Bana yardımcı olun. Gebelik belirtisi mi

turuncuemoji

Üye
Kayıtlı Üye
19 Aralık 2023
111
24
26
Reglimin son günü 25 aralıktı. 4 ocak tarihine kadar gün aşırı korunmasız ilişki yaşadık. Çünkü artık çocuk istiyoruz hayırlısıyla. Adet tarihime yaklaşık 10 gün var. Ama bugün alt karın ağrım var. Hani böyle regl olma üzeriyken bi ağrı yaşarsınız ya aynen o şekil. Birde ilk kez bugün inanılmaz uyku bastırdı işyerinde zor dayandım. Dikkatimi çeken şuanlık başka belirtim yok. Yorumlarınızı merak ediyorum. Pazartesi günü yaşadıklarım

Salı günü yani bugün Güncel : bugün iş yerinde çalışırken 3-4 kez şiddetli kramp girdi kasıklarıma kitlendim kaldım tabi 1 dk içinde kasık ağrılarım bitiyor. Alt karın ağrım sabah yoktu ama şuan öğle vakti hafiften alt karın ağrım var

Dipnot : 2 gündür göğüslerim şiş, eşim bile farketti göğüslerin daha dolgun dediii

Neler düşünüyorsunuzzz

Reglimin son günü 25 aralıktı. 4 ocak tarihine kadar gün aşırı korunmasız ilişki yaşadık. Çünkü artık çocuk istiyoruz hayırlısıyla. Adet tarihime yaklaşık 10 gün var. Ama bugün alt karın ağrım var. Hani böyle regl olma üzeriyken bi ağrı yaşarsınız ya aynen o şekil. Birde ilk kez bugün inanılmaz uyku bastırdı işyerinde zor dayandım. Dikkatimi çeken şuanlık başka belirtim yok. Yorumlarınızı merak ediyorum. Pazartesi günü yaşadıklarım

Salı günü yani bugün Güncel : bugün iş yerinde çalışırken 3-4 kez şiddetli kramp girdi kasıklarıma kitlendim kaldım tabi 1 dk içinde kasık ağrılarım bitiyor. Alt karın ağrım sabah yoktu ama şuan öğle vakti hafiften alt karın ağrım var

Dipnot : 2 gündür göğüslerim şiş, eşim bile farketti göğüslerin daha dolgun dediii

Neler düşünüyorsunuzzz
Adet ve hamilelik belirtileri çok benzerdir.
Bunlar gebelik belirtisi de olabilir başka bir sebepte.hiç kadın doğuma detaylı muayene oldunuz mu ?
Ama en iyisi adet gününü ve gecikmesini beklemek,hassas testlerden yapabilirsiniz veya direkt kan verebilirsiniz gecikmeden sonra içinizde hiç şüphe kalmaz hem ❤️ umarım bebiştir 😇

Adet ve hamilelik belirtileri çok benzerdir.
Bunlar gebelik belirtisi de olabilir başka bir sebepte.hiç kadın doğuma detaylı muayene oldunuz mu ?
Ama en iyisi adet gününü ve gecikmesini beklemek,hassas testlerden yapabilirsiniz veya direkt kan verebilirsiniz gecikmeden sonra içinizde hiç şüphe kalmaz hem ❤️ umarım bebiştir 😇
Evet oldum herhangi bir sorun çıkmamıştı. Adetlerim düzenlidir

Ama
3 günde gebelik belirtisi ortaya çıkmaz, gebelik düşününce herrrrr şeyi gebelik belirtisi sanıyoruz biliyorum ama az sabret çok belirti arama kendinde 🫶🏿
haftayı söyledim size. Uygulamalara göre Yumurtalama günüm birinde 1 ocak - birinde 3 ocak - birinde 4 ocak gözüküyor. Ben gün aşırı korunmasız ilişkiye 4 ocak tarihine kadar girdim

Adetin 22. Günü bugün, bugün yumurtlama günüm olamaz herhalde. Adetlerim düzenli sonuçta. Ve bence geçen haftaydı zaten yumurtlama günüm

Neler düşünüyorsunuzzz
Evet hamilelik belirtilerine cok benziyor

Neler düşünüyorsunuzzz
Şiş göğüsle beraber koltuk altından memeye doğru olan damarlar belirginleşiyor daha bi yeşil yeşil görünüyor hatta. Ordan da anlayabilirsiniz belki

Karın kasık ağrım hala devam ediyor adetime daha 1 hafta var
Benim de aynı belirtilerim var geçen adetimden sonra başladı ilk kramp olup geçti iki kere şu an aşırı gaz problemim ve kabızlığımda var ve tatlı isteğim aşırı sürekli çikolata tatlı kek tarzı şeyler yerken buluyorum kendimi adetime de daha 10 güne yakın var

Neler düşünüyorsunuzzz
Bende şuan aynı durumdayım benim ovulasyon günüm 2 ocaktı. Dün dayanamadım kan testi yaptım sonuç 0.2 çıktı. Ama reglime daha 5 gün var 1 haftadır kaşık ağrısı ve göğüs ağrısı çekiyorum. Bakalım regl günümü bekliyorum. Herşeyin hayırlısı olsun inşallah

adet tarihinden bukadar once hissetmek cok gercekci degil malesef. cocuk istedigimiz aylar boyunca ben de her seyi takio ediyordum, kasik krampi, gogus agrisi, akinti rengi miktari vb, hep o aylarda acaba mi dedim, ama hamile kalinca farkettigim en net belirti bel kasik agrisiydi o da adet tarihimden 1 gun once basladi. mide eksimesi ya da bulantisi 8-9 haftalikken oldu. gogus agrisi erken baslamisti 7-8 haftalikken sanirim, ama hicbiri adet oncesi olmadi. okadar takiyodum ki psikolojik olarak herseyi belirtiye yoruyordum😊 dilerim en kisa surede kavusursunuz bebisinize.

Çocuk istediğimiz için küçük bir ağrıyı bile hamileliğe yoruyorum psikolojik aslında .
Ama bu ay benim için çok farklı geçti reglime 2 hafta kala çok şiddetli kasık ağrısı yaşadım sanki rahmim ve tüplerim ağrıyordu acaba mi dedim kendi kendime
adet tarihinden bukadar once hissetmek cok gercekci degil malesef. cocuk istedigimiz aylar boyunca ben de her seyi takio ediyordum, kasik krampi, gogus agrisi, akinti rengi miktari vb, hep o aylarda acaba mi dedim, ama hamile kalinca farkettigim en net belirti bel kasik agrisiydi o da adet tarihimden 1 gun once basladi. mide eksimesi ya da bulantisi 8-9 haftalikken oldu. gogus agrisi erken baslamisti 7-8 haftalikken sanirim, ama hicbiri adet oncesi olmadi. okadar takiyodum ki psikolojik olarak herseyi belirtiye yoruyordum😊 dilerim en kisa surede kavusursunuz bebisinize.

Çocuk istediğimiz için küçük bir ağrıyı bile hamileliğe yoruyorum psikolojik aslında .
Ama bu ay benim için çok farklı geçti reglime 2 hafta kala çok şiddetli kasık ağrısı yaşadım sanki rahmim ve tüplerim ağrıyordu acaba mi dedim kendi kendime
evet malesef beynimizin oyunu oluyor biraz🙁 baslarda kan da cok verdim, bir sure sonra negatif gormek sinir ediyor, hamile kaldigim ay adet gecikmesinin 3. gunune kadar test yapmamistim, zaten belirti de yok diye🙂 en kisa surede hamile kalirsiniz insallah🌺

X