Saç Bakım Ürünleri bana önerebileceğiniz bir saç bakımı var mı?

Dilaraazei

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
7 Haziran 2019
2.073
3.020
30
Uzun belime kadar saçlarım var ama bakımsız uçları yanık eskiden sarı renk boyamıştım şuanda çok kırıklı duruyor saçlarım daha pürüzsüz ve Parlak gözükmesi için sizler ne tür bakımlar yapıyorsunuz saçlarınıza keratin iyi geliyormuş saça ama ne kadar doğru bilmiyorum duyduğuma göre keratinin saça daha fazla işlemesi için sıcak uygulamam lazımmış ama o sırada ağır bir koku oluşuyormuş buda gözlerin yanmasına sebep oluyor diyorlar demek ki oda bir kimyasal saça daha çok zarar mı verir yoksa faydası var mı bilemiyorum ama bu kötü görüntüyü istemiyorum çok sık boyamıyorum en son 8 ay önce boyamıştım uçlarınıda çok az kestirdim sizlerin bana önerebileceğiniz bir saç bakımı var mı?

Öncelikle bir kuaföre gidip saçlarının ne kısmı iflah olmaz bunu öğren. Uzunluğu kaldırabileceğin yere kadar kestir. Biraz uzayınca tekrar kalan o kısımdan da kurtulursun.
Keratinde dediğin gibi değil. Düzleştirmek için uygulanan keratin adı altında geçen uygulama onları yapıyor çünkü içinde formaldehit var. Saçın düz olsun diye formaldehit uygulayıp düzleştiriyorlar ve buharlaşıp gözlerde yanma, nefes darlığı yapıyor. Ayrıca kanserojendir. Sadece keratin bakımı saçı baya bir toparlar.

Öncelikle bir kuaföre gidip saçlarının ne kısmı iflah olmaz bunu öğren. Uzunluğu kaldırabileceğin yere kadar kestir. Biraz uzayınca tekrar kalan o kısımdan da kurtulursun.
Keratinde dediğin gibi değil. Düzleştirmek için uygulanan keratin adı altında geçen uygulama onları yapıyor çünkü içinde formaldehit var. Saçın düz olsun diye formaldehit uygulayıp düzleştiriyorlar ve buharlaşıp gözlerde yanma, nefes darlığı yapıyor. Ayrıca kanserojendir. Sadece keratin bakımı saçı baya bir toparlar.
Anladım Tesekkur ederim yorumunuz için.

Kestirmen lazım. Bakımları gene yaparsın ama kırıklar kolay düzelmiyor. Benim de öyle

Bence bayağı bir kısaltın daha sonra boyarsınız düzelir.bu arada merak ettim profilini resmi size mi ait

Emin ol o halde bakımsız saça kimse uzun diye güzel demez, önce sağlıklı olacak saçlar, benim göğüs hizamda olmasına rağmen kestiriyorum sürekli uçlardan daha çok uzuyor, bakımı zor olmuyor mu? Önce kestir güzelce, sonra zeytinyağı uygula

Uzun belime kadar saçlarım var ama bakımsız uçları yanık eskiden sarı renk boyamıştım şuanda çok kırıklı duruyor saçlarım daha pürüzsüz ve Parlak gözükmesi için sizler ne tür bakımlar yapıyorsunuz saçlarınıza keratin iyi geliyormuş saça ama ne kadar doğru bilmiyorum duyduğuma göre keratinin saça daha fazla işlemesi için sıcak uygulamam lazımmış ama o sırada ağır bir koku oluşuyormuş buda gözlerin yanmasına sebep oluyor diyorlar demek ki oda bir kimyasal saça daha çok zarar mı verir yoksa faydası var mı bilemiyorum ama bu kötü görüntüyü istemiyorum çok sık boyamıyorum en son 8 ay önce boyamıştım uçlarınıda çok az kestirdim sizlerin bana önerebileceğiniz bir saç bakımı var mı?
Güzelce kırıklarını aldır.Zaten o saç küsmüştür.Daha fazla kırık kırık bekletme.Kırıklar malesef kestırmeden duzelmıyor.Sonrada hindistan cevizi yapı al haftada 1 sacına sür saç kurutma makinası ile iyice kurut tara .İçine zeytınyagı yada saç yağların varsa koyabılırsın.Haftada 1 bu bakım işe yarar.Kırıldıkcada aldır uçlarından.

Ben yaptırdım keratin bakımı. Evet yapılırken maske kullandım ama çok yoğun buhar oldu kapiyi falan açtılar. Gözlerim falan baya yandı. Neyse baya güzel oldu. Eşim hatta saçımı boyattım falan sandı bı sene önce rofle yaptırmıştım. Sanki yeni yapılmış gibi parladı saçlar. Düzlük bir ay sürdü. İkinci ay dalganma başladı. İkinc ay aşırı saç dökülmesi başladı bende. Bidaha yaparmiyim sanmam çünkü bu dökülme nasıl duzelcek bilmiyorum bir aylık bı mutluluktu benim için. Ama sadece keratin bakım yapiliyosa yaptır. Ama bu düzleştirme için sürdükleri herneyse berbat bişey .

X