BAŞIM ÇOOK BÜYÜK BELADA NE OLUR AKIL VERİN

Arkadaşlar ben 30 yaşında boşanmış iki çocuk annesiyim. Bundan üç ay öncesine kadar hiç kimse ile bi ilişki yaşamadım. Üç yıldır boşadım. Ve üç ay önce benim iş yerimde tesadüfi bir tanışma oldu anlatacağım şahısla. Dul bi kadın olmak toplumda zor olduğundan vé ben artık düzenli bi yaşam istediğim için evliliği de yavaş düşünüyordum. Bu kişiyle de iş yerimde tanıştık çok ısrarlı görüşmek istedi ilk etapta ilgimi çekti çünkü oda ayrılmışdi ve bi çocuğu vardı yanında. Benimde istediğim buydu. Bi baba ancak benim çocuklarımı ve beni anlayabilirdi. Ben numaramı verdim tamam görüşelim mesaj ile ama olmaz ise lütfen ısrarcı olmayalım dedim çay içtik ve tabiki asla olmaz ben sapık değilim lütfen kimseyi zorlayacak değilim dedi. Ben kimseden hicbirsey saklamayan birisi olduğum için. 15 gün kadar telefon ve mesaj ile hemen herseyi konuştuk ve cok ciddi ciddi ilerliyorduk. Önce anneme sonra kardeşlerime ve ardından oğluma ben birisi ile görüşüyorum ve sizinde tanismaniZi istiyorum dedim. Oğlum 14 yaşında kızım 6 yaşında. Oğlum anne olabilir dedi bende tanisayim dedi. Ailem yine öyle. Ben istediğimi ve ciddi düşündüğümü söyledim. Benden 6 yaş büyük kendisi. Pastane isletiyorum ve usta pastaciyim dedi. Hiç araştırma ihtiyaci hissetmedim bile ailem araştırsin diye. Çünkü güven verici konuştu hep benimle. Başka şehirde iş yeri çünkü. Resimlerini gösterdim annem hiç beğenmedi kızım senin gözün kör mü dedi. Bi suna bak bi kendine dedi. Ama ben yakışıklı aramıyorum anne çok düzgün bi insan dedim. Kızım yapma dedi hiç uyumlu değilsiniz dedi. Çünkü ben 23_24 yaşında ve hiç iki çocuk doğurmuş gibı durmayan gayet Fit genç kendine çok bakan sarışın yeşil gözlü hiçbir erkeğin yok diyemedigi bi kadınım ama bunlar boş keşke biraz kaderim düzgün olsaydı. Buda dolayısıyla aşık oldu. Etrafımda pervane oluyor. Başka şehirden pastalar çiçekler hediyeler eve iş yerime yağıyor. O kadar ilgili ki beni bile bağladı kendine. Biz bu sekilde üç ay filan sevgili olduk sürekli her hafta uçakla beni görmeye geliyor gidiyor. Geçen ay geldiğinde de bana oturmaya geldi gece indi uçaktan ve seni görüp öyle gideyim annemler dedi. Tamam canım gel dedim. oğlum yoktu kahve içti muhabbet ettik. Bu zamanà kadar elimi dahi tutmamisti üç ay boyunca ne o istedi ne de ben. Ama bi anda sarıldı öptü yanağımdan seni çok seviyorum dedi. Sonra öpmeye başladı ve karşı gelmedim. Bi anlık nefsime uydum allah beni kahretsin çok pişmanım. Ve biz birlikte olduk. Sonra bana dedi ki sakin pişman olma benim karimsin sen dedi en kisa zamanda evlenicez dedi. Ama ben pişmanlığı yenemedim. Hergün ağlamaktan helak oldum. Ve ondan oyle bi An soğukluk geldi. Bu iki gün kaldı gitti. Ben çok soğuk davranınca tekrar geldi çünkü çok seviyor. Ailesini getirecek ki ailem ile tanışşunlar kimse gelmiyor. Tam 20 gün kaldı kimse yok. Hergün arıyor hazilanin ailem geliyor millet hazırlık yapiyo kimse yok. Babam killandı. Araştırdı ki bu orada Pastanede çalışan birisi. Ailesi de oğlum bu kızı sana vermezler diyo. Yalanimi ortaya çıkarmayın diyo. Aile rezil olacak diye gelmiyor. Ama bu psikopat zorluyor. Sonra ben buna dedim ki kimse gelmesin istemiyorum ben seni filan bu delirdi. Bana ağzıma içki vurmam demis di. Gitmiş içmiş içmiş camı kapıyı indirmiş aşağı. Eli kolu kesikler içinde. Hastanelik oluyor. Falan filan. Kardeşi beni aradı dedi ki abla şununla konuş gitsin sonra o gider ayrıl. Bizde babamlar da onaylamıyoruz abimin evlenmesini çünkü o degismez. Tamam dedim. Neyse dedim git kendine çeki düzen ver kafamı toplamam lazım dedim. Buda ben birikim yaptım pastaneyi acicam sana müthiş bi hayat kurup seni alıcam dedi ve bende görecegiz dedim ve gitti. On gün o yazdı ben cevap vermedim. Aradı açmadım. İstemiyorum herseyin yalan çıktı dedim. Bu iki gün sonra çıktı geldi. Buraya yerleşti işi gücü bırakmış. Benimle burada yaşayacakmış falan. Laftan anlamıyor. İnanılmaz nefret ettiğim şeyi yaptı bana yalan söyledi. Beni tehdit ediyor ailene oğluna herseyi anlatırım iş yerine gelip seni rezil ederim diyor. Benimle birlikte oldu diyeceğim diyor. Burası küçük bi memleket ve beni herkes tanır. Büyük bi kamu kurumunda çalışıyorum. Bunları yapacak bi insan. Mesela resimlerim var çıplak değil ama bunlarla tehdit ediyor eski eşine gondercem ki çocukları alsın senden diye. Babam bunu duyarsa ölür onunla yattığımı. Allah affetsin beni uyku uyumuyorum yalvariyorum allahım affet diye. Bu belayı da benden al rabbim diyorum. Tövbe evlenmek filan bir daha asla. Ben rezil olamam ailemin oğlumun başını önüne egemem. İntihar etmeyi denedim. Kızımın yüzüne bakıyorum yapamıyorum o iyice küçük. Polise gidemem rezil olurum. Çünkü karakoldan cagrilinca iyice azacak hersey yapar. Ailesi ile konuştum. Elimize geçmiyor bulamıyoruz telefonları açmıyor diyo abisi ve babası. Abisi diyor zitlasma hersey yapabilir. Ne yapacağımı şaşırdım kaldım. Kafayı yedim resmen . 170 boy 59 Kilo zaten zayiftim. 52 Kilo olmuşum. Bittim resmen. Ne olur yardım edin akıl verin pismanlik zaten yaşıyorum. Eleştiri alacak durumda değilim lütfen.
yaşadıklarınız üzücü .. insanız anlı gafletle yaptıklarımız böyle başağrısı yapar

öyle moddata söylemişsinizki
onu yapapma bunu yapamam .. insanlarını söyleyeceği tüm çözüm yollarını kapatmışsınız
yine polise gitmenizi tavsiye ediyorum

30 yasındaymis 23 gösteriyorum demis :)

30 YAŞINDAYMIŞ AMA 23 GÖRÜNÜYORMUŞ

Çünkü ben 23_24 yaşında ve hiç iki çocuk doğurmuş gibı durmayan gayet Fit genç kendine çok bakan sarışın yeşil gözlü hiçbir erkeğin yok diyemedigi bi kadınım

Bu mesaji yazinca oyle anladim. Ne biliyim. :))

tehdide boyun eğmenin sonu yok, tehdit ediyo diye evlenip çoluk çocuğunla aynı eve sokucak halinde yok, ailene anlat, olmadı oama olmuş gibi iftira atıyo de, onlar arkanda oldukça korkun olmasın

ailenize anlatın bu şekilde söylerim diye beni tehdit ediyor yalan söylediği için ayrılmak istedim ama böyle söylüyor deyin.. ondan önce siz davranın.. ailesini de aradım zıtlaşma herşey beklenir ondan dediler deyin.. kalkıp anlatsa bile ailenize ispat edemez zaten .. siz işyerinde arkadaşlarınıza falanda çıtlatın yavaştan.. hatta bu şekilde beni tehdit etmeye devam ederse polise gideceğim falanda deyin.. üste çıkın .. söyledikleri yalanmış zaten insanlar ona değil size inanır..
Arkadas cok guzel bir fikir vermis. Is yerinde abi sayacaginiz,abla sayacaginiz kisilere ufaktan dert yaniyor gibi beni rahatsiz ediyor,yolumu kesiyor vs diye söyleyin. Bir sure boyle alistirin cok uzun tutmayin sureyi ama hemen ptesi anlatmaya baslayin. Sonra da mutlaka polise gidin. Benim basima lisede geldi boylesi. Gitti arkadaslarima,okuldakilere yattik dedi serefsiz namussuz. Halbuki olmadi oyle bir sey. Degil yatmak yuzunu bile gormek istemedigim biri idi. Mezun oldu, derdi bitmedi. Yolumu kesmeler,sunla niye konustun diye hesap sormalar. Hep sustum rezil olmiyim diye. En sonunda sokak ortasinda bagiri bagiriverdim avazim ciktigi kadar. Siddete basladi cunku. Sonra polis cagirdi bir amca sagolsun, bu polisi duyunca topuk tabii. Hemen karakola gittik babama anlattim. Babamla aram cok kotu oldu sanki ben sucluymusum gibi ama en azindan ailem arkamdaydi gördu bunu. Uzun yillar savciliga ragmen rahatsiz etti sosyal medyadan. En sonunda tum hesaplarimi kapattim. Ama mahkemeye gidince aklibasina geldi itin, eskisi gibi yolumu kesememeye basladi. Tam ergenlik cagimda boylesi rezil bir insanla karsilastim. Konunuzu okuyunca o geldi aklima. Lisedeki afedersinix kasarlarin bile maskarasi olmustum. Yatsaniz da bu sizi ilgilendirir. Ne demek ya bir kadinin boyle ortaya lafini yaymak. Pislik,embesil adam. Aciz bunlar acizlikten hep. Korkmayin ya gidin sikayet edin, Allah korusun bicagi saplasa bi gun is cikisi ne olacak o cocuklarinizin hali. Iyi bir avukatla gorusun ve sikayet edin. Allah yar ve yardimciniz olsun.

Sürekli kendini övdüğün için okumayı yarıda kestim ......!!!

Nerde övgü var Pardon. Olayı tam anlatıyorum. Tekrar soru sorulmasın diye. Ge kendimden bahsetmek zorundayım. Kimsenin dış görünüşü ile birlikte olmadığımı sadece huzur aradığımı. Bu kadar görsel uyumsuzluk olmasına rağmen ona adım attığımı anlatıyorum Burada. Ben burada kendimi ovsem ne olur kimse görmüyor. Görsen ne olur beni. Ben bunu düşünecek durumda değilim.

Çünkü ben 23_24 yaşında ve hiç iki çocuk doğurmuş gibı durmayan gayet Fit genç kendine çok bakan sarışın yeşil gözlü hiçbir erkeğin yok diyemedigi bi kadınım

Bi de 14 yasinda bir cocuk 30 yasinda bir kadin icin fazla buyuk zaten. Demekki 15 yasinda evlenmis.

Haklısınız aslında :) ben basını iyi aklımda tutmusum demekki :KK45:

Nerde övgü var Pardon. Olayı tam anlatıyorum. Tekrar soru sorulmasın diye. Ge kendimden bahsetmek zorundayım. Kimsenin dış görünüşü ile birlikte olmadığımı sadece huzur aradığımı. Bu kadar görsel uyumsuzluk olmasına rağmen ona adım attığımı anlatıyorum Burada. Ben burada kendimi ovsem ne olur kimse görmüyor. Görsen ne olur beni. Ben bunu düşünecek durumda değilim.

Neden o kadar kucuck yasta evlendiniz ki? Aileniz mi zorlamisti?

Bizim onla bu birliktelikten sonra ki yazismalar var. Mesela diyor ki sanà bi kez daha aşık oldum. Seni benden ölüm ayırır. Dünyayı yakarım yine benim karım olacaksın. Bende pismanim diyorum. Böyle konuşma. Olmaması lazımdı diyorum. Oda yapacak bişi yok üzülme. Sen benim namusumsun. Gibiii. Bu tarz konuşmalar oluyor aramızda günlerce. Bunları ilk günden silmemiş hiç. Zaten bi tanesini okutsa benim onunla yattığımı ispat eder. Bunları ekran görüntüsü alıp alıp bana atıyor. Şerefsiz benle yattin. Neyimi begenmedin ayrılıyorsun. Namus bu kadar basit Mi sana. Kim Kaç tane var elinde benim gibi kullandığın gibi şeyler söylüyor. Ben senin yalanların için seni istemiyorum diyorum midem bulandı bir aydır duymadığım kalmadi diyorum. Kendini de parçalara ayirsan. Polise de gitsen. Ben olmedikce peşindeyim diyor. Benden beni öldürerek kurtuluesin diyor.
Yahu kimseye bi sey gosteremez tum tehdit mesajlarini ses kaydi elinde ne varsa hepsiyle savciliga sikayetci ol, gerekirse de dava ac. Ailen oturup mesaj mo okuyacak kaldi ki okusalar ne olur senin adini mi cikaracaklar? Tehditin sonu gelmez akilli ol niye hala muhatapsin adamla

Yok 23 gosteriyorum yok hic bi erkek bana hayir diyemez ya 14 yasinda boyuncs oglun var biraz agir oturakli ol sende hic akillanmaya niyetin yok

30 yasındaymis 23 gösteriyorum demis :)

15 yaşında anne oldum. Okudum. Memur oldum. Atandım. Oğlumu 15 yaşında kucağıma aldım. Aşk evliliği yaptım. Kimseyi dinlemedi. Ama alkol illetinden kurtulmadi anlaşmalı olarak ayrıldık. Ne var bunda evet. Orada yasimin 24 lü yaşlarda gibi durduğundan bahsediyorum. Tabiki yaşım 23 değil 31 yaşıma gircem n sadece küçük duruyorum.

Yahu kimseye bi sey gosteremez tum tehdit mesajlarini ses kaydi elinde ne varsa hepsiyle savciliga sikayetci ol, gerekirse de dava ac. Ailen oturup mesaj mo okuyacak kaldi ki okusalar ne olur senin adini mi cikaracaklar? Tehditin sonu gelmez akilli ol niye hala muhatapsin adamla

Yok 23 gosteriyorum yok hic bi erkek bana hayir diyemez ya 14 yasinda boyuncs oglun var biraz agir oturakli ol sende hic akillanmaya niyetin yok

Yazdıkları inandırıcı gelmiyor ben şöyleyim böyleyim demesinden ama gerçekse de bir kişi oldu demesi inandırıcı gelmiyor bu sefer

Yazdıkların en mantıklısı savcılığa verilcek sürüncek hepsi bu düşünmeye bile gerek yok

Hicbirsey yapamaz. Yatmissin ya da yatmamissin bu kimseyi inlgilendirmez kimseye de rezil olacagim diye dusunme. Ayrica bunh nasil ispat edecek. Kamera goruntusu mu var? Ayrica olsa bile bunu yapmasi zaten suc bir de ustune icerde yatar. Bunlarin hepsi seni korkutmak icin. Su an sana santaj yapiyor asla boyun egme. Yalan dersin iftira dersin. Herkes herseyi bilmek zorunda degil. Intihari da birdaha asla dusunme. Ilerde bunlari hatirlayinca gulup gececeksin.

Of okudukça üzüldüm ne kadar takıntılı bir adam yaa. Tayin isteyemez misiniz gitseniz o şehirden izinizi kaybettirseniz olmaz mı sonra numara flan da değiştirirsiniz zaten. Polis diycektim siz olmaz demişssiniz en fazla bu geldi aklıma

Yazdıkları inandırıcı gelmiyor ben şöyleyim böyleyim demesinden ama gerçekse de bir kişi oldu demesi inandırıcı gelmiyor bu sefer

Yazdıkların en mantıklısı savcılığa verilcek sürüncek hepsi bu düşünmeye bile gerek yok
14 yasinda evlenmis de 15 yasinda cocuk dogurmus da o arada okumus memur olmus atanmis ikinciyi dogurmus da bosanmis da

Koca kamu kurumunda calisiyomus is yerinde adamla tanismis ama adam yalanci cikmis

Olayin dogru olma ihtimali yuzde 1 ben o 1 ihtimale istinaden yazdim yoksa kolpa akiyo :d

Hicbirsey yapamaz. Yatmissin ya da yatmamissin bu kimseyi inlgilendirmez kimseye de rezil olacagim diye dusunme. Ayrica bunh nasil ispat edecek. Kamera goruntusu mu var? Ayrica olsa bile bunu yapmasi zaten suc bir de ustune icerde yatar. Bunlarin hepsi seni korkutmak icin. Su an sana santaj yapiyor asla boyun egme. Yalan dersin iftira dersin. Herkes herseyi bilmek zorunda degil. Intihari da birdaha asla dusunme. Ilerde bunlari hatirlayinca gulup gececeksin.

Yazışmaları varmış elinde silmemiş onunla tehtid ediyormuş..

X