BAŞIM ÇOOK BÜYÜK BELADA NE OLUR AKIL VERİN

14 yasinda evlenmis de 15 yasinda cocuk dogurmus da o arada okumus memur olmus atanmis ikinciyi dogurmus da bosanmis da

Koca kamu kurumunda calisiyomus is yerinde adamla tanismis ama adam yalanci cikmis

Olayin dogru olma ihtimali yuzde 1 ben o 1 ihtimale istinaden yazdim yoksa kolpa akiyo :d

Bana da öyle geliyor gerçeksede eksik anlattığı çoook şey var

Iftira ediyo diyin ,ona da korkmus gibi gozukmeyin bence ..
Tabi elinde acik secik mesajlar ,fotograflar yoksa ispatlayamaz havlar havlar durur manyak ..

14 yasinda evlenmis de 15 yasinda cocuk dogurmus da o arada okumus memur olmus atanmis ikinciyi dogurmus da bosanmis da

Koca kamu kurumunda calisiyomus is yerinde adamla tanismis ama adam yalanci cikmis

Olayin dogru olma ihtimali yuzde 1 ben o 1 ihtimale istinaden yazdim yoksa kolpa akiyo :d

Aynen oyle. Ben de bunu diycektim de millet ustume yurumesin diye dolayli yoldan sordum :KK53:

Ben kendimi ovecek durumda değilim arkadaşlar allah aşkına ya. Ben aramızdaki uyumsuzluga rağmen yuva kurmak istedim bundan bahsediyorum. Yoksa ben adriana lima olsam ne olur 200 Kilo bi kadın olsam ne olur. Ben kendimi met etmiyorum ki. İnanılmaz uçurum var arada diyorum. Davul bile dengi Dengine yani. Bu uçurumun oda farkında olduğu için yapıştı kaldı bunu anlatıyorum Size. Nedir bu konu dışı eleştiri hevesi. Eğlenceli konulara geçin bi Zahmet. Ben her insan gibi hatalar yapabilecek ama iyi bi anneyim. Bu kadar. Kimse burdada rahibe lik yapmasın kimseye

Ben kendimi ovecek durumda değilim arkadaşlar allah aşkına ya. Ben aramızdaki uyumsuzluga rağmen yuva kurmak istedim bundan bahsediyorum. Yoksa ben adriana lima olsam ne olur 200 Kilo bi kadın olsam ne olur. Ben kendimi met etmiyorum ki. İnanılmaz uçurum var arada diyorum. Davul bile dengi Dengine yani. Bu uçurumun oda farkında olduğu için yapıştı kaldı bunu anlatıyorum Size. Nedir bu konu dışı eleştiri hevesi. Eğlenceli konulara geçin bi Zahmet. Ben her insan gibi hatalar yapabilecek ama iyi bi anneyim. Bu kadar. Kimse burdada rahibe lik yapmasın kimseye
Yok canim 200 kilo olmadigini biliyoruz soyledin ya 1.70 boyundasin 58 kilodan 52ye dustun :d

İnternetten tanışmış olabilirler belki. Hoş karşılanmaz diye gizliyor olabilir konu sahibi.

Korkmayın ayrıca, bu adamdan kurtulmak için elinizden geleni ardınıza koymayın. Korktukça daha kötü olur.

15 yaşında anne oldum. Okudum. Memur oldum. Atandım. Oğlumu 15 yaşında kucağıma aldım. Aşk evliliği yaptım. Kimseyi dinlemedi. Ama alkol illetinden kurtulmadi anlaşmalı olarak ayrıldık. Ne var bunda evet. Orada yasimin 24 lü yaşlarda gibi durduğundan bahsediyorum. Tabiki yaşım 23 değil 31 yaşıma gircem n sadece küçük duruyorum.
Aşk evliligini 15 yasinda mi yaptin ?

Aslında konu sahibi ilk eşinin hışmından cekiniyor..çocukları almasından..tabi her boşanan ve iliski yaşayan kadının elinden velayeti almak ne kadar doğru, böyle bir karar çıkar mi.. Korku bundan, yoksa konu sahibi mesleği olan bir bayan kimseye eyvsllahi olmaz
Ben konuya inandim ya

Oğlum 14 yaşında evet. 5 de diyebilirim niye yalan söyliyim ki yani. Ama küçük bi evlilik ve ardından hırs okudum kpss ye girdim ve çalışıyorum bu kadar basit gel

Aslında konu sahibi ilk eşinin hışmından cekiniyor..çocukları almasından..tabi her boşanan ve iliski yaşayan kadının elinden velayeti almak ne kadar doğru, böyle bir karar çıkar mi.. Korku bundan, yoksa konu sahibi mesleği olan bir bayan kimseye eyvsllahi olmaz
Ben konuya inandim ya
Evet eski eşim bunu koz bilecek ve oğlum çok akıllı bu yüzden ve bunu duyunca ister istemez aklında bişe olabilir güvenini kırmak istemem evladımın. Erkek çocuğu sonuçta

Arkadasim elin adamini niye aldin evine atesle barut baban in evinde olsan yasmiycaktin baban burda hakli ayri ev olmama konusunda evlenmeye niyeti ciddi olan adam gelir babanin evine

Oğlum 14 yaşında evet. 5 de diyebilirim niye yalan söyliyim ki yani. Ama küçük bi evlilik ve ardından hırs okudum kpss ye girdim ve çalışıyorum bu kadar basit gel
14 yasinda evlenecek kadar cahilsin ama okumayi birakmiyosun. Ayyas koca da epey imkan sunmus sana okumus etmissin. Koca kamu kurumunda adamla tanisiyosun ama adam nasilsa sehir disinda ve buyuk yalanci cikiyo falan

Somestr tatili geldi ya belayi satin aldik artik

Evet eski eşim bunu koz bilecek ve oğlum çok akıllı bu yüzden ve bunu duyunca ister istemez aklında bişe olabilir güvenini kırmak istemem evladımın. Erkek çocuğu sonuçta
Tamam madem bir hata oldu.. Sonuçlarına katlanmak sana dusuyor.. Sen o pislikten önce davran ailene konuyu aç, savcılığa gideceğini söyle.. İnkar et mesajları da.. Başka ne yapabilirsin

X