Barbie vajina estetiği labioplasti?

Selen Soyder

Üye
Kayıtlı Üye
10 Nisan 2023
35
-2
20
genital bolgemi beğenmiyorum kararma da var labioplasti yaptırsam yetmeyecek gibi düşünüyorum labioplasti veya Barbie yaptıran varsa ne zaman yaptırdığını ve nerde yaptirdigini fiyat bilgisi verebilir mi artık çok sıkıldım bu konudan

genital bolgemi beğenmiyorum kararma da var labioplasti yaptırsam yetmeyecek gibi düşünüyorum labioplasti veya Barbie yaptıran varsa ne zaman yaptırdığını ve nerde yaptirdigini fiyat bilgisi verebilir mi artık çok sıkıldım bu
Labioplasti yaptıralı iki yılı geçti süleyman eserdağa yaptırdım.o zaman 11500₺ ye yaptırdım.yüzyüze görüşmeye bilgi almaya gittim.şu gün gelin dediler.gittim ki kendimi ameliyat masasında buldum.bir de süleyman bey demez mi “Hadi hadi çabuk karar verin hemen alalım daha bir sürü işimiz var dedi”.Her şey bir andan oldu bitti ne olduğumu anlayamadan.ameliyat sonrası iyileşme sürecinde bir sıkıntım olmadı.tam 45 gün sonra ilişkiye girebildim sorunsuz.Fakat aman aman bir görüntüm olmadı kötünün iyisi diyeyim.tırtıklı bir görüntüm var ve beğenmiyorum.adam işinin ehli demiyorum asla çünkü tam bir ticerethane.fatura falan hiçbirşey vermiyorlar size.

Son düzenleme:
Ben de dış dudak dolgusu yatıracağım kendi karnımdan alınan yağ ile, bakalım nasıl olacak.
Aynı zamanda bel inceltme ve popoya yağ enjeksiyonu da

genital bolgemi beğenmiyorum kararma da var labioplasti yaptırsam yetmeyecek gibi düşünüyorum labioplasti veya Barbie yaptıran varsa ne zaman yaptırdığını ve nerde yaptirdigini fiyat bilgisi verebilir mi artık çok sıkıldım bu konudan
merhaba ben de aynı sorundan muzdaribtim ve sonunda uzun araştırmalar sonucunda hrz clinic DR.UĞUR HOROZ'a operasyonum için gittim ve sonuçtan inanılmaz memnunum. Sadece benim süreç farklı ilerledi o yüzden fiyat da farklılık gösterdi. Kendilerine web sitelerinden ulaşabilirsin ben bu şekilde iletişime geçmiştim.

Benimki biraz karışık.
Popoya , basene ve genital bölgeye yağ dolgusu yapılacaktı, popoya yağ çok az dedi sonradan. Basen ve genital bölge 37 bin. Bilmiyorum ya baya canım sıkkın.
Kapora da verdim. Kafam karışık

X