Saç Kesim Şekilleri bana yeni bir tarz lazım ( resimli)

Saç Kesim Şekilleri (kesim, örgü, topuz), Kuaför Önerileri, Düz Saçlara Özel, Dalgalı Saçlara Özel, Kıvırcık Saçlara Özel
sana bir yararim dokunduysa cok sevindim cnm :KK3: saclarimiz bizim icin cok kiymetliii:nazar::nazar::nazar:
sac hacimli durunca ayri bi havali oluyoo cnm :KK66: herkeslere tavsiye ediyorummm

evet yaaa hacimli saçlara bayılıyorum.şöyle havalı havalı ohhhhh:KK37::KK37:

Canım karar vermene sevindim bencede saçların güzel bu şekilde sen biraz daha bekle uzasın..
Ben saç kabartma tozunu merak ettim hiç görmedim buralarda, bebek pudrası da olur demişsin saça sürülünce beyaz beyaz olmuyor mu? Nasıl kullanılıyor?:44:

aynen cnm bende onu soracaktım.nasıl uygulanıyor bu toz? şimdi saç dibine döküyorsun sonra elinle dağıtıyorsun ya beyaz beyaz kalmıyormu??:26::26:

Canım karar vermene sevindim bencede saçların güzel bu şekilde sen biraz daha bekle uzasın..
Ben saç kabartma tozunu merak ettim hiç görmedim buralarda, bebek pudrası da olur demişsin saça sürülünce beyaz beyaz olmuyor mu? Nasıl kullanılıyor?:44:

sac kabartma tozu beyaz bir toz cnm hatta youtube da bunun nasil kullanildigini gosteren video lar da var. ama soyle kisaca anlatayim
1- sacinizi normal ayirdiginiz yerin her iki tarafindan da2 parmak kaalinliginda sac alin ve sacin diplerine tozu dokup elinizle dikine dagitin
2- saciniza krepe atar gibi sacinizi ayirin ve arkaalarada bu sekilde tozu sac diplerine gelecek sekilde dokun ve dagitin elinizle

bu toz sac diplerinin daha dik durmasini saglayip mat bi goruntu veriyor ve asla renk birakmiyor.

bebek pudrasindan bahsedicek olursam, ben onu da bu yontemle uyguluyordum. ancak cok koyu renk sacliysaniz cok fazla kullanmamaya dikkatedin. koyu sacta cok belli eder kendini. fazlaliklari elinizle silkelerseniz sorun olmaz heralde.

bu arada baska sorunuz olursa cevaplayabilirim, kolay gelsinn :KK3::KK3::KK3:

hatta size kullandigim urunun fotosunu ekledim

Eklentiler

• $Got2b_Powderful.jpg
    $Got2b_Powderful.jpg
    137,1 KB · Görüntüleme: 73
Son düzenleme:
canım pardon ama şöyle bi cevapları okudum kızlar bob demiş olmaz demişsin,kat ver demiş olmaz demişsin.sonra bide boyu kısalmasın demişsin.bütüüüünn bunlar olmadan bi saç zaten kesilemezki.bence sen kestirmek istemiyosun.zaten dediğim gibi bunlardan birini bile istemiyosan o saça zaten şekil verilemezki

canım pardon ama şöyle bi cevapları okudum kızlar bob demiş olmaz demişsin,kat ver demiş olmaz demişsin.sonra bide boyu kısalmasın demişsin.bütüüüünn bunlar olmadan bi saç zaten kesilemezki.bence sen kestirmek istemiyosun.zaten dediğim gibi bunlardan birini bile istemiyosan o saça zaten şekil verilemezki

cnm sana durumu su sekilde aciklayayim. ben cok heveslenerek saclarimi uzattim. sanirim uzadikcada sekli biraz kayboldu yada ben bunalima girdim :) ve katli kestirdigime pisman oldum :KK43: ama simdi uclarindan aldirip zamanla o katlari bi boyda esitlemek istiyorum. eger kisa kestirirsem pisman olurum diye korkuyorum :KK50: bide saclarimi daha hacimli tutmak icin biseylerden bahsettim, o da havasini degistirdi. simdilik fikrim bu tatlim:KK3: ama cok kisa olmaayan model onerin varsa daha sonrasi icin aklimda tutabilirim :KK3::KK3::KK3:

cnm sana durumu su sekilde aciklayayim. ben cok heveslenerek saclarimi uzattim. sanirim uzadikcada sekli biraz kayboldu yada ben bunalima girdim :) ve katli kestirdigime pisman oldum :KK43: ama simdi uclarindan aldirip zamanla o katlari bi boyda esitlemek istiyorum. eger kisa kestirirsem pisman olurum diye korkuyorum :KK50: bide saclarimi daha hacimli tutmak icin biseylerden bahsettim, o da havasini degistirdi. simdilik fikrim bu tatlim:KK3: ama cok kisa olmaayan model onerin varsa daha sonrasi icin aklimda tutabilirim :KK3::KK3::KK3:

o zman sana resim ekliyim canım ki bu model her zaman iddialı ve ilgi çekici olmuştur.rengide böyle yaparsan dehşet olur bence :KK34:
$11844223455b-8935.jpg

X