Baş belası TER KOKUSUUUU !!!!!

Yaaa kızlar ben çok terliyorm ve de çok pis kokuyo hrgün banyo yapsam bile kokuyo ayrica deodorantlar da fayda etmiyo ne yapabilirimmm ??

geçen gün bu forumda okuduğum ve herkesin çok memmun kaldığı bir bilgi edindim. Belki sizinde işinize yarar.
Duş aldıkdan sonra parmağınızı azıcık nemlendirip karbonata batırın ve koltuk altınıza azıcık karbonat sürün. Kesinlikle kokuyu önlüyormuş, terlemeye devam ediyorsunuz ama kokmuyorsunuz

bazı insanların teri gerçekten daha farklı kokabiliyor. yedikleriyle de alakalı değil hormonlardan kesinlikle.
Yenilen şeyler de etkiler ama ben bazılarını tanıyorum ki banyodan 5 dk sonra bile çok fena kokmaya başlıyor.
Roll on lar kısmen çözüm olur.
Ben yaz kış sürmeden çıkmam. Kışın bile psikolojik olarak kullanıyorum.

Senelerdir bunu kullaniyorum ve cok memnunum...
$55029-nivea-dry-comfort-plus-roll-on-50ml.jpg

Bir de giydigin kiyafeti iki gün pes pese giymemeni tavsiye ederim.
Ilk gün azicik bile terlesen, ikinci gün üstüne gelen ter mutlaka koku yapar.

deotak öneririm çok etkili olduğunu düşünüyorum:KK51:

Saol cnm beyaz sabun marka fark ediyo mu ?

Hacı şakir kullanmaya başladıktan sonra koku sorunum olmadı, ama farketmez gibi geliyor bana. ama birkaç ay sabretmen lazım. Duşj jeli kullanırdım önceden, parfümümü de koltuk altına sıkardım, tabi roll onda sürerdim.. Baktım ki rahatsız edici bir koku aynı gün oluşuyor.hepsini birden kestim. duşta beyaz sabun kullandım, parfümü kesinlikle koltuk altına sıkmadım.rollon aynı şekilde kestim... şu an hiç bir sıkıntım yok bu anlamda..

Son düzenleme:
Dr a gidebilrsin canım çünkü eşime dr tam hatırlamıyorum ama vucutta kireç eksikliği olduğunu ve musluk suyu içmesini önermişti :KK34:

Doktora gitmk istemiyorm yaa :/
Hacı şakir kullanmaya başladıktan sonra koku sorunum olmadı, ama farketmez gibi geliyor bana. ama birkaç ay sabretmen lazım. Duşj jeli kullanırdım önceden, parfümümü de koltuk altına sıkardım, tabi roll onda sürerdim.. Baktım ki rahatsız edici bir koku aynı gün oluşuyor.hepsini birden kestim. duşta beyaz sabun kullandım, parfümü kesinlikle koltuk altına sıkmadım.rollon aynı şekilde kestim... şu an hiç bir sıkıntım yok bu anlamda..
Peki cnm saol
deotak öneririm çok etkili olduğunu düşünüyorum:KK51:
Hepsini denycem :€

anneannemin önerdiği bişi vardı ,kime önerdiysem kendımde dahil bu durumdan kurtardı,denemenı tavsıye ederım ,
limon ve tuz ,limonu sık canım bol tuz ekle karıstır,hergün koktugunu hıssettıkce sür,zamanla geçicektir,

limon orda yapış yapış kalmıyomu

geçen gün bu forumda okuduğum ve herkesin çok memmun kaldığı bir bilgi edindim. Belki sizinde işinize yarar.
Duş aldıkdan sonra parmağınızı azıcık nemlendirip karbonata batırın ve koltuk altınıza azıcık karbonat sürün. Kesinlikle kokuyu önlüyormuş, terlemeye devam ediyorsunuz ama kokmuyorsunuz

Canım bencede karbonatı dene.ben her sabah yapıyorum.kesinlikle etkili..

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Yaaa kızlar ben çok terliyorm ve de çok pis kokuyo hrgün banyo yapsam bile kokuyo ayrica deodorantlar da fayda etmiyo ne yapabilirimmm ??

Bebekleri küçükken tuzla yıkarlar gelecekte teri kokmasın diye acaba anneniz sizi yıkamamış olabilir mi?
bu sorun hep var mıydı? Anladığım kadarıyla kozmetik çözümler yeterli değil doktora gitmeniz lazım zira her gün duş yapıp, temiz kıyafet giydiği halde bir insanın kokması normal değil

Ayni sorun babamda var. Yazik gunde 3 defa banyo yapar hala azcik terlesin koku yapar. Dr gitti kollestrol var yediklerine dikkat et terleme sebebin o olabilir dedi baska hic birsey bulunamadi vucudun bu sekilde elinden bisi gelmez dedi:KK43:
Kullanilan ilaclar veya deodorantlar bi sure sonra etki etmiyo malesef vucut bagimlilik yapiyor. Ama koku icin yillardir deoleen marka birsey kullaniyor. Suya dusmus gibi oluyor ama koku yok bunada sukur diyoruz.

bende duş jeli parfüm deodorant roll on vs hiç ama hiççççç kulanmıyorum...
hayatımdan koku tarzı şeyleri tamamıyle çıkardım....zaten sinüzitim olduğu için bu tarz kokular bana dokunuyor baş ağrısı yapıyor..biraz da o vesile ile artık hiçbir koku kullanmıyorum...
banyo sabunum duru'nun beyaz sabunu...sade olan...hiç bir koku eklentisi olmayan klasik olanı...
el sabunum da yine duru'nun kalıp sabunu....sıvı sabun kullanmam hiç..çok kimyasal içeriyormuş..kalıp sabunlara millet dönüş yaptı artık..doktorlarda önermiyor jel sıvı tarzı şeyleri..
şampuanım bile duru'nun klasik şampuanı....
koku olarak da evimde sadece limon kolonyam var :KK1: ve çok mutluyum ben doğallığın farkını kullandıkça anladım..bütün parfümleri arkadaşlarıma hediye ettim... hayatımda kozmetik diye hiçbirşey yok...
hem eşim hem ben evde bunları kullanıyoruz...banyodan çıktıktan sonra, sürüyorum limon kolonyamı..ohh mis...
hiç bir itici koku yok...
eskiden terlediğimde koku olurdu hissederdim..şimdi şükürler olsun ne terim kokar, nede rahatsız bir koku hissederim kendimde...
saçlarım bile yağlanmaz oldu,...
doğallıktan yana olun...bu kimyasallar yüzünden vücut dengemiz bozuldu...

Her gün banyo yapıp temizken deodorant kullanırsan kokmazsın.
Terledikten sonra sürersen deodorant fayda etmez.
Her gün yıkanma imkanın yoksa,en azından kolaltını sabunlayıp deodorant sürebilirsin.

Tenine değen giysileri her gün kirliye atman lazım.
Bir de polyester içeren kumaşlar daha çok koku yapıyor.
Daha çok pamuklu kumaşlar tercih edebilirsin.

Bende karbonat onericem :) gerçekten clk etkli yaklask üç aydir kullaniyorm sabah suruyorm aksama kadar sifir koku. Terliyorum ama terlemek zaten normal olmasi gereken. Karbonattan önce kiristal tas deodorant denemialgm var ama bence yaz aylari icn asla dayanmyr biraz kisin kullanilablr ancak kendm kisin dahi terleyen biriyim koltk altimdan özellikle.
Su an karbonattan memnunm birde gül yağı alip karbonatla karıştrp.surucem ter kokmazken hos kokayim ve antibakteriyel bir etki olus tu raym diye
Tavsiye ederm karbont benm sevdam oldu artk :) suya karistrp icilir temizlkte kullanlir ter kokusunda ise yarar buzluga koyuldgnda dolabn kokusunu alir muhtesm biseu

Ter konusu acilmisken bende bisey sorayim :/
Benimde ilac kullaniyorum diye galiba terim kokuyor :KK43:(forumda bir reklam gordum DEO SAKIZ di galiba bilen-kullanan var mi?

Aaaaaa bebde deniycemmm

X