Bardaklarımdaki Acı Tat

7 yıllık konuyu hortlatmak yerine kendi konunuzu açsanız daha mantıklı olmaz mıydı?

3’ü bir arada tablet kullanıyorsanız parlatıcı ve tuz kullanmayacaksınız. Çünkü adı üstünde üçü bir arada. Muhtemelen fazla geliyor. Sıvı ya da toz deterjan kullanırsanız parlatıcı ve tuz kullanacaksınız. Benim tercihim sıvı deterjan. Hem tabletten daha uzun süre gidiyor daha ekonomik hem de daha iyi yıkıyor.

Cevap için teşekkürler,
ama bu sorunla uğraşıyorum uzun zamandır ve görünce sormak istedim ve benim için ciddi bir konu amacım birşeyi hortlatmak falan değil, sanırım sitenin amacını yanlış anlamışım, aynı sorunları yaşayan insanların çözüm için dayanışma içerisinde olması zannetmiştim ,pardon

Cevap için teşekkürler,
ama bu sorunla uğraşıyorum uzun zamandır ve görünce sormak istedim ve benim için ciddi bir konu amacım birşeyi hortlatmak falan değil, sanırım sitenin amacını yanlış anlamışım, aynı sorunları yaşayan insanların çözüm için dayanışma içerisinde olması zannetmiştim ,pardon

Üye olduğunuz gibi yazmak yerine sitenin işleyişini öğrenmek için bir süre gözlemlemek daha iyi olurdu. Hem bunu yapmayıp hem işleyişe uygun olmayandavranışınız uyarıldığında kızıyorsunuz. Her topluluğun yazılı ve yazılı olmayan kuralları olduğu gibi buranın da var. Bu şekilde zaten yardım alamazsınız çünkü konunun tarihini görenler eski konu olduğu için umursamayıp çıkacak. Son sayfada sizin yazdığınızı görmeyecek bile.

Parlatıcı kullanmıyorum annem ilk makineyi aldığımızda kullanmıştı baktık acı bir tat geliyor makineyi karbonat ve sirke ile yüksek derecede çalıştırdık sonrasında normale döndü. O günden sonra parlatıcı bir halı leke çıkarıcısı olarak hayatımızda kaldı :) parlatıcı gözüne ben sirke koyuyorum, deterjan olarak da bim tablet kullanıyorum çok da memnunum

Bende profilo kullanıyorum acaba durulamayı iyi yapamadığı için mi oluyor o tat diye düşündüm.Ben deterjan olarak fairy kullanıyorum gayet memnunum parlatıcıyı çok sık kullanmayın onun yerine birkaç damla sirke kullanabilirsiniz kokusu kalmıyor zaten

Merhaba, bende aynı sorunu yaşıyorum, sanırım parlatıcıdan acı tad bırakıyor bulaşıklarda , acaba çözebildiniz mi sorunu??
13 yıldır bulaşık Makinesi kullanıyorum,hiç parlatıcı kullanmadım son suda aldığı için zararlı olduğunu düşünüyorum ve sirke koyuyorum.
Birde böyle deneyin umarım kurtulursunuz

X