Baş belası eltimi ne yapmalıyım?

20 senelik gelinse bayaaa büyük senden, kendinden bu kadar büyük bir insanı kaale alıp nasıl tartısıyorsun, kendi bildiğini oku görmemezlikten gel, ne bu hiddet bu celal klasik yeni gelin büyük gelini kıskanma kokusu gibi geldi bana, e devlet şifresi ondaysa o alır sırayı canıma minnet dert mi bu şimdi allahına

gorusmeyin olsun bitsin, oyle gurultulu bi sekilde de degil, sakince uzaklastirin hayatinizdan.ariyorsa cevap vermeyin.o yokmus gibi davranin, hayatiniza karistirmayin esiniz de karistirmasin. ben 1 bucuk senedir gorusmuyorum. kendime kiziyorum neden daha onceden alakayi kesmedim diye. kafam asiri rahat

Zaten isteseniz de yapamazsınız ki böyle saçma şey mi olur biraz cahiller sanırım yok e devlet şifresi bizde kalacak ha ha 😂 😂 ben şifreyi değiştirmek gerekmişti değiştirdim eşime ablalarına hepsine attım bu budur diye ki lazım olduğunda kullanabilsinler sonuçta yaşlandılar artık
Aynen bende onu söylüyorum. Cahiller işte sanki bir şey yapacağız. Aklına ne geldi de bınu yaptı bilmiyorum. Kayınvalidem de 75 yaşında lazım oluyor bazen eşim giriyordu. Ben onun bilmediği bi işlem yapsam kıskanıyor bir de kıskançlık huyu var. Allahım uzaklaştırsın bu kadını benden.

Yok işte alınıyor da belki hiç uğraşmamışlardır, ben tembelliğimden mütevellit hiç uğraşmadım mesela 🙊😂
Yani bak böyle sorun oluyor işte 40 yıl düşünsem aklıma gelmezdi e devlet şifresinin kıymetli olacağı 😂tamam önemli bir bilgi ama ne yani üstümüze mal mı geçireceğiz ki zaten öyle çok kolay şeyler değil 😂

Aynen bende onu söylüyorum. Cahiller işte sanki bir şey yapacağız. Aklına ne geldi de bınu yaptı bilmiyorum. Kayınvalidem de 75 yaşında lazım oluyor bazen eşim giriyordu. Ben onun bilmediği bi işlem yapsam kıskanıyor bir de kıskançlık huyu var. Allahım uzaklaştırsın bu kadını benden.
Yahu zaten isteseniz de bir şey yapamazsınız öyle kolay değil o işler kesinlikle cahiller yani kafalarından ne geçiyor bilemedim

Yani bak böyle sorun oluyor işte 40 yıl düşünsem aklıma gelmezdi e devlet şifresinin kıymetli olacağı 😂tamam önemli bir bilgi ama ne yani üstümüze mal mı geçireceğiz ki zaten öyle çok kolay şeyler değil 😂

İlginç ya. ben kocamınkini bile bilmiyorum yarın gidip ailedeki herkesin e devlet şifresini isteyeceğim🤓😅

Merhaba kızlar. Ben de bi elti var 20 senelik gelinleri diye her şeye karışıyor. Ben 2 senelik evliyim. Bir de çok dedikoducu ve iki yüzlü. Daha önce evlenirken kavga ettim sonralardan barıştık. Ama son zamanlarda iyice canımı sıkmaya başladı. Kayınvalidemin e devlet şifresine bile karışıyor gitmiş değştirmiş. Sürekli ortalığı karıştırıyor kavga etsek gidiyor kocasını dolduruyor. Daha önce kaç defa küstük. Yine kavga edeceğiz kendimi zor tutuyorum eşim de aynı şekilde abisinin yardımı dokundu bazı konularda onun hatrına sustuk ama içime dert oluyor. Küsünce kayınvalidem üzülüyor. Hayatımdan çıkarmak istiyorum ama olmuyor işte. Kendimden nasıl uzaklaştırırım bu kadını yoksa elimde kalacak.

Tamam e devlet şifresi onlardaysa onlar ilgilensinler o halde. Kayınvaliden konuşsun çok rahatsızsa. Nikah şahidine kadar karışmış bi insanla yüz göz olmanın alemi ne ayrıca. Karşındaki saygısız bir insan o net. Senin kendine saygın olsun en azından. Küs de olma dost da olma. Hayatına karıştırma fırsatı tanıyacak kadar muhattap olma kısaca.

Kayınvalidemin şifreleri eltimde dursa, her işini onlar görecekler diye karar alınsa bayram ederim ben. Güvenmesinler ne güzel işte. Her şeyi onlar yapsın getirsin götürsün. Milletin eline ne güzel fırsatlar geçiyor, değerini anlamıyor.

Evlendiniz diye o aileye köle gitmediniz. Size ne şifreden hastaneden? Elti şöyle elti böyle. Görüşmeyin aramayın konuşmayın. Eşiniz mi mecbur ediyor sizi?

Merhaba kızlar. Ben de bi elti var 20 senelik gelinleri diye her şeye karışıyor. Ben 2 senelik evliyim. Bir de çok dedikoducu ve iki yüzlü. Daha önce evlenirken kavga ettim sonralardan barıştık. Ama son zamanlarda iyice canımı sıkmaya başladı. Kayınvalidemin e devlet şifresine bile karışıyor gitmiş değştirmiş. Sürekli ortalığı karıştırıyor kavga etsek gidiyor kocasını dolduruyor. Daha önce kaç defa küstük. Yine kavga edeceğiz kendimi zor tutuyorum eşim de aynı şekilde abisinin yardımı dokundu bazı konularda onun hatrına sustuk ama içime dert oluyor. Küsünce kayınvalidem üzülüyor. Hayatımdan çıkarmak istiyorum ama olmuyor işte. Kendimden nasıl uzaklaştırırım bu kadını yoksa elimde kalacak.
Bir eltiyi en çok hayatını yaşayan, mutlu mesut paylaşımlar yapan, takıp takıştırıp güzel ortamlarda yiyip içen, kocasıyla dolu dizgin aşk yaşayan ve tüm bunlar olurken eltisini görmezden gelen, yok sayan, yaptıklarına tepki vermeyip kendi hayatına odaklanan elti kudurtur. Dediklerimi yapın 3 vakte kalmaz eltiniz sinirinden kudurur 😂

Mevzu burda şifre vs değil kadının gıcık olduğu davranışlarından bir örnek vermiş galiba. E devlet şifresini de niye bu kadar kıymetlendirmişler anlamadım kadın yaşlı üzerinde taşınmaz vs var da onu mu kontrol ediyorlar başka ne olacak 75 yaşındaki kadının edevletinde. Gıcık oluyorsanız konuşmayın bitsin sizin de didişesiniz var gibi sanki.

Kayınvalidemin şifreleri eltimde dursa, her işini onlar görecekler diye karar alınsa bayram ederim ben. Güvenmesinler ne güzel işte. Her şeyi onlar yapsın getirsin götürsün. Milletin eline ne güzel fırsatlar geçiyor, değerini anlamıyor.

Evlendiniz diye o aileye köle gitmediniz. Size ne şifreden hastaneden? Elti şöyle elti böyle. Görüşmeyin aramayın konuşmayın. Eşiniz mi mecbur ediyor sizi?
Biz konuşmayınca kayınvalidem üzülüyor. 2-3 ay geçiyor kendileri aramaya başlıyor. Ama bu sefer durum farklı sadece şifre değil. Bi ara onların evlerinin orada işlerimiz vardı 2-3 defa gittik evine. Eşime diyor ki akşam komşular gelecekti siz varsınız diye gelmediler. Yani böyle bi insanın ne evine gitmek istiyorum ne de görüşmek.

Bir eltiyi en çok hayatını yaşayan, mutlu mesut paylaşımlar yapan, takıp takıştırıp güzel ortamlarda yiyip içen, kocasıyla dolu dizgin aşk yaşayan ve tüm bunlar olurken eltisini görmezden gelen, yok sayan, yaptıklarına tepki vermeyip kendi hayatına odaklanan elti kudurtur. Dediklerimi yapın 3 vakte kalmaz eltiniz sinirinden kudurur 😂
Evet bunu yapacağım görmezden gelip hayatıma bakacağım artık 👍🏻

Mevzu burda şifre vs değil kadının gıcık olduğu davranışlarından bir örnek vermiş galiba. E devlet şifresini de niye bu kadar kıymetlendirmişler anlamadım kadın yaşlı üzerinde taşınmaz vs var da onu mu kontrol ediyorlar başka ne olacak 75 yaşındaki kadının edevletinde. Gıcık oluyorsanız konuşmayın bitsin sizin de didişesiniz var gibi sanki.
Evet canım örnek verdim. Bir sürü şey var da uzun diye yazamadım. Eşimin mal varlıklarına karışmaya başladı kavga ettiler geçen sene. Çok yüzsüz bi kadın ya.

Kayınvalideme hastaneden randevu alıyorduk eşimle bugün Baktık şifre değişmiş alamadık. Onlar büyük diye kaynımla eltimde duracakmış şifre
Ne güzel işte onlarda dursun şifre hatta kayinvalidenizde onlarda dursun . Körün istediği bir göz Allah vermiş size iki göz 😂Yani bu forumda ilk defa paylaşılamayan kayınvalide gördüm.Hic sinirlenmeyin bence ilerde kayinvalidenize bakma durumu olursa ( umarım sağlıklı olsun kimse için kötü dilemem)elti ben büyüğüm falan demez seve seve verir sırasını size.Birde bir insanı sinirden deli etmek istiyorsanız ne yaparsa yapsın tepki vermeyeceksiniz tecrübeyle sabit.İnsana hicbirsey gorulmemekten duyulmamaktan cevap alamamaktan ve kavga edememekten daha çok dokunmaz

Ay kayinvalidemin e devlet şifresini hiç bilmek istemem sonra her şeyi benden talep edecek. Eltim bilsin daha iyi 😂😂

Kayınvalideme hastaneden randevu alıyorduk eşimle bugün Baktık şifre değişmiş alamadık. Onlar büyük diye kaynımla eltimde duracakmış şifre
Bırak alsın ne güzel de hastane randevusu ile e devlet ne mana ki ayrıca bazen e devlete girince şifre yenileme 6 aya bir çıkıyor belki ondan yapmıştır

Eltim yok. Ama olsaydi onunla pek görüsecegimi zannetmiyorum. Herkesin kendi hayati kendi derdi var. Yani böyle insanlara harcayacak zamanim ve enerjim yok. Sizin de olmamali. Devlet sifre onlardaysa randevu ile alakali isler onlar halledecek..elinizi cekin. Madem.herseye atliyor birakin.atlasin yapsin. Siz keyfinize bakin.

X