Başımın sol tarafındaki ağrı :( lütfen okuyun

Seleyna07

Guru
Kayıtlı Üye
8 Ocak 2009
209
15
44
selam herkeze...
kısaca yazmak ıstıyorum....
başımın üstünde sol üstte sürekli ara ara girip çıkan bi ağrı 5...6gündür şimdi o ağrı aşağı indi alnıma yanı yıne sol köşeye şimdi ağrı orda sürekli o tarafı sıkmak istiyorum...allah aşkına nedir bu bilen var m?böyle olan var mı?
uykularım düzensiz beslenmemde bunla alakalı olabılırmı?ama ne alaka bilemıyorum lütfen bı cvp?

korkma canım benim çok olur o şekilde uykumdan uyandırdığını bilirim ağrının ,hüngür hüngür ağladığımıda dayanamıyordum....doktora gittim bişey çıkmadı ...adet dönemimde iyice artardı gözlerime vururdu son zamanlarda 2 aydır uykumu düzene soktum,kafeinden uzak durdum bitki çayına yöneldim ,stresten uzak durmak mümkün olmasada umursamaz davranmaya çalıştım çok şükür rahatım ....istersen bir doktora görün için rahatlar ilaç falan verir belki neler yapabileceğini söyler ...uyku düzeni çok etkiliyor buna eminim ...inşallah geçer canım sağlıkla kal

cnm ya nasıl iyi geldi yazdıkların,çok sağol...evet sanırım düzensizlikten vallaha 2 yaşında bir kızım var halen uyku düzeni oturmadı bana çok düşkün halıyle küçük olunca benı çok yoruyor bende stres yapıyorum oda başımamı vuruyo ne :)
tekrar cvp için sağol

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…