Bana yardımcı olun. Gebelik belirtisi mi

Benim de aynı belirtilerim var geçen adetimden sonra başladı ilk kramp olup geçti iki kere şu an aşırı gaz problemim ve kabızlığımda var ve tatlı isteğim aşırı sürekli çikolata tatlı kek tarzı şeyler yerken buluyorum kendimi adetime de daha 10 güne yakın var
Benimde gaz problemim geçen hafta çok oldu ve bu aralar bende sürekli çikolata kek falan yiyorum elimde değil canım istiyor

Birde güncel bir diğer olay cilt kuruluğum başladı. Alakası var mı yok mu bilemem ama ellerimin üst kısımları o kadar kurudu ki inanılmaz derecede 2-3 gündür öyle

Benimde gaz problemim geçen hafta çok oldu ve bu aralar bende sürekli çikolata kek falan yiyorum elimde değil canım istiyor
Benim yüzüm yanak bölgelerim sivilce doluyo sürekli niyeyse adet olucam ondan mı bilemedim alt karnım vajinamla birlikte hafif ağrı var kasıklarım da aynı devam ediyor değişik bi haldeyim sürekli ağlıyorum ki ben hayatta ağlayabilen bi insan değilim en ufak videolara ağlıyorum aşırı sinirliyim ya psikolojik ya da adet olucam benim prolaktin seviyem 36 o yüzden çocuğ olmuyo zaten gebeliğe yormuyorum bundan öncelerinde çok umutlanıp çok üzülüp ağladım rabbim bilir verende de o vermeyende

Benim yüzüm yanak bölgelerim sivilce doluyo sürekli niyeyse adet olucam ondan mı bilemedim alt karnım vajinamla birlikte hafif ağrı var kasıklarım da aynı devam ediyor değişik bi haldeyim sürekli ağlıyorum ki ben hayatta ağlayabilen bi insan değilim en ufak videolara ağlıyorum aşırı sinirliyim ya psikolojik ya da adet olucam benim prolaktin seviyem 36 o yüzden çocuğ olmuyo zaten gebeliğe yormuyorum bundan öncelerinde çok umutlanıp çok üzülüp ağladım rabbim bilir verende de o vermeyende
Herşey Allahtan, Allah ol der ve olur. O yüzden olmaz etmez olmuyo vs demeyin. Siz inanın ve güvenin. İnanıyorum ki en hayırlı zamanda en hayırlı şekilde olacaktır 🙏🙏

1 saatte 3. Kez idrara çıktım. Buda psikolojik olarak değildir herhalde 😂😂😂 işin şakası çenemde sivilce çıkıyor buda regl öncesi belirtisidir genelde

Şiş göğüsle beraber koltuk altından memeye doğru olan damarlar belirginleşiyor daha bi yeşil yeşil görünüyor hatta. Ordan da anlayabilirsiniz belki
Şimdi duş sonrası inceledim göğsümdeki damarlar yeşil yeşil belirgin. Ama benim vücudumda genel olarak damarlarım yeşil belirgindir. O yüzden memelerdeki yeşil damarlar belirtiye girer mi bilemedim

Şimdi duş sonrası inceledim göğsümdeki damarlar yeşil yeşil belirgin. Ama benim vücudumda genel olarak damarlarım yeşil belirgindir. O yüzden memelerdeki yeşil damarlar belirtiye girer mi bilemedim
Ben de çok zayıfım bacaklarımda hatta parmaklarımda bile yeşil yeşil belli olur ama göğsümde hiç denk gelmemiştim. Hatta ilk gördüğümde sorguladım kendimi bunlar var mıydı diye. Koltuk altından beri böyle meme etrafına doğru uzuyorlar özellikle dış taraflarda. Regliniz geçiktiyse test yapın belki çıkar.

Ben de çok zayıfım bacaklarımda hatta parmaklarımda bile yeşil yeşil belli olur ama göğsümde hiç denk gelmemiştim. Hatta ilk gördüğümde sorguladım kendimi bunlar var mıydı diye. Koltuk altından beri böyle meme etrafına doğru uzuyorlar özellikle dış taraflarda. Regliniz geçiktiyse test yapın belki çıkar.
Telefonumda 4 uygulama var birine göre yarın regl olmam gerekiyor, ikisine göre perşembe regl olmam gerekiyor, diğerine göre cuma olmam gerekiyor beklemedeyim yani 😂😂

Herşey Allahtan, Allah ol der ve olur. O yüzden olmaz etmez olmuyo vs demeyin. Siz inanın ve güvenin. İnanıyorum ki en hayırlı zamanda en hayırlı şekilde olacaktır 🙏🙏
İnşallah rabbim isteyen herkese versin ben alt karnımı 1 haftadır daha tuhaf hissediyorum adetime 5 gün var ama sanki kalp gibi nasıl desemya bişey var sanki zonkluyo ben attığı yeri bile elimle hissediyorum burası diyebiliyorum tuhaf ya hala umutlanmak istemiyorum 3 gecedir rüyamda kendimi hamile görüyorum sürekli düşünmekten galiba

İnşallah rabbim isteyen herkese versin ben alt karnımı 1 haftadır daha tuhaf hissediyorum adetime 5 gün var ama sanki kalp gibi nasıl desemya bişey var sanki zonkluyo ben attığı yeri bile elimle hissediyorum burası diyebiliyorum tuhaf ya hala umutlanmak istemiyorum 3 gecedir rüyamda kendimi hamile görüyorum sürekli düşünmekten galiba
Ayyy bende 2 gece rüyamda gördüm aynı şeyi. Böyle dedim ki sanırım hamileyim ya dedim rüyama hile geldi dedim gülümsedim uyanınca falan. Ama şuan karnım ağrımaya başladı sanırım adet geliyor yaa 🙁🙁

Ayyy bende 2 gece rüyamda gördüm aynı şeyi. Böyle dedim ki sanırım hamileyim ya dedim rüyama hile geldi dedim gülümsedim uyanınca falan. Ama şuan karnım ağrımaya başladı sanırım adet geliyor yaa 🙁🙁
Benim de yakın adet tarihim ama herşey aynı farklı bişey yok göğüslerim uçları karıncalanıyor şişiyo süt hormonumdan o belli kaç aydır aynı zaten koyulaşma bile oldu karnımın alt kısmı vajinamlar birleşen yer sızlıyor kasıklarım ağrıyo ama hiç ümidim yok biliyorum çünkü prolaktinden olduğunu sadece beni artık herşeye umutlanmak ona yormak aşırı yoruyo yoruldum genelde yalnız bi insanım allahtan başka kimsem yok o olsun istedim bişeye bağlanmak istedim o da olmadı Allah isteyen herkese kolay yoldan versin inşallah

Pembe olunca yerleşme olur diye biliyorum bu hala böyle devam edip kan gibi olmayıp 3 gün ya da daha az olursa öyle oluyormuş inşallah istediğiniz olmuştur rabbim gönlüne göre versin
Maalesef regliye döndü zaten şuan regliyim. Reglim bitince birdahaki reglime kadar gün aşırı yapıcam. Büyük ihtimal uygulama tarihlerinden sonra yumurtlamam oldu o yüzden yumurtlama tarihime denk gelmemiş oldu galiba.

X