Bana ne oluyor anlamıyorum

Ben konunun fake olduğunu düşünüyorum. Yatağa iseme konusuna kadar olabilir dedim ama bu imkansız. Bir kere depresyona girme halimiz bile yaşadığımız hayat kadar.
Banyo yapmamak yemeden içmeden kesilmek tamam ama yatağı pisletmek hemde evli bir kadin hiç yapanı duydunuz mu? Ben sobali bir evde büyüdüm çamaşır bile geç kuruyor kaldı ki yatağa iseyeceksin bu mümkün degil

Ama hadi gerçekten yaşanıyor diyorsak Allahım yardım etsin nerde derdi olan insan varsa insallah Amin
Tamam da tepki çekecek doneler barındıran bir konu değil ki fake olsun.konuda eğlencelik kavga çıkartacak şeyler yok ki.kim neden bu tarz bir fake konu açsın ki.

Bilerek yapmadım henüz o raddeye gelmedim bilerek yaptığım sadece temizlemedim dursun kurur boşver dedim kendi kendime uykumda lavabodaydim uyanınca farkettim sırılsıklam olduğumu aslında en son ne zaman tuvalete gittim bugün onu da bilmiyorum tuvaletim de gelmedi hiç işte anlayamıyorum çok değişik bir şey yani acikmiyorum susamiyorum öyle oturuyorum
Uyku hali altınıza kaçırdınız o zaman değil mi? Peki uzman desteği almayı düşündünüz mü online sitelerde var psikologlar evden çıkmanıza bile gerek yok. Benim kardeşim ciddi bir sorun yaşıyordu Allah kimseye göstermesin gitmek istemedi online aldım 6-7 seans çok iyi geldi bunu bir düşünün herkese fayda sağlar insallah

Hemen duşa girin. O yatak çarşafınızı atın.

Kocanız sizi terk edecek evliliğiniz sallantıda farkında mısınız ??

Evi havalandırıp temizleyin. İşe başlayın.

Ocağa yemek koyun.

Psikiyatriye görünün.

Depresyonun dibini yaşadım. Dibin dibi diyorum öyle diyeyim. Ama yatağa işemedim günde 2 kez duş alan biriyim

Siz iyi değilsiniz hem de hiç silkelenin derhal

kaldır totonu !! Hayat devam ediyor

Çalışmak zorundasın

Kocana acıyorum
Ya kadını bu raddeye getiren zaten kocası
Evet bir şeyler yapmalı ama kocası boşayacak diye değil, kendisi için yapmalı

Kızlar duş aldim saat biraz daha geçsin evide temizleyecem niye böyle oldu anlamadım bir an delirdim heralde bende bilmiyorum bu online mi ne görüşmeler varmis bugün pazar ama yarın ondan aricam konuda tam anlatmamisim ama şöyle bir durum var evin hem erkeği hem kadınıyım belki bir çok insanda öyledir ama mesela birşey bozulsun evde hemen tamirci bulmam lazım onu tamir ettirmem lazım geçen gun koltuk almam gerekiyordu ikinci el buldum mahalleden genç bir çocuk buldum onla birlikte gittik koltukları aldık taşıdık nakliyeci ayarladım nakliyeci ile birlikte üçümüz taşıdık ettik onu da geçtim boya aldım evi boyadım çamaşır makinesi bozuldu onu da aynı şekilde değiştirdim eşim ne bunlarda ne de başka şeylerde yok yani bir adam var evde evet ama yok aslında konuşmaz nasılsın demez hal hatır sormaz ben var miyim bir ev var mı bu ev ne zaman boyandı eve kim girdi kim çıktı bunlar onun alanına girmez galiba birikmislikten dolayı böyle oldum bu arada bilerek isemedim yataga tuvaletim gelmiş galiba ama ben fark etmedim anlamadım yani geldiğini çünkü hiç tuvalete gitmedim ruyamda girdim tuvalete uyandım bir baktım sırılsıklam sadece bilerek yaptığım kısım dursun dedim kurur boşver

Kızlar duş aldim saat biraz daha geçsin evide temizleyecem niye böyle oldu anlamadım bir an delirdim heralde bende bilmiyorum bu online mi ne görüşmeler varmis bugün pazar ama yarın ondan aricam konuda tam anlatmamisim ama şöyle bir durum var evin hem erkeği hem kadınıyım belki bir çok insanda öyledir ama mesela birşey bozulsun evde hemen tamirci bulmam lazım onu tamir ettirmem lazım geçen gun koltuk almam gerekiyordu ikinci el buldum mahalleden genç bir çocuk buldum onla birlikte gittik koltukları aldık taşıdık nakliyeci ayarladım nakliyeci ile birlikte üçümüz taşıdık ettik onu da geçtim boya aldım evi boyadım çamaşır makinesi bozuldu onu da aynı şekilde değiştirdim eşim ne bunlarda ne de başka şeylerde yok yani bir adam var evde evet ama yok aslında konuşmaz nasılsın demez hal hatır sormaz ben var miyim bir ev var mı bu ev ne zaman boyandı eve kim girdi kim çıktı bunlar onun alanına girmez galiba birikmislikten dolayı böyle oldum bu arada bilerek isemedim yataga tuvaletim gelmiş galiba ama ben fark etmedim anlamadım yani geldiğini çünkü hiç tuvalete gitmedim ruyamda girdim tuvalete uyandım bir baktım sırılsıklam sadece bilerek yaptığım kısım dursun dedim kurur boşver
Boşanmayı düşünmüyor musunuz?
Yani evin bütün ihtiyaçlarını siz karşılıyorken, karısı içerde hasta mı değil mi bilmeden köşe taşı gibi yatan biriyle zaten evli değilsiniz gibi.
En azından boşandıktan sonra sadece kendiniz için yaparsınız o bahsettiğiniz işleri

Evet kalkamıyorum yikanamiyorum içimden gelmiyor
İşin kolayını bulmuşsunuz
Adınada canım istemiyor, içimden gelmiyor olmuş
Depresyon hiç geçirmedim ama duydum ve gördüğüm kadar böyle bişey değil
sürekli uyumak iş yapmak istemeyeni duydumda yatağına işeyip üstüne amaennn nolcak ya en iyisi bi sıgara yakim az kk da takilim diyeni duymadım ve o koku ve görüntüyü düşündükçe midem kalktı sabah sabah 🤮🤮

Boşanmayı düşünmüyor musunuz?
Yani evin bütün ihtiyaçlarını siz karşılıyorken, karısı içerde hasta mı değil mi bilmeden köşe taşı gibi yatan biriyle zaten evli değilsiniz gibi.
En azından boşandıktan sonra sadece kendiniz için yaparsınız o bahsettiğiniz işleri
Çok düşündüm icrat yapmaya gelince durdum hep

sürekli uyumak iş yapmak istemeyeni duydumda yatağına işeyip üstüne amaennn nolcak ya en iyisi bi sıgara yakim az kk da takilim diyeni duymadım ve o koku ve görüntüyü düşündükçe midem kalktı sabah sabah 🤮🤮
Belkide haklısınız bilmiyorum ben depresyon demedim hiç burda takilmak için deyilde hani bir yasayan vardir belki diye yazdım bilerek isemedim ruyamda lavabodaydim meğerse gercekmis o sadece temizlemedim inanin evim normalde bal dök yala derler ya hani oyledir ama birsey oldu böyle elim kolum kalkmaz oldu icimden gelmiyordu temizlik yemek bisey yapmak

Kapının kilidini değiştirip bu işe yaramazı evinizin dışında bırakamaz mısınız?

Konuyu okudum. Fakesende değilsende boşan o adamdan.Zaten varlığını belirten hiç bir şey yok. Çocuk yapma. İnşallah yoktur çocuk? O ortamda o evde çocuk büyütülmez. 3 kılıfla korun hap iç tüplerini bağlat ama sakın çocuk yapma.
Psikiyatri uzmanına git erteleme.

Belkide haklısınız bilmiyorum ben depresyon demedim hiç burda takilmak için deyilde hani bir yasayan vardir belki diye yazdım bilerek isemedim ruyamda lavabodaydim meğerse gercekmis o sadece temizlemedim inanin evim normalde bal dök yala derler ya hani oyledir ama birsey oldu böyle elim kolum kalkmaz oldu icimden gelmiyordu temizlik yemek bisey yapmak
İş yapmak içinizden gelmeyebilir
Bütün gün yatıcam kitap okucam, telefonda takılcam yada uyucamda diyebilirsiniz
Hepsi anlaşılır, ama bir hafta banyo yapmamak,
çamaşırlarınızıda değiştirmediğinizi düşünüyorum 🤢, yatağı işeyip temizlememek ayrı şeyler
Yatağa bilerek işediğinizi düşünmedim zaten ama o şekilde aman ya kurur nasılsa diye düşünmek bile sıkıntılı
Bencede depresyonda değilsiniz, depresyon öyle birkaç gün içinde oluşan birşey değil. Bir şeylerden bunalmışsınız, kendinizi bu ruh halinden çekip almasanız biran önce evet ozaman depresyon gelir peşine

Öncelikle çok geçmiş olsun, bu denlisini yaşamadım ama nasıl bir durum olduğunu tahmin edebiliyorum.

Kalkabildiğinize göre muhtemelen depresyonda değilsiniz ama feci halde mutsuzsunuz. Anlattıklarınızı okudum, bence siz karar verme ve aksiyona geçme ataleti yaşıyorsunuz şu an. Hayatınızı bu şekilde sürdüremeyeceğinizi biliyorsunuz ama buna bir son vermek için gereken kararlılığı gösteremiyorsunuz, daha doğrusu net bir karar verememişsiniz.

Bazen insan radikal kararlar almak için dibe vurmayı bekler, depresyona benzeyen o ruh haliniz en dip noktaya varma çabası gibi geldi bana. En dibe varınca bir karar vermek zorunlu hale gelir çünkü. Depresyon konusunda değil belki ama düşünce ve duygularınızı toparlamanıza yardımcı olması açısından psikolojik bir destek almanız iyi olabilir ama karar vermesi gereken yine sizsiniz.

Yolunuzun açık olmasını dilerim🙏🏻

Çöplerle beraber o koca müsveddesini atsanız düzelirsiniz gibime geliyor. Hadi tamam evle ilgilenmedin, soğuk umrunda da olmadı insan bir karısını merak edip hasta mısın diye de mi sormaz? Böyle biriyle mi yaşlanacaksınız gerçekten?

Hemen duşa girin. O yatak çarşafınızı atın.

Kocanız sizi terk edecek evliliğiniz sallantıda farkında mısınız ??

Evi havalandırıp temizleyin. İşe başlayın.

Ocağa yemek koyun.

Psikiyatriye görünün.

Depresyonun dibini yaşadım. Dibin dibi diyorum öyle diyeyim. Ama yatağa işemedim günde 2 kez duş alan biriyim

Siz iyi değilsiniz hem de hiç silkelenin derhal
Sizin de ruh haliniz pek parlak sayılmaz. Karısına bir iyi misin diye sormayı zül gören bir adam ayrılsa ne olur ayrilmasa ne olur.

Depresyona hiç girmediğiniz belli. Umarım tecrübe etmezsiniz ama bırakın da bu konuda tecrübe edenler yazsin.

Depresyonun d’sini bile bildiğinizi zannetmiyorum. O yüzden lütfen yorum yapmayın.

X