basenlerim

yani azmetmek lazım sporu bıraktığınız oldu mu hiç ben istikrar sağlamıyorum
Çocuk doğuran kadar olmadı.Duzenli yaptım.Zaten genel olarak sağlıklı beslenen biriyim.Ama o dönem un ve paket gıda sıfıra yakındı.Spor yaptığım için canım da cekmezdi hiç.Ah gidi günler ah !

kızlar merhaba buraya yeni üye olurken ta kaç sene önce yine böyle bir konu açmıştım hala aşamadım, benim basenlerim var geniş ve işte rahatsız oluyorum ben işte hep ceket giymek zorunda hissediyorum bugün pantolunu ceketsiz giydim yine yerimden kalkmak istemiyorum ben mi abartıyorum yoksa insanların bakışları mı benim bunu aşmama sebebiyet vermiyor anlamadım , etek giymek daha iyi bu arada kamufle ediyor ama bu seferde bacaklara bakıyorlar , bıktım cidden
bence düşündüğünüzden daha güzel gösteriyor basen sizi.Sezin karamese de basenli bi kadın giyim tarzına bakabılırsınız onun uzun elbıseler cok yakısıyodu mesela ona

kızlar merhaba buraya yeni üye olurken ta kaç sene önce yine böyle bir konu açmıştım hala aşamadım, benim basenlerim var geniş ve işte rahatsız oluyorum ben işte hep ceket giymek zorunda hissediyorum bugün pantolunu ceketsiz giydim yine yerimden kalkmak istemiyorum ben mi abartıyorum yoksa insanların bakışları mı benim bunu aşmama sebebiyet vermiyor anlamadım , etek giymek daha iyi bu arada kamufle ediyor ama bu seferde bacaklara bakıyorlar , bıktım cidden
Ay basenli kadınlar bal olsaymis yaaaaa ben o kadar cekici buluyorum ki alt bedeni geniş olan hanımları.

baya takıntı olmus sizde
kimse bakmıyo,ilgilenmiyo olsa bile herkes bakıyomuş gibi gelir artık
ufak bi destek alsanız sanki aşarsınız gibi
buna benzer başka bir durumu yıllar önce ben de yaşamıştım
sizde durum ne bilmiyorum ama ben 4 sene kadar herkesle iletişimimi kesip dünyanın en çirkin insanı ilan etmiştim kendimi
tabi bilmiyordum da psikologu,psikiyatrisi vs
şimdi ne salakmışım bunlara mı takılmışım diyorum

55 kiloyum belim ince bacaklarım ince fit ve genel zayıfımdır ,fiziğim beğenilir düzenli spor yapıyorum ama diyet yapmadığımdan ve şeker bağlılığımdan sebeb asla sporla da eritemediğim minik bir göbeğim var ve yüksel bel giydiğimde göbeğim hiç görünmediği zaman bana gelip ayy ne güzel zayıfsın deseler bile sanki herkes göbeğimi görüyor gibi geliyor kötü hissediyorum aslında kendimiz o bölgeleri sevmediğimiz için tamamen psikolojik kendimiz takıntı yapıyoruz bence

Belim 68 basenlerim 105 cm ve bu fark kilo verirken de aynı kalıyor :KK43: 52 kiloyken bile basenlerim 95 cmdi. Şuan 62 kgyum genetik bu değişmiyor maalesef. Zayıfken biraz daha normal duruyor hep zayıf kalmak da hızlı kilo alanlar için biraz zor bir de araya doğum vs girerse

40 bedene girebilen bir basen geniş değildir. Basen güzel bişey ayrıca çok kadınsı, çok seksi. Keşke benim de olsaydı 🙄
Bence de ,kesinlikle katılıyorum.Elma tipi olmaktansa armut tipi olmak her zaman daha kadınsıdır. Eğer elma tipiyseniz ,squat ,pilates ile kas yapıp o bölgeleri genişletme şansı olabiliyormuş.

Bence de ,kesinlikle katılıyorum.Elma tipi olmaktansa armut tipi olmak her zaman daha kadınsıdır. Eğer elma tipiyseniz ,squat ,pilates ile kas yapıp o bölgeleri genişletme şansı olabiliyormuş.
evet ben tam olarak armut olabilirim

Basen biraz genetik bir şey. Mayıstan bu yana düzenli pilates yapıyorum. Karnım 85’ten 75 cm’e düştü. Kolum 27 cm’den 24 cm’e düştü. Ama basenim 96’dan 95’e düştü.
Ne kadar dikkat edersem edeyim incelmiyor. Bununla yaşamayı öğrendim 🥲

Düzenli spor yaparsan inceltebilirsin .
G5 gibi yöntemler var ayrıca bunlardan da destek alabilirsin.
40 beden çok seksi falan deyip kendimizi avutmayalim bence .
38 bedeni geçince hoş durmuyor bu bir gerçek .
Bende basenli kalçalı bir hatunum ama sıkı diri durması gerekiyor o bölgenin .
40 bedene yaklaştığımi gördüm en son hemen diyete spora başladım.
Hiç güzel durmuyor kotlar vs .
36 bedenken çok güzel duruyordu her giydiğim.
En azından 38 olmalı diye düşünüyorum

Ben de basen konusunda kompleksliyim, basenlerim üst bedenime göre büyük. Kilo sorunum da yok aslında yapı olarak inceyim. Ama basenlerim geniş. 50 kiloya düştüğümde de genişti. Aletli pilates az biraz sıkılaştırdı ama tembelim düzenli yapamıyorum. Ben de tesettürlü gibi uzun kalça örten ceket, uzun gömlek, yelek, elbise çan etek ile geziyorum. Kot-tişört giyemiyorum mesela yakıştırmıyorum:KK43: çare bence daha da büyümesin diye düzenli spor/kilo kontrolü.. kesin çözüm de bölgesel yağ aldırma.

X