Banyo Dekorasyonu banyo tuvalet seramiği

sihirlivega

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Nisan 2012
43
8
merhaba arkadaşlar. evimin iç mekanını yaptırıyorum. üst katta banyom ve alt katta alaturka tuvaletim var. iki seramik modeli konusunda çok kararsızım. birini banyoya birini alt katın tuvaletine döşesem çok mu kötü durur.

böyle yapan gördünüz mü çevreniz de. ayrıca modellerden biri çok spor biri çok klasik.
bien saba serisi ve ege seramik everest serisi:))

fikir verirseniz sevinirim.

merhaba arkadaşlar. evimin iç mekanını yaptırıyorum. üst katta banyom ve alt katta alaturka tuvaletim var. iki seramik modeli konusunda çok kararsızım. birini banyoya birini alt katın tuvaletine döşesem çok mu kötü durur.

böyle yapan gördünüz mü çevreniz de. ayrıca modellerden biri çok spor biri çok klasik.

fikir verirseniz sevinirim.
alt katı spor tutup üstü klasik yapabilirsin :)

bende sizin msjınızı görmeden önce everest serisinden yaptırmak isterdim hep banyomu ama bien saba serisi cok daha güzel cok begendimmm

Bende banyomu yenilemek istiyorum ve bir çok markaya bakmama rağmen bien seramikte bir model beğendim. Ancak o markanın iyi olmadığı konusunda bir takım dedikodular duydum. Birde seramiksan var. Bu markalari kullanan arkadaşlar görüşlerini yapabilirler mi

X