi ve eskisi arasında bocalayacaksın. Doğru olan kişi sana güven veren kişi.
yılın genel yorumu:sağduyunu izle, risk alma, yılın ikinci ksmından sonra şansın çok yerinde bunu doğru kullanmalısın.

ben de yıl açılımından istiyorum :)

X