Basen eritmek için diyet

hahah acaba kardeş miyiz diye düşünmeden edemedim. :) Gerçekten vücutlar aynı. Bacak kalın olduğu için bacak boyunuda kısa gösteriyor. Popo kalksa biraz tamamdır. :)

Mari winsor buns & things yaptım şimdi kızlar. :) Bacaklara süper gelecek bi egzersiz deneyin bence. Acayip yanıyo basenler yaparken

Aynen ya kısa insanlardan daha kısa görünüyorum sanki :KK70: evet o egzersiz süper gerçekten. Küçücük de olsa faydasını gördüğünde yazmayı ihmal etme buraya canım :)

Aynen ya kısa insanlardan daha kısa görünüyorum sanki :KK70: evet o egzersiz süper gerçekten. Küçücük de olsa faydasını gördüğünde yazmayı ihmal etme buraya canım :)

canım 20 gündür falan hergün en az 5 dk bacak egzersizi yaptım. Ama mezuro alıp ölçmeyi yeni akıl ettim o yüzden sayısal bir değer belirtemiyorum. :KK43:

Mari winsoru bi kaç gündür yapıyorum. Ama sıkılaşmayı hissediyorsunuz. Ben birde yemeğimi azaltıp sağlıklı beslenmeye başladım 4 kiloda verdim. Sarkmalarımın daha sıkı olduğunun farkındayım. Ayrıca bide tüyo vereyim sana. Ben sıkı bi külotluçorap giyiyorum içime sürekli. Hem pantolonda 1 beden küçülüyorsun hemde topluyor canım. Ayrıca yürüyüş olsun bacak egzerzizleri olsun terleme daha fazla yapıyor.

Canım çok iyi vermişsin helal olsun. :) İnşallah istediğiniz zaman bebeğinizi kucağınıza da alırsınız sağlıkla.

Dediğin gibi bende fiziğin ters armut tipinde yani dar popo geniş omuzlar olmasındansa geniş baseni tercih ederdim valla. Ya da göbekli kalın bi bel elma tipi.

Tamam bizim fizikte güzel değil ama kötünün iyisi diyelim. :)

:))) amin inşallah canım benim tez vakitte gelir inşallah yuvaların Şenliği. Aynen gülüm kadın azıcık basenli olacak da biraz fazla o da olsun ne yapalım gittiği yere kadar artık :)))

:))) amin inşallah canım benim tez vakitte gelir inşallah yuvaların Şenliği. Aynen gülüm kadın azıcık basenli olacak da biraz fazla o da olsun ne yapalım gittiği yere kadar artık :)))

İnşallah canım. :)

KAtılıyorum yemeğin salçalısı kadının kalçalısı dememişler boşuna ama herşey dozunda güzel tabi :)

canım 20 gündür falan hergün en az 5 dk bacak egzersizi yaptım. Ama mezuro alıp ölçmeyi yeni akıl ettim o yüzden sayısal bir değer belirtemiyorum. :KK43:

Mari winsoru bi kaç gündür yapıyorum. Ama sıkılaşmayı hissediyorsunuz. Ben birde yemeğimi azaltıp sağlıklı beslenmeye başladım 4 kiloda verdim. Sarkmalarımın daha sıkı olduğunun farkındayım. Ayrıca bide tüyo vereyim sana. Ben sıkı bi külotluçorap giyiyorum içime sürekli. Hem pantolonda 1 beden küçülüyorsun hemde topluyor canım. Ayrıca yürüyüş olsun bacak egzerzizleri olsun terleme daha fazla yapıyor.

Hissediyo olman bile çok iyi demek ki sıkılaşıyorsun :) külotlu çorap fikri güzel gerçekten hatta bacak kısımlarının tamamı korse gibi sımsıkı bi çorap markası biliyorum ama sadece istanbulda varmış sanırım. :KK43: bacakları korseli çorap sorduğumda sadece belirli bölgeleri korseli olanları gösteriyolar ama ben bacağın tümü sımsıkı olsun istiyorum bulamadım henüz öyle bişey :) istanbulda da olmadığım için..

Hissediyo olman bile çok iyi demek ki sıkılaşıyorsun :) külotlu çorap fikri güzel gerçekten hatta bacak kısımlarının tamamı korse gibi sımsıkı bi çorap markası biliyorum ama sadece istanbulda varmış sanırım. :KK43: bacakları korseli çorap sorduğumda sadece belirli bölgeleri korseli olanları gösteriyolar ama ben bacağın tümü sımsıkı olsun istiyorum bulamadım henüz öyle bişey :) istanbulda da olmadığım için..

Evet canım. 10 gündür sürekli sıkı külotluçoraplar giyiyorum.

Ama o dediğin çorapları hiç bilmiyordum. İstanbuldayım ama marka model bilgisi verebilir misin acaba canım ?

Bende çorap olarak değil ama bölge bölge sıkı yerleri olan bir sporcu taytı var.

Evet canım. 10 gündür sürekli sıkı külotluçoraplar giyiyorum.

Ama o dediğin çorapları hiç bilmiyordum. İstanbuldayım ama marka model bilgisi verebilir misin acaba canım ?

Bende çorap olarak değil ama bölge bölge sıkı yerleri olan bir sporcu taytı var.

Oroblu markası canım :) senin bahsettiğin tayt nasıl bişey canım?

Oroblu markası canım :) senin bahsettiğin tayt nasıl bişey canım?

Cnım resmini çeksem anlaşılmaz ama naylon bi tayt mesela basen kısmı ve alt bacağın arkası sıkı şekilde komple bele kadar sarıyor. Ama inan nerden ne zaman aldım hiç hatırlamıyorum ve markada yok üstünde. :/

Şu senin dediğin markaya bakayım haftasonu 2 hafta sonra tırmanış yapıcam alayım bari :)

Cnım resmini çeksem anlaşılmaz ama naylon bi tayt mesela basen kısmı ve alt bacağın arkası sıkı şekilde komple bele kadar sarıyor. Ama inan nerden ne zaman aldım hiç hatırlamıyorum ve markada yok üstünde. :/

Şu senin dediğin markaya bakayım haftasonu 2 hafta sonra tırmanış yapıcam alayım bari :)

Anladım canım ben de özellikle basen ve üst bacağı sıkı tutan bi çorap veya tayt bulabilsem süper olurdu :) dediğim markadan olan çorapları özellikle ünlüler giyiyormuş bacakları sımsıkı ve incecik gösteriyormuş :)

Anladım canım ben de özellikle basen ve üst bacağı sıkı tutan bi çorap veya tayt bulabilsem süper olurdu :) dediğim markadan olan çorapları özellikle ünlüler giyiyormuş bacakları sımsıkı ve incecik gösteriyormuş :)

Vay uyanıklar vayy :) Bizim neyimiz eksik :KK70::KK70: Bizde alalım bizde incecik gezelim :KK52:

tek olmadığıma çok sevimdim kızlar :KK62::KK62::KK62:
benim de sorun bacak göbek ve basen :KK43::KK43:
bizim de yaz sonu kuzenim evleniyo o zamana kadar sıkılaşmak istiyorum özellikle şu basen ve göbek gitsin artık :KK8::KK8::KK8:

Merhaba arkadaşlar

Boyum 169 kilom 65 yaşım 23

Fiziğim armut tipinde. Belim ince , omuzlarım falan geniş değil çok şükür. Ama gelgelelim ki bütün fazlalıklarım bacaklarım ve basende toplanmış.
Lise zamanıma kadar fiziğim normaldi yaz tatilinde 3 ayda 10 kilo falan aldım. sabahtan akşama kadar oturduğum için resmen popom büyüdü.
O zamandan beri hiç bi şekilde gitmedi bu bacaklarım. Kilo verdiğim zamanlar oldu ama iyice göbeğim belime geçti. bacaklarda tık yok. o zaman daha da kötü durdu. Aranızda benim gibi alt fiziğinden rahatsız olanlar vardır illaki , uyguladığınız bir diyet bir egzersiz, ve ya başka birşey var mı fayda gördüğünüz bir şeyler varsa paylaşır mısınız ?Şimdilik şu aşağıdaki ender saraç diyetini buldum internette. Uygulayan var mı aranızda ?

Sabah kahvaltınızda ; 1 adet yeşil elma (kabuğu soyulmadan yensin) 1 adet sert seftali
Ara öğünde ; 2 parmak taze dil peyniri
Öğlen yemeğinde ; 1 porsiyon tavuk ızgara (derisiz), rokası bol olacak şekilde yeşil salata
Ara öğünde ; 5 adet yulaflı bisküvi
Ara öğünde ; saat 17,30 gibi 1 adet yeşil elma
Akşam yemeğinde ; 5 yemek kaşığı zeytinyağlı fasulye, 1 dilim çavdar ekmeği, 1 porsiyon mevsim salatası
Yatmadan 1 saat kadar önce ; 1 bardak şekersiz tarçınlı diyet süt,
Canım boyumuz kilomuz ayni basen bacak ne durumda senin girebildin mi 38 bedene benim de tek hayalim 38 beden olmak gel beraber bir seyler yapalım

Basen üst bacak baldır ben de aynı dertten muzdaripim. Bi ara azmettim sağlıklı beslendim yürüyüş yaptım sonuç süperdi doğum yaptım karnım düz fakat basen ve bacak geri geldi :KK43: Tekrar yapabilirim burda sizle fırsat buldukça kendi çözüm yollarımızı paylaşarak :*

Egzersiz sıkılasmak yerine her gün on bin adım atmaya özen gösterin diğer türlü kas oluyo da

Ben açmadim bu günlüğü açılmışa dahil oldum kimse yazmasada ben yürürüm burdan pes etmek de yok bahane üretmek de bacak ve basenleri eritene kadar mücadeleye devam

Daha önce yaptım yine yaparım bebeğim 1,5 yaşında çıtır anne olacagim galiba veya fistik gibi hatun boy 1,62 kilo 58 ilk hedef 55 daha sonra 52 gerisi Allah Kerim :-*

Günaydınnnn günlükcüm sanki süzüldüm buraya yazdığımdan beri zaten rapor vermek bana hep iyi gelmiştir. Karbonhidratlı gıdaları daha az tüketiyorum kahve içince iştahım azalıyor nar da acayip tok tutuyor

Basen üst bacak baldır ben de aynı dertten muzdaripim. Bi ara azmettim sağlıklı beslendim yürüyüş yaptım sonuç süperdi doğum yaptım karnım düz fakat basen ve bacak geri geldi :KK43: Tekrar yapabilirim burda sizle fırsat buldukça kendi çözüm yollarımızı paylaşarak :*
Canım yürüyüş baldir basen eritiyo mu

X