Başıma gelene bakın

Daha önce paylaşmıştım,yine paylaşayim.
Afrikalı eşi olan bir kadın blogunda afrikalilarin çok erken evlendiğini, bekarım diyenin muhtemelen yalan söylediğini yazmıştı .

Sizinki de bu kategoriden, belli ki.
O kadın nedir necidir bilmem ama sizin iyiliginiz açısından her ikisiyle de iletişimi kesmeniz daha doğru olur. Adam gelişinde işlerini kolaylastirin diye size yanliyor olabilir, tek amacı cinsel fayda saglamak olabilir... Bir sürü seçenek var. Hicbirinin sonunun güzel bir yere cikmayacagi asikar

Bizzat bu durumu yasadim. Evlenmeden once gorustugum son kisi guzide bir Afrika ulkesinden bir arkadasti. Bir gun bir konuda 'Demek ki senden iyi bir baba olurmus' dedigimde bir anda 'Zaten benim oglum var' demisti Hic evlenmemis, cocugu varmis. Buraya kadar tamam ama sonra o cocugun annesi kim, kac yasinda, cocuk nerede, cocugun hayatina dahil mi kisimlarina asla tam olarak cevap vermedi. Cocugun adini bile 2 farkli sekilde soyledi. Ortada bir yalan dolan var diye kacmistim ben cocugu olmasindan ziyade, dedigin gibi sanirim gizlemek istedigi icin cocuk yokmus gibi davraniyor, sorunca da buyuk tepki veriyordu.

Iranlilarda kuma algisi normal görüyorlar seni begenmisler kendi araya kuma almak istedi malum herif 3lü olsun güclü olsun töbe töbe arkana bakmadan kac kacabildigin kadariyla
İranlıyım ve hiçte normal görülmüyo her ne kadar da şeriat ülkesi olsa bile arabistanla karıştırıyor olabilirsiniz:)

Benim İranlı çok tanıdığım var ve neredeyse hepsi şuan ki rejimin azınlık bir Arap olduğunu hatta Perslere zulm ettiğini söylüyorlar.
Bir de hepsi gerçekten çok eğitimli insanlar, o yüzden İranlılar bizim ülkemizde düşünüldüğü gibi değiller. Bu tecrübemi toplamda 10' a yakın arkadaş edindikten sonra kesinlestirdim.
Konuyla çok alakası da yok ama araya sıkıştırmak istedim :)

Farsça çalışırken onu ben de fark etmiştim. Dış dünyada çizilen imajları kötü aynı kötü çizilen Türkiye gibi

Ben olsam çok tırsardım herhalde... Ay ne bileyim çok değişik bir konu bu. Kesinlikle hiç bir şekilde size ulaşamasın.İyi ki inanıp güvenip yanına falan gitmeye kalkışmamışsınız. Organ mafyası mıdır sapık mıdır nedir tövbe yarabbim.

Bence kesinlikle dolandırıcı bunlar. Allah'ım heryerdeler resmen. Bana her hafta telegram ve wp dan yazıyorlar. Bugün Dyson saç şekillendirici bakmak istedim dolap uygulaması dolandırıcı kaynıyor.
Bunu da yazayım da dolandırılmak üzere olanlar varsa ayıksın. Profillerine numara yazıyorlar wp dan konuştuktan sonra da mesela sahibinden de komisyon daha az bu link üstünden alın deyip, sahibindenin birebir kopyaladiklari sitesindeki ilanı gönderiyorlar sonra geçmiş olsun. Mesela google a Dyson Air straight yazınca dysonairwrap sayfası en üstte çıkıyor o da dolandırıcı dyson.com.tr yi kopyalanmış.
Konu sahibesi her yer sahtekar dolandırıcı kaynıyor verilmiş sadakaniz varmış belki de ülkesine sizi davet edip organ mafyasına teslim edecekti herşeyi beklerim bu insanlardan.

Ay çok tatlısın ya .. böbrekler bize lazım su iç tövbe estağfurullah çok güldüm ya

Iran'i ovmeyi unutmadik degil mi arkadaslar? Biliyorsunuz o önemli akjwjdj, simeyra bacim Afrikalilarin TC vatandasligi alma arzusunun son kurbanlarindan biri olabilirsin.

Bahsettigin eş de muhtemelen Hollandali olmayan, G.Afrikali beyazlardan falandir, yani bana biraz dolandiricilik isi gibi geldi bu.

Engeli bas gitsin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…