Baş dönmesi ve sersemlik

Esycl

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
2 Mart 2023
25
3
32
Arkadaslar mrb bu uygulamada yeniyim ama 3 yildir bir sikintim var aranizda benimgibi olanlar varmi merak ediyirum eger ayni seyleri yasayipta care bulanlar varsa benimle paylasirsaniz cok sevinirim. Ben 2021 de bir sabah siddetli kalp carpintisiyla uyandim surekli aferdesiniz midem gaz toluyordu kendimi surekli acile atiyordum sonrasinda midemde helikobakteri oldugunu soylediler o arada surekli panik atak geciyordum merdiven dahi cikamiyordum. Dizlerimde derman yoktu daha sonrasinda pskiiyatriye gittim 4 ay paxsera kullandim eskiye gore daha iyidim daha sonrasinda hamile kaldim ilacimi birakmak zorunda kaldim ilk 4 ay iyidim ama daha sonrasinda başim bir anda donmeye basladi ve dogum yaptim 6 ay sonra tekrar selectraya basladim ama halen basim donuyor ve kafamda surekli sersemlik hissidyiorum ozelikle alisveris merkezlerine gittimde acayip basim donuyör surekli bayilicakmisim gibi bir hisse kapılıyorum ozellikle oturup kalkinca basimda ki donme daha cok artiyor gitmedigim doktor kalmadi hepsi stresten kaynakli oldugunu belirtiyor ama ben bir türlu ikna olamiyorum artik stres yaptigimi dusunmuyorum ama bas donmelerim bir turlu gecmiyor stres boyle bir sey yaparmi goruslerini,zi paylasirsaniz cok sevinirim.

KBB doktoruna gittiniz mi? Vertigo olabilir mi?

Merhaba bende ayni durumdayım 3 haftadır devamlı sallantı hissi ve mide bunaltısı var kulaklarimda dolgunluk basınc gibi.kbb gittim bizlik degil dedi nöroloji de tomografi çekti sonuç bekliyoruz..şuan betaserc ve mide bulantısı için ilaç kullanıyorum..birde bir hafta once iyiydim alışveriş merkezine gittim orada tekrar başladı.çok umutsuz hissediyorum..lütfen care bulursaniz yazin çok zor bir durum.cok gecmis olsun

Ben bu hisleri 1 yildan fazladir yasiyorum size onerim benim kafamdada basinc hissi vardi elinizden geldigi kadar uzerinde pek durmayin oyle kayboluyor sadece baş dönmesine malesef bi cozum bulamadim henuz halen arastiryorum hepsi panik ataktan kaynakli oldugunu belirtiyorlar bi cozum bulursam yazicam.

Ben gecen senede yaşamıştim bunu ilaçla dönmeler kesilmisti..ama sersemlik gözlerimi odaklayamama vardi birde aşırı kulak dolgunluğu sonrasında kafama ve kulak arkalarına hacamat yaptırdım kesilmişti.tekrardan yaptırmayı düşünüyorum sizde arastirin isterseniz

Sibeliummu kullandiniz? Evet kafamda basinc hissi ve boyun agrim hacamat yaptirdim rahatladi sersemlik ve bas donmesi halen devam

Normaldw 5 seans gittim bayag iyi geldi dogum yaptiktan sonra birkatim ayrica her ay uzerinr zam geliyordu fiyatlara özel hastanede gdiyordum gitmeyi biraktim.
çok iyi gelir aslında bazı illerde kadın merkezlerinde vsde oluyor onu da araştırın isterseniz

Cok sagolun arastricam ama iste b3n bir turlu bu sersemlik ve bas donmesinin psikolojik olduguna kendimi inandiramiyorum hep bir sey varda bulamiyorlarmis gibime geliyir her doktor farkli bir ilac veriyor 3v eczaneye dondu resmen

Kesinlikle KBB ye Vertigo için gidin ve boyun düzleşmesi var mı baktırın . Boyun düzleşmem var ocaktan beri canım çıktı hala toparlanmaya çalışıyorum

Boyun düzlesmem ve ayni zmanda boynumun iki tarafinda fitikvar ama sordugumda fizik doktoru bas dönmesi yapmaz dedi sizde n3 gibi sikayetler vardi kbb de giitim vertigo yok dedi.

Kesinlikle KBB ye Vertigo için gidin ve boyun düzleşmesi var mı baktırın . Boyun düzleşmem var ocaktan beri canım çıktı hala toparlanmaya çalışıyorum
Benimde C5 c6 c7 fıtık daralma ve düzleşme var. Sürekli baş dönmesi var haplarım 1 iken günlük 5 oldu . Çok pis bir hastalık

Evet gittim vertigo olmadigini soylediler psikiyatri foktoru panik atagin yaptigini soyluyor ama 4 aydir selectra kullaniyorum ama ayniyim
İlk başta bendede öyle başladılar selectra kullandım 6 ay gibi sikayet ayni devam etti. 20 kilo aldım selectra sayesinde ve bıraktım. Sonuç emar ve boyunda düzleşme daralma ve 3 fıtık. Bundan kaynaklı imiş.

Merhaba bende de panik atak kaygı bozukluğu vardı bende 2 yıl ilaç kullandım sizin gibi acikler de gitmediğimiz Dr kalmadı ben keçi peynirşnden zehirlendim ondan sonra oldu bende hayata küstüm resmen ilaçlar iyi gelmişti bana bıraktım arada ilaçların yan etkisi oluyor hemen panik oluyorum sersemlik başım döner gibi oluyor anlıyorum sizi ben çareyi spora gitmekle buldum plates ve yoga 1 yıldır devam ediyorum takmadıkça geçiyor inanın öyle yapın sizde antidepresnlar çözüm değil çok geçmiş olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…