Başını telefondan kaldıramayan ilgisiz koca bıktım artik

Fatmanurxxxh

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
14 Haziran 2022
26
-1
25
5 senedir evliyim benim kocam oldu olasiz ilgisiz bir insan sevgiliyken nisanliyken böyle değildi sadece cinsellik için geliyor onun dışında hiç bişey yok bıktım yoruldum birde telefon çıktı şimdi sürekli YouTube dan video izleyip duruyor gömülüyor iki sohbeti yok kaç defa konuştum neler yaptık ya anlamıyor ben yoruldum artık canım sıkılıyor küsüyorum adamın umrunda olmuyor ya hanımlar Allah aşkına yardım edin ya

Hem oldum olasi boyleydi diyorsunuz hem de nisanliyken vs boyle olmadigini iddia ediyorsunuz. Uzgunum ama bu yalana hic inanmiyorum, herkeste ayni terane, sevgili iken boyle değildi vsvs. Siz gormek istememissiniz, evlenince duzelir demissiniz tum digerleri gibi.
Bizim yardim edecek bir seyimiz yok sanirim, aile terapisti deneyebilirsiniz.

Siz sohbet açınca ne diyor, cevap mı vermiyor geliştiriyor mu?
Ne konuşuyorsunuz?
Çocuk var mı?
Evet 1 tane çocuğum var genelde hep konuştuğu siyaset para araba falan sırf ilgisi var diye bunları konuşuyorum artik doğru düzgün cevap bile vermiyor sonra diyorum ki ne yaptın bugün konuşalım anlat hiç bişey diyor gelip bana sen nasılsın sen neler yaptın bile demiyor ya 6 saattir telefona gömüldü umrunda bile degilim

Hem oldum olasi boyleydi diyorsunuz hem de nisanliyken vs boyle olmadigini iddia ediyorsunuz. Uzgunum ama bu yalana hic inanmiyorum, herkeste ayni terane, sevgili iken boyle değildi vsvs. Siz gormek istememissiniz, evlenince duzelir demissiniz tum digerleri gibi.
Bizim yardim edecek bir seyimiz yok sanirim, aile terapisti deneyebilirsiniz.
Oldu olası böyle derken evlendigimizden beri böyle farkındaysanız 5 senedir evliyim burda yalan söyleyecek bişey yok en azından sevgiliyken nisanliyken ilgiliydi bir dışarı çıkıyorduk ortak birşeyler yapıyorduk zakit geciriyorduk sohbetler ediyorduk evlendik evleneli hiç bişey yok

Oldu olası böyle derken evlendigimizden beri böyle farkındaysanız 5 senedir evliyim burda yalan söyleyecek bişey yok en azından sevgiliyken nisanliyken ilgiliydi bir dışarı çıkıyorduk ortak birşeyler yapıyorduk zakit geciriyorduk sohbetler ediyorduk evlendik evleneli hiç bişey yok
Size yalan söylüyorsunuz demedim, bu genel bir yalandır.
Herkes esinin sevgiliyken vs oyle olmadigini iddia eder ama aslinda oyledir🤷‍♀️

Niye kocandan ilgi bekliyorsun ki aldatma durumu yoksa
kendine odaklan yap kahveni ac dizini izle

varsa boşa zaten yanında tutma.
Niye kocandan ilgi bekliyorsun mu?
Daha saçma bir sey okumamistim sanirim😂
Aldatmiyorsa da sorun yok, dizisini izlesin demek?
Imm şey, bu konularda seminer vermeyi düşünür müsünüz?
Eger düşünürseniz bilelim de, gelmeyelim🫣🤷‍♀️

Niye kocandan ilgi bekliyorsun mu?
Daha saçma bir sey okumamistim sanirim😂
Aldatmiyorsa da sorun yok, dizisini izlesin demek?
Imm şey, bu konularda seminer vermeyi düşünür müsünüz?
Eger düşünürseniz bilelim de, gelmeyelim🫣🤷‍♀️
Ya sen kendini burda millete salça olarak rahatlatan bir insansın. Olumsuzluktan beslenen birisin. Kimseye tavsiye filan verme sen. Sende pek işe yaramamış çünkü. Mutsuz kadın.

Konuşacak birseyi kalmamış heyecanı bitmiş vs vs olarak yorumlayabiliriz..
Sizde aynı şekilde davranın telefonu düşürmeyin elinizde ama abartılı bir şekilde yapın bunu ilgilenmeyin belki farkeder??

Bende aynı 5 yıllık evlilik. Hep ilgisizliğinden dert yanarım,kavga ederim söylerim anlatırım ne istediğimi anlatırım. Haklısın telefonla çok ilgileniyorum birakicam der ertesi gün sanki hiç konusulmamis gibi aynı devam. O telefon elinden hiç düşmez. Instagram,oyun dolaşır bitirir şarjı onu şarja takar tuvalete girer bir saatte orda geçer ordan sonra biraz uyur kalkar telefon şarj olmuştur tekrar eline alır. Bakacak bişe bulamasa bile Google'dan eski olayları aratır inceler. Habelere bakar. O telefonda bakacağı şey hiç bitmez. Sitemler,tavırlar hiç işe yaramıyor malesef. Can çıkar huy çıkmaz.
Soylenincede bütün erkekler böyle diyor.
Bir gün onun bana davrandigi gibi davrandım kendi haline katlanamadi.
Bende umursamıyorum artık kendi ugraslarim ev işi çocuk yemek derken geçiyor günler.

Ama bazı gerçekler de var..
Sevgililik dönemi gibi devam etmez ki evlilikte.
O tutkulu aşk yerine bir süre sonra güven duygusunun baskın geldigi bir şekle bürünüyor sanki.
Kocanın yaptığı bunun bir tık fazlası gibi ama nişanlılık ve sevgililik dönemini evlilikle mukayese etmemelisiniz.

Genelde mesaisi olduğunda arar bugün yemeğe beklemeyin diye ama aldattığını asla düşünmüyorum
İlginç bende 5 yıllık evliyim gün içinde en az 3 kere konuşuruz eve gelincede ayriyeten sohbet olur ve çocuğunuzda yok yani ... Bende evlendikten sonra hep uzaklaslr kopulur diye dusuustum ama çok şükür bnm evliliğim öyle olmadı . Eşinizle aranizda cidden soğukluk girecek birşey olmdigina emin misin

Cok kotu bir durum ya. Birinin haraketinin yanlis oldugunu ona anlatmaya calismak ve bunu onun anlamamasi. Ben ‘sende tek takil’ katilmiyorum. O zaman neden evlisinki madem durmadan ayri takilacaksiniz herkes kendi halinde. Al karsina konus baktin degismiyor bas tekmeyi. Boyle hayatmi gecer?

X