Saç Kesim Şekilleri bana yeni bir tarz lazım ( resimli)

Saç Kesim Şekilleri (kesim, örgü, topuz), Kuaför Önerileri, Düz Saçlara Özel, Dalgalı Saçlara Özel, Kıvırcık Saçlara Özel

meltemkhrmn

mühendisss
Kayıtlı Üye
9 Nisan 2011
257
19
arkadaşlar, yıllardır aynı saç tarzından sıkıldım, bana yakışacağını düşündüğünüz modelleri heycanla bekliyorumm , :KK3::KK3::KK3:
$kıslar.jpg $Kopyası aşkımla görükle.jpg $DSCN4083.jpg

Bence bob modeli dedikleri önler uzun arkası kısa saç modeli çok yakışır canım.Ama o modelin biraz uzun hali.:KK31:

Bence bob modeli dedikleri önler uzun arkası kısa saç modeli çok yakışır canım.Ama o modelin biraz uzun hali.:KK31:

teşekkür ederim önerin için tatlım , bende düşündüm ama saçlarımın önünde burun hizamda perçem var katlı tabiki, bob için önleri uzun olunca daha iyi oluyoor bence :KK5:
bide çok kısalmasını da istemiyorum, eşimde çok kısa sevmiyorr:KK1:

kıslar bi fikir istiyorum sadece lütfen :2::2::2:

biliyorum ben kk kadınlarını çok zevklilerdir :KK3: beni mahrum etmeyinn hadi bekliyorummmEn Büyük KK

saçların uzunmuş. benim saçlarım uzun olsa kesin böyle kestirirdim dedğim model var.tarzın mı bilmiyorum ama
sibel canın çakmak çakmak klibine açıp bir bakabilirsin.orada sibel canın saçları çok hoşuma gitmişti.o zamandan beri aklımdadır.:KK16::KK16:

yahu ne güzel up uzun saçların var :) şekil vericem diye kısalırda şimdi o saçlar tahmin edebiliyorum :)
ah benimde öyle olsalar dha ne isterdim :p

saçların uzunmuş. benim saçlarım uzun olsa kesin böyle kestirirdim dedğim model var.tarzın mı bilmiyorum ama
sibel canın çakmak çakmak klibine açıp bir bakabilirsin.orada sibel canın saçları çok hoşuma gitmişti.o zamandan beri aklımdadır.:KK16::KK16:

cok tesekkur ederim tatlim:KK3: , bahsettigin modele baktim gercekten bu ara cok tercih edilen bir model. ancak katlari cok kisa bnm saclarimi daha zayif gosteriyor, kabariyor. daha katsiz biseyler istiyorumm

yahu ne güzel up uzun saçların var :) şekil vericem diye kısalırda şimdi o saçlar tahmin edebiliyorum :)
ah benimde öyle olsalar dha ne isterdim :p

tatlim aslinda cok haklisin :) bende saclarima kiymak istemiyorum, o kadar ugrastimki onlarla uzasin diye... boyu cok kisalmadan bisi isitiyorum ama dedigin gibi kuaforler malum :KK66: ama inan insan her zaman daha fazlasini farkilisini istiyor:KK5::KK5::KK5:

kuzucum öncelikle yeni yılını kutluyorm.Saçlarına gelince bende senin gibi düşünüyordum o kadar uzattım kestireme diyordum ama inan ki sadece o fikir aklımda kalmış bir gün ani bir kararla gittim kuaförüme ve hopp saçlarım kısaldı iyikide kısalmış diorum şimdi neden mi diye soracak olursan inan insana moral olarak değişiklik çok iyi oluyormuş.Sanki yeni bir ben oldum sana tavsiyem hazır yeni bir yılda başlamışken köklü bir değişiklik dene ve herkesi şaşırt bence tabi benimkisi sadece bir fikir uygulaması sana kalmış kuzucum

Bencede şu anki durumu gayet iyi ben normalde iyi durmadığı müddetçe doğaldan uzaklaşmayı pek tercih etmeyenlerdenim ama o tonu nasıl yakaladın bilmiyorum gayet şık duruyor, madem eşin de seviyor ne sen nede eşin sürprizle karşılaşmayın derim.

saçların benimkiler gibi aynı bende bir değişiklik arıyorum ama çok kısa kestirme derim ben. omuz hizasından biraz daha aşığa kadar kestirebilirsin ve biraz daha yandan ayırıp yan perçem kestirirsen güzel olur (maşa yapınca çok güzel duruyor) ve bakımı daha kolay olur diye düşünüyorum ben.. çünkü uzun saçların bakımı çok zor oluyor :)

açık kahveye boyatt şaçlarınıı bide kesimm yeterli olcak kesimde çok kısa olmayan kesimlerden öenlre kat versen yeterrrr

arkadaslar hepinize cok tesekkur ederim:KK3::KK3: kararimi verdim. saclarimi kestirmicem bi sure ve onlerini de uzaticam. kendime sac kabartma tozu aldim , bunu sacimin ust kisimlarina uygulucam ve sonmus goruntuyu engellicem. saclarimdaki katlardan kurtulana kadar uclarindan aldirim katsiz hale getiricem zamanla. dogalligini bozmucamm :)))))))))

arkadaslar hepinize cok tesekkur ederim:KK3::KK3: kararimi verdim. saclarimi kestirmicem bi sure ve onlerini de uzaticam. kendime sac kabartma tozu aldim , bunu sacimin ust kisimlarina uygulucam ve sonmus goruntuyu engellicem. saclarimdaki katlardan kurtulana kadar uclarindan aldirim katsiz hale getiricem zamanla. dogalligini bozmucamm :)))))))))

saç kabartma tozu ne ki??? ilk defa duydum ve merak ettim. benim saçlarım da çok sönük.ince telli zayıf.:KK37:
fön çekiyorum işe gidene kadar fönden önceki halinden bile kötü oluyor:KK1::KK1::KK1:

saç kabartma tozu ne ki??? ilk defa duydum ve merak ettim. benim saçlarım da çok sönük.ince telli zayıf.:KK37:
fön çekiyorum işe gidene kadar fönden önceki halinden bile kötü oluyor:KK1::KK1::KK1:

cnm bu sac kabartma tozu super bisii :)))))))) osis in bi urunu var sanirim turkiyede. ben suan rusyadayim burda got2 nin urununu kullaniyorum. sac koklerine dokuyosun ve elinde dagitiyosun, o kadar :) sonra gun boyu sonmeyen saclarr. ben ozellikle saclarimi daginik toplarken tercih ediyorumm, yada fonden sonraa super sonuc . eger bu urunu bulamazsan bebek pudrasi da olabilir ben bi ara onu da kullandim.

valla benımde uzun ve guzel saclarım avrdı hamıle kalınca bı gıttım kısacık onler uzun arka kısa hamılelık boyunca cok az ucadı ama sımdı uzuyor uzun saclarımı cok ozledım ama sarıya boyatıcma galıba bıde bu arlar dumduz sac kesımı moda onuda aklında tut

valla benımde uzun ve guzel saclarım avrdı hamıle kalınca bı gıttım kısacık onler uzun arka kısa hamılelık boyunca cok az ucadı ama sımdı uzuyor uzun saclarımı cok ozledım ama sarıya boyatıcma galıba bıde bu arlar dumduz sac kesımı moda onuda aklında tut

tesekkur ederim cnm onerin icin:KK3: ama ben kisaya cesaret edemicem , dedigin gibi duz kesimler moda . bende saclarimi kisaltmadan zamanlaa ayni boya getiricem. hem daha gur ve saglikli durucaklar eminim. cunku saclarin katlarinin basladigi yerler fon yada duzlestiriciden yanarsa o katli kisim tamamen yanmis gorunuyorr, en azindan o yanik sadece uclarda olsun.

cnm bu sac kabartma tozu super bisii :)))))))) osis in bi urunu var sanirim turkiyede. ben suan rusyadayim burda got2 nin urununu kullaniyorum. sac koklerine dokuyosun ve elinde dagitiyosun, o kadar :) sonra gun boyu sonmeyen saclarr. ben ozellikle saclarimi daginik toplarken tercih ediyorumm, yada fonden sonraa super sonuc . eger bu urunu bulamazsan bebek pudrasi da olabilir ben bi ara onu da kullandim.

ben şimdi yana yakıla ararım bunu her yerde:KK1::KK1:
valla çok teşekkür ederim ya senin konun bana ilaç oldu:KK76::KK76:

Canım karar vermene sevindim bencede saçların güzel bu şekilde sen biraz daha bekle uzasın..
Ben saç kabartma tozunu merak ettim hiç görmedim buralarda, bebek pudrası da olur demişsin saça sürülünce beyaz beyaz olmuyor mu? Nasıl kullanılıyor?:44:

X