Gebeliğe Hazırlık Bata 6 gün kaldı, hayalet çizgi sizce var mı?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Belirtim yok dencek kadardı sadece göğsümde sızlama hissediyordum ama dokanınca hiç birşey yoktu ..benim hissim kuvvetliydi :)
Ben yumurtlama günleri hissettim sonra kesilince umudumu yitirmiştim. Herkes kasık ağrısı yazıp duruyordu, bende belli belirsiz vardı bişeyler ama psikolojiktir diyordum. Sadece anormal gazdan şüphelendim. Ama bugün kasık ağrısı iyice arttı. Sizin de bebeğinizi sağlıkla kucağınıza almanızı dilerim 🥰🥰❤️❤️

Ben yumurtlama günleri hissettim sonra kesilince umudumu yitirmiştim. Herkes kasık ağrısı yazıp duruyordu, bende belli belirsiz vardı bişeyler ama psikolojiktir diyordum. Sadece anormal gazdan şüphelendim. Ama bugün kasık ağrısı iyice arttı. Sizin de bebeğinizi sağlıkla kucağınıza almanızı dilerim 🥰🥰❤️❤️
Kasık agrisi cok farkli cnm ben 11+2 haftaligim ve suana kadar en cok enfeksiyondan kasik agirisi cektim oyuzden de ayırt edemedim 🤣
Herkes de ayni olucak die bisey yok hic belirtisiz 3 ay deviren var.. amin cnm Allah raziolsun sende saglikla kucagina al insalllaaahhh🙏

Bayada belli, var gibi çıkmış sanki.
Hadi inşallah vardır hayırlısıyla :):)
Şimdi emin olamayıp bir tane daha yaptım, artık bir de sabah yapcağım 😍❤️ Ay allah razı olsun kızlar çok teşekkür ederim cevaplarınız için 🙏🏻

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    185,7 KB · Görüntüleme: 337
Şimdi emin olamayıp bir tane daha yaptım, artık bir de sabah yapcağım 😍❤️ Ay allah razı olsun kızlar çok teşekkür ederim cevaplarınız için 🙏🏻
Hayırlı olsunn yumurtlamanın kacıncı gününde testiniz böyle coktı kaset test yaptınız mı

Hayırlı olsunn yumurtlamanın kacıncı gününde testiniz böyle coktı kaset test yaptınız mı
Merhaba, yumurtlama günü ve bugün dahil 10. Gündeyim. Reglime 6 gün var. Kaset test de yaptım ama onda yok denecek kadar belirsiz, bunlar erken gebelik testi, pembe renkli olanlardan ☺️

Şimdi kan testi sonucunu aldım, tam gebelik olmayabilir değil mi? 😔

Eklentiler

• E5D4C26B-30C0-4BB0-AD49-D0169B4D9971.jpeg
    E5D4C26B-30C0-4BB0-AD49-D0169B4D9971.jpeg
    30 KB · Görüntüleme: 454
Merhaba, bugün sabaki idrarla testlerim bu şekilde çıktı, doktoruma sordum çok erken yapmışsın daha belli olmaz günün geçsin öyle kan testi yapalım dedi. Böyle çıkan ve sonra negatife dönen var mıdır? 😔

Eklentiler

• A9575CEA-DF6A-4B8C-903F-6B637B46A253.jpeg
    A9575CEA-DF6A-4B8C-903F-6B637B46A253.jpeg
    208,7 KB · Görüntüleme: 445
Merhaba, bugün sabaki idrarla testlerim bu şekilde çıktı, doktoruma sordum çok erken yapmışsın daha belli olmaz günün geçsin öyle kan testi yapalım dedi. Böyle çıkan ve sonra negatife dönen var mıdır? 😔
Düne göre daha belirgin çıkmış,bence değerlerin yukseliyor,yarın yeniden dene.

merhaba benim de adetime 3 gun var ve cumartesi test yaptim hayalet otesi sadece benim gorebildigim bi cizgi vardi. bugun sabah ilk idrarla tekrar yaptim cizgi bi tik daha belirginlesmis sanki. su an adetime 3 gun var ve daha once kimyasal gebelik yasadim. yardimci olur musunz boyle olup da pozitife donen oldu mu

Eklentiler

• 6E4D7BD8-C8A9-4EEB-A80E-4C32675EDF93.jpeg
    6E4D7BD8-C8A9-4EEB-A80E-4C32675EDF93.jpeg
    49,6 KB · Görüntüleme: 429
X