Bana ne oluyor anlamıyorum

Yok ailem değil eşim dünya umrunda değil şuan ev leş gibi ben leş gibiyim ev morg gibi soğuk ama o hala salonda yorganın altında bende başka bir yatakta yorganın altında bundan sonra bende onun gibi yatmaya karar verdim hiç bir şeye elimi sürmeden öylece gece gündüz uyumak geliyor içimden
Keşke ailenizin yada yakın bir arkadaşınızın yanına gitseydiniz, o da ne hali varsa görseydi.

Size kendinizi değersiz hissettirmis, lütfen bunu devam ettirmeyin.

Yok ailem değil eşim dünya umrunda değil şuan ev leş gibi ben leş gibiyim ev morg gibi soğuk ama o hala salonda yorganın altında bende başka bir yatakta yorganın altında bundan sonra bende onun gibi yatmaya karar verdim hiç bir şeye elimi sürmeden öylece gece gündüz uyumak geliyor içimden
Eşiniz sizi bitirmiş, tükenmişsiniz. Kendi aile bireylerinizle aranız nasıl abla anne vs varsa durumu söyleyin sizin doktora gitmenizde yardımcı olması gereken birilerine ihtiyacınız var.

işe yararsa gideyim sizde yaşadığınızı söylediniz nasıl geçti neler yaptınız bir anda neden böyle oldum sizde mi durduk yere olmustunuz
Bi anda böyle olmamışsınız. Evde sizinle hayatı paylaşması her şeyi birlikte halletmeniz gereken bir adam varken, bütün her şeyi tek başınıza yaptığınız için dolmuşsunuz. Son çamaşır makinesi olayı da patlama noktası olmuş. Ve eşinizin gram umrunda değil bu ruh haliniz.
Acil bi psikiyatri doktoru ve avukatla görüşün boşanmak için. Çok üzüldüm umarım toparlarsınız.

Hemen duşa girin. O yatak çarşafınızı atın.

Kocanız sizi terk edecek evliliğiniz sallantıda farkında mısınız ??

Evi havalandırıp temizleyin. İşe başlayın.

Ocağa yemek koyun.

Psikiyatriye görünün.

Depresyonun dibini yaşadım. Dibin dibi diyorum öyle diyeyim. Ama yatağa işemedim günde 2 kez duş alan biriyim

Siz iyi değilsiniz hem de hiç silkelenin derhal
Ay öyle koca terk etse ne olur, kadın zaten onun yüzünden depresyonda. Asıl konu sahibi terk etsin.

Yalnız kalmayın lütfen bu durumu anlayacağını dusundugunuz birini çağırın şimdi en acilinden yanınıza

Ağır depresyondasınız. Hemen en yakın hastaneden en yakın tarihe psikiyatri randevusu alın. İlaçlarınızı düzenli kullandıkça evliliğinizle ilgili de önünüzü görmeye başlarsınız zaten.

X