Baş belası eltimi ne yapmalıyım?

seda3593

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Mayıs 2014
106
28
Merhaba kızlar. Ben de bi elti var 20 senelik gelinleri diye her şeye karışıyor. Ben 2 senelik evliyim. Bir de çok dedikoducu ve iki yüzlü. Daha önce evlenirken kavga ettim sonralardan barıştık. Ama son zamanlarda iyice canımı sıkmaya başladı. Kayınvalidemin e devlet şifresine bile karışıyor gitmiş değştirmiş. Sürekli ortalığı karıştırıyor kavga etsek gidiyor kocasını dolduruyor. Daha önce kaç defa küstük. Yine kavga edeceğiz kendimi zor tutuyorum eşim de aynı şekilde abisinin yardımı dokundu bazı konularda onun hatrına sustuk ama içime dert oluyor. Küsünce kayınvalidem üzülüyor. Hayatımdan çıkarmak istiyorum ama olmuyor işte. Kendimden nasıl uzaklaştırırım bu kadını yoksa elimde kalacak.

Merhaba kızlar. Ben de bi elti var 20 senelik gelinleri diye her şeye karışıyor. Ben 2 senelik evliyim. Bir de çok dedikoducu ve iki yüzlü. Daha önce evlenirken kavga ettim sonralardan barıştık. Ama son zamanlarda iyice canımı sıkmaya başladı. Kayınvalidemin e devlet şifresine bile karışıyor gitmiş değştirmiş. Sürekli ortalığı karıştırıyor kavga etsek gidiyor kocasını dolduruyor. Daha önce kaç defa küstük. Yine kavga edeceğiz kendimi zor tutuyorum eşim de aynı şekilde abisinin yardımı dokundu bazı konularda onun hatrına sustuk ama içime dert oluyor. Küsünce kayınvalidem üzülüyor. Hayatımdan çıkarmak istiyorum ama olmuyor işte. Kendimden nasıl uzaklaştırırım bu kadını yoksa elimde kalacak.

Bence eltin güzel bir ısırılıp, dişlenmeyi hak ediyor. Bir kere yapsan,ömür boyu susar.

Yok saycaksanın.
Bu işin tedavisi budur.
Doz doz uygulamayacaksın, direk iğne niyetine yok sayacaksın.
Yokmuş gibi davranacaksın.

Yahu niye kavga ediyorsunuz başka derdiniz mi yok ne yapıyorsa yapsın e devlet şifresini değiştirmesi seni niye bu kadar sinirlendirdi anlamıyorum
Kayınvalideme hastaneden randevu alıyorduk eşimle bugün Baktık şifre değişmiş alamadık. Onlar büyük diye kaynımla eltimde duracakmış şifre

Kayınvalidenizin e devlet şifresine karışıyor diye siz niye sinirlendiniz? Kv bir şey demiyorsa size ne? Şifreyle bir şey yapılacaksa onlar yapsın madem şifre onlarda. Ben de size karışıyor sandım

Kayınvalidenizin e devlet şifresine karışıyor diye siz niye sinirlendiniz? Kv bir şey demiyorsa size ne? Şifreyle bir şey yapılacaksa onlar yapsın madem şifre onlarda. Ben de size karışıyor sandım
Yani bize güvenmiyorlar sanki bir şey yapacağız da e devletten. Kayınvalidem bana hastaneye randevu alın dedi yoksa ben onun e devletiyle alakam yok.

Merhaba kızlar. Ben de bi elti var 20 senelik gelinleri diye her şeye karışıyor. Ben 2 senelik evliyim. Bir de çok dedikoducu ve iki yüzlü. Daha önce evlenirken kavga ettim sonralardan barıştık. Ama son zamanlarda iyice canımı sıkmaya başladı. Kayınvalidemin e devlet şifresine bile karışıyor gitmiş değştirmiş. Sürekli ortalığı karıştırıyor kavga etsek gidiyor kocasını dolduruyor. Daha önce kaç defa küstük. Yine kavga edeceğiz kendimi zor tutuyorum eşim de aynı şekilde abisinin yardımı dokundu bazı konularda onun hatrına sustuk ama içime dert oluyor. Küsünce kayınvalidem üzülüyor. Hayatımdan çıkarmak istiyorum ama olmuyor işte. Kendimden nasıl uzaklaştırırım bu kadını yoksa elimde kalacam

Yani bize güvenmiyorlar sanki bir şey yapacağız da e devletten. Kayınvalidem bana hastaneye randevu alın dedi yoksa ben onun e devletiyle alakam yok.
Şifre onlarda onlar alsın randevuyu biz bilmiyoruz deyip kapasaydınız konuyu. Gidip kavga edecek, sinir krizi geçirecek bir şey yok bunda. Sorumluluk onlara kalıyor işte.

Şifre onlarda onlar alsın randevuyu biz bilmiyoruz deyip kapasaydınız konuyu. Gidip kavga edecek, sinir krizi geçirecek bir şey yok bunda. Sorumluluk onlara kalıyor işte.
Bu bi kısmı daha neleri var. Evlenirken nikah şahidime bile karıştı kavga ettik. Her şeye burnunu sokan tiplerden.

Bu bi kısmı daha neleri var. Evlenirken nikah şahidime bile karıştı kavga ettik. Her şeye burnunu sokan tiplerden.
Ne yazarsanız ona yorum yapıyoruz. Kendinize karışmasına izin vermezsiniz. Ancak kayınvalideye karıştı diye kavga edilmez. Kayınvalidesiyle eltisinin ilişkisini kıskandı derler herkes arkanızdan. Zaten sizi ilgilendiren bir durum da yok işin o kısmında.

Ne yazarsanız ona yorum yapıyoruz. Kendinize karışmasına izin vermezsiniz. Ancak kayınvalideye karıştı diye kavga edilmez. Kayınvalidesiyle eltisinin ilişkisini kıskandı derler herkes arkanızdan. Zaten sizi ilgilendiren bir durum da yok işin o kısmında.
Evet onu atlamış olabilirim. Ya bu kadını bi şekilde kendimden uzaklaştırmak istiyorum. Sürekli arayıp laf almaya çalışıyor. Artık açmıyorum. Ya da bir gün sonra dönüyorum soğuk davrandım anladı biraz kesti aramayı. Böyle böyle keseceğim kavga edersek kocasını dolduracak uzayıp gidecek daha önce yaşadık. Varsa fikriniz dinliyorum

Kayınvalideme hastaneden randevu alıyorduk eşimle bugün Baktık şifre değişmiş alamadık. Onlar büyük diye kaynımla eltimde duracakmış şifre

E dursun ne olacak, şifre kimdeyse o alsın randevuyu ne güzel işte sizin üstünüzden yük almış. Sanki mal alım satımı için imza yetkisi almışlar.😅 takılmayın küçük şeylere

E devlet şifresi ile niye alıyorsunuz bende de e devlet şifreleri vardır ama ben Mhrs şifresi ile alıyorum randevu

Zaten isteseniz de yapamazsınız ki böyle saçma şey mi olur biraz cahiller sanırım yok e devlet şifresi bizde kalacak ha ha 😂 😂 ben şifreyi değiştirmek gerekmişti değiştirdim eşime ablalarına hepsine attım bu budur diye ki lazım olduğunda kullanabilsinler sonuçta yaşlandılar artık

X